Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Piękna prosta suknia Sposa rozm. 38-40

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
millysa
gaduła
gaduła


Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 294
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 19 Lut 2014, 13:25    Temat postu: Piękna prosta suknia Sposa rozm. 38-40 Odpowiedz z cytatem

Sprzedam moją suknię ślubną firmy SPOSA
model Fidżi 2013

(bardzo podobna do modelu amerykańskiej firmy
Mori Lee 4808
lub do francuskiej Herms Dreco)



Prosta suknia ślubna z pasem.

kolor śnieżna biel
z pasem jasno fioletowym wyszywany koralikami
(w katalogu z tyłu jest kokarda, na moje życzenie pas został przedłużony do suwaka i nie ma kokardy)
z kwiatkiem (przypinany na 2 niewidoczne zatrzaski)

ok 3-4 warstwy mlecznej organtyny
warstwa oddzielająca
2 warstwy tiulu
warstwa z tiulowymi falbanami
podszewka

z tyłu zapinana na delikatny suwak, pod spodem dodatkowe sznurowanie jak w gorsecie,
bardzo fajna opcja, suknia wtedy się idealnie trzyma, nie zsuwa i nie ma obawy że pęknie pod naprężeniem suwak oczko

szyta na wymiar rozmiar ok 38-40 wzrost 165 + obcas 4-5cm
zainteresowanym mogę podać dokładne wymiary

suknia jest śliczna, delikatna i co ważne lekka, do tego przecudnie się kręci w tańcu
ja miałam ja na sobie bez koła, tak się luźniej, mniej szeroko i naturalniej układała, nic się nie plątało przy chodzeniu i tańcach pod nogami ale jest do niej koło jak by ktoś sobie życzył

mam również na sprzedaż bolerko z delikatnej koronki, szyte na zamówienie w salonie, rękaw 3/4 idealnie pasujące do tej sukienki

do sukni mogę dorzucić pokrowiec i 2 welony, jeden który widać na zdjęciu - prosta mgiełka o ile dobrze pamiętam 60-70 cm oraz długi 2metrowy

SUKNIA JEST CZYSTA, po profesjonalnym odświeżeniu w pralni (koszt 170zł), praktycznie nie ma śladu używania, materiał nie jest zżółknięty, suknia jest śnieznobiała

cena sukni 1000zl zainteresowanych zapraszam do obejrzenia w Warszawie lub Ząbkach (w pobliżu M1 Ikea)








_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group