Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Finansowanie przez rodziców = brak możliwości wyboru?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 19 Lut 2014, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Się właśnie dowiedziałam że moja teściowa zapytała mojej przyszłej szwagierki jak ma zaprosić jej teściową (czyli teściową siostry mojego Ł) na nasz ślub..A my jej tam wogóle nie chcemy i nikt jej nie trawi! Poza tym to nasz ślub i nasi goście co ona ma do tego! Jak tak ma wyglądać jej pomoc to ja dziękuję wolę wziąć kredyt..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 19 Lut 2014, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz jej, że chcecie gościć rodzinę język z oczkiem a teściowa czyjaś tam teściową nie jest Very Happy
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 19 Lut 2014, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jutro Ł z nią pogada..jakbym wiedziała jak będzie ta jej pomoc wyglądać to bym jej nie chciała..coraz nowsze rzeczy wymyśla
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 19 Lut 2014, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Kasiu Twoja przyszła teściowa robi wszystko za Waszymi plecami... Bardzo niefajnie Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 19 Lut 2014, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bardzo..aż się boję co będzie dalej..kurde jak to nie fajnie być od kogoś uzależnionym finansowo..na początku myślałam że nam pomoże i nie będzie się wtykać..a tu coraz ciekawsze rzeczy wymyśla..już z tym winem mnie wkurzyła a teraz jeszcze to..już chciała mi narzucić makijaż, bieliznę, wielce zdziwiona była pasem do pończoch, tort już powiedziała jaki będzie, wino już kupiła, na ciasto już zbiera, "nic za bardzo nie kupujcie bo żeby nie szaleć" a garnitur może niech kupi ona..powiedziałam Ł że garnitur chcę wybrać ja z nim a nie ona! Jaki foch był kiedy poszliśmy się zapisać do księdza sami a nie z nią..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 19 Lut 2014, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ją obchodzi Twoja bielizna? Co jest złego w pasie do pończoch? Rolling Eyes O niee, my poddaliśmy się z salą i zespołem, czego żałujemy i teraz już wiemy, że nie ma co siedzieć cicho. Musicie porządnie wyznaczyć granice.. Wkurzyłabym sie, gdyby mi wybrano tort i ciasta... Ona potrzebuje Was kontrolować, nie może się pogodzić z myślą, że jej syn odchodzi z domu, może czuje się zepchnięta na drugi plan i w taki sposób próbuje zachować swoją pozycję...

U mnie przyszli teściowie na forum się nie wtrącają, ale mają własne zdanie i potrafią wypomnieć, ale nie mnie a narzeczonemu (bardzo rzadko mam możliwość bycia u nich). Mnie teściowa jedynie zapytała czy będę mieć jeszcze coś do zakrycia ramion gdy pokazywałam im kilka sukienek, które mi się podobają i część miała zakryte ciało dotąd, jak moja wybranka. Co mnie trochę zdziwiło, że miałabym coś na siebie narzucać, gdy nie mam gorsetu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 19 Lut 2014, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bo ja jako że mam małe piersi, to chciałam je uwydatnić troszkę mocniejszym pusch-upem który noszę również na co dzień. Przy czym usłyszałam "po co Ci taki gruby, kup sobie zwykły i nie przesadzaj" pomijając fakt że jakbym miała zwykły stanik to byłabym najnormalniej w świecie płaska jak deska bo mam słabe B. No i kombinuję żeby nie wyglądać jakbym szła do pierwszej komunii tylko jak Panna Młoda..dałam jej wolną rękę w menu bo mało mnie to interesuje co będzie..byle by goście byli najedzeni i byleby było dobre. To po jakiego kija wtyka we wszystko nos?!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 19 Lut 2014, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu, Twoja teściowa ewidentnie przesadza, ale dopóki będziecie siedzieć cicho i jej na to pozwalać to nic się nie zmieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 19 Lut 2014, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo jej na to pozwalacie.
A co do push-upa ja bym nawet się nie zastanawiała i w nim poszła. Masz księżniczkę, dużo ładniej będziesz wyglądać z większym biustem, a nikt się nie będzie zastanawiał jak duży masz push-up. Teściowa niech się zajmie swoimi cyckami - też się wtrącasz w jej wybór majtek i staników? Bez przesady, przekracza granice język

PS Nie wyobrażam sobie, żeby moja teściowa wtrącała się do tego, jaki pas, majtki czy pończochy zalożę do ślubu Exclamation Shocked
_________________



Ostatnio zmieniony przez Mani_ani dnia Sro 19 Lut 2014, 21:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 19 Lut 2014, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale u niej jest tak że choćbyś jej powiedziała coś delikatnie to ona focha strzeli. Nie chcę niepotrzebnych sporów i dlatego siedzę cicho..Push-up będzie bez względu na czyjekolwiek gadanie. Ja nie wiem, moja mama się nie wpieprzała nigdy w moje życie to czyjaś będzie to robiła?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group