Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Porady zdrowotne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Pią 18 Lut 2022, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia mogę napisać, że pojawiająca się co jakiś czas gorączka, która nie wiadomo skąd się wzięła bo brak jakichkolwiek innych objawów infekcji albo odwrotnie - pojawia się katar, któremu nie towarzyszą inne objawy infekcji to może być alergia. Tak było u moich dzieci niestety. Odkąd wykryto alergię przestały chorować tak często. Polecam przeczytać artykuł na temat alergii https://gemini.pl/poradnik/zdrowie/leki-przeciwhistaminowe-w-leczeniu-alergii/
bo każdą alergię należy leczyć ponieważ wywołuje ona długotrwały stan zapalny w naszym organizmie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weselemoje
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 76

PostWysłany: Sob 19 Lut 2022, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z rzeczy o którą zdecydowanie warto walczyć, to wzrok. Dzięki https://www.mdt.pl/produkt/tonometr-schioetz/ każdy okulista, od ręki może sprawdzić nasze ciśnienie wewnątrz oka. Warto pamiętać że może być to przyczyna wielu różnych schorzeń, jeśli coś przeczuwamy, zdecydowanie od razu warto udać się na szybkie badanie. do gabinetu okulisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Nie 20 Lut 2022, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na refluks najlepiej zrobić sobie swoją indywidualną dietę - bo ta przypadłość to efekt naszych własnych alergii i nietolerancji pokarmowych. Jeden może jeść wszystko, ale są osoby, dla których to jedzenie może być nie do strawienia, dlatego taki dyskomfort. Warto też poczytać o refluksie na stronie https://solinea.pl/refluks-jak-leczyc-go-domowymi-sposobami/ każdy znajdzie tu ciekawe wskazówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Sro 2 Mar 2022, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wiemy, jeśli chcemy, aby nasze ciało było zdrowe to koniecznie musimy się dobrze wysypiać. Jeśli tego nie robimy, to niestety tracimy energię, jesteśmy zmęczeni w ciągu dnia. Dodatkowo ważne jest, aby materac i poduszki, były wygodne. Często zdarza się, że ból szyi, głowy i pleców może być związany z doborem niewłaściwej poduszki do spania. Dlatego istotny jest wybór dobrej poduszki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to polecam Ci ten artykuł https://selene.pl/poduszka-ortopedyczna-jak-wybrac-odpowiednia,31,32 . Podpowie Ci on jak wybrać odpowiednią poduszkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Nie 27 Mar 2022, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż właśnie niedawno udał się na zabieg jakim jest operacja prostaty . Powiem wam, że cały zabieg odbył się bardzo profesjonalnie, widać, że pracują tutaj naprawdę świetni specjaliści, także w takich problemach warto tutaj przyjść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Nie 27 Mar 2022, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po wizycie u laryngologa bardziej zwracam uwagę na to co się dzieje z moimi uszami, tym bardziej, że się dowiedziałam, że wiele młodych osób ma niedosłuch, sama wolę profilaktycznie stosować vaxol, łatwiej mi tak usunąć woskowinę i zadbać o higienę uszu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

regularnie stosuję do uszu vaxol z oliwą z oliwek, dzięki temu nie mam problemu z zatykaniem ich woskowiną. Skład jest bezpieczny i naturalny, a opakowanie tak pomyślane żeby nic do środka się nie dostało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2022, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W trakcie covidu, a także po nim, wiele osób ma problemy z apetytem. Bardzo ważne jest jednak to, aby organizm wspierać - dlatego poczytajcie o nutridrinkach Fresubin i Nutrica . Można zakupić je w aptekach DOZ w świetnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Pią 15 Kwi 2022, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie - korzystaliście kiedyś ze stomatologii estetycznej? Chodzi mi dokładnie o chirurgiczną korektę kształtu dziąseł czyli Gingiwoplastykę. Jest ona wykonywana w znieczuleniu miejscowym więc nie ma ryzyka tak, jak przy zabiegach w znieczuleniu ogólnym ale zastanawiam się jak to jest po zabiegu. Czy odczuwalny jest duży dyskomfort a nawet ból? Znalazłam klinikę w Gdańsku, która wykonuje takie zabiegi https://stomatologia-osowa.pl/uslugi/stomatologia-estetyczna-gdansk-osowa/
ale nie wiem czy warto w taki zabieg zainwestować. Powiedzcie mi jak to u Was wyglądało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Pią 15 Kwi 2022, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny ja mam chyba obniżenie macicy. Objawy, które przeczytałam na http://maciejzalewski.pl/artykul/obnizenie-dna-miednicy-w-ciazy-leczenie-wroclaw praktycznie w 100 % przekładają się na moje objawy. Czy ktoś też na to choruje? Jak się leczyliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 16 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group