Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sny ciążowe.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 18 Mar 2014, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojemu mężowi ostatnio ciągle śni się synuś, raz śniło mu się że synuś bardzo "kochał" jego i przez to ja krzyczałam, a wczoraj w śnie męża, kąpaliśmy młodego i ten zrobił kupkę do wody. język
A mnie się śnił nasz wózek, który składałam w śnie. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Czw 17 Kwi 2014, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe fajne macie sny dziewczyny lol Ja dzisiaj miałam ciężką noc i w trakcie jednej drzemki przyśnił mi się sen porodowy... Shocked Tak się zmęczyłam w tym śnie, ze co to dopiero w prawdziwym życiu kobieta musi czuć... I potem taka malutka śliczna dziewuszka mówiłam na nią Zuzia czyli tak jak mi się zawsze marzyło nazwać córeczkę lol Shocked Narzeczony się śmiał, że może to sen proroczy ale ciąże śniły mi się nie raz i jakoś nie były prorocze język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Czw 17 Kwi 2014, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asiuniak33 napisał:
Czytałam o Waszych snach, siostra śniła o moim porodzie aż tu nagle dziś śnił mi się poród, dziwny bo siedziałam z boku z rozciętym brzuchem i widziałam jak malucha wyciągają z pęcherza płodowego Rolling Eyes Mały był długi ok.68cm i chudy, na tyle że żebra było widać. Pamiętam że smutno mi się zrobiło że nie jest typowym malutkim noworodkiem. Dostałam go do karmienia. Ucieszyłam się ale później mały zaczął chodzić i znów mnie smutek dopadł, że czemu tak szybko. Normalnie śnił mi się mutant Shocked


Kilka dni temu mialam bardzo podobny sen uśmiech urodzilam synka, blondynka, spory byl, zaraz po pierwszym karmieniu zaczal chodzic. Tak mi bylo przykro, ze nas ominal ten okres noworodkowy... a najgorsze ze byl podobny do kolegi mojego meza... język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esc0011
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 855
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 17 Kwi 2014, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śniło mi się (jak jeszcze byłam w ciąży), że trafiłam do szpitala. Akcja porodowa trwała króciutko i jak już otworzyłam oczy to lekarz mówi, że mam bardzo brzydkiego synka. Powiedział, że jeszcze takiego brzydala nie widział... A ja w szoku, że przecież miała być córeczka i dodatkowo lekarz dostał w twarz i powiedziałam mu, że synek jest śliczny i ma więcej tak nie mówić oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 17 Kwi 2014, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie od kilku dni nieustannie śni się synek albo poród.
Ostatnio oglądałam na TVP kultura taki fajny dokument "Pierwszy krzyk", o porodach w różnych kulturach; naszej europejskiej, jakaś azjatycka (chyba Mongołowie), afrykańska i południowa Ameryka - w tej ostatniej, kobieta rodziła w basenie z delfinami! Surprised Te delfiny przytulały ją jak miała skurcze, a potem dawały buzi dzidziusiowi. Coś niesamowitego.
Po tym filmie śniło mi się, że pływałam z brzuchem z delfinami, ale porodu już się nie doczekałam w tym śnie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Czw 17 Kwi 2014, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O z delfinami fajnie Very Happy Ale i tak bym sie bała język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia31
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 414
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2014, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I w koncu mnie dopadl sen ciazowy. Normalnie horror. Snilo mi sie, ze jedna moja piers zamienila sie w ryjek swini a w zasadzie to tylko w jej nos, ktory mial dwie dziurki z ktorych lecialo mleko Shocked . Maz ma z tego spory ubaw po pachy.
_________________
Lepiej późno niż wcale Wink
Do ślubu tylko citroenem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pią 30 Maj 2014, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już miałam drugi sen związany z.... wózkiem Rolling Eyes

Wózek mamy zamówiony razem z łóżeczkiem, wpłacona zaliczka, do odbioru bliżej porodu.
Śniło mi się że mąż pojechał po nasz wózek, w domu zaczął go składać, a ja tak stałam i patrzyłam i coś mi strasznie przy nim nie pasowało, po dwóch godzinach się zorientowałam że kolor nie jest taki jak miał być, do tego brakowało przy nim fotelika, i zamiast normalnej spacerówki dostaliśmy taką składaną "parasolkę". zadzwoniliśmy do sklepu z reklamacją, a oni powiedzieli że skoro odebraliśmy wózek ze sklepu to ich już nasze roszczenia nie interesują. Shocked

Natomiast wczoraj śniło mi się że odebrałam wózek (tym razem ja lol )
Jakoś go złożyłam, ale okazało się że nie ma przy nim kółek Shocked zadzwoniłam do sklepu, a tam dostałam informację że przy tym modelu faktycznie kółek nie ma w zestawie i że chyba można dokupić.

Po dokładniejszym sprawdzeniu, Pan poinformował nas, że jednak nie ma technicznych możliwości by zamontować koła. Twisted Evil

Że jak się kupuje w cenach promocyjnych to tak właśnie jest Twisted Evil i róbcie co chcecie wykrzyknik


Nie wiem już co ja mam z tym wózkiem, cały czas w głowie mi siedzi uśmiech Pod koniec czerwca odbieramy go, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Pią 30 Maj 2014, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Annn, a moze Ty zamowilas sanki a nie wozek...

Ja od kilku dni nie moge sie pozbyc kaszlu az mi sie dzis przysnilo, ze urodzilam 1go czerwca, w rocznice slubu (matko, pojutrze! język) bo tak kaszlalam az mi sie szyjka rozwarla. Dzidzius okazal sie dziewczynka Shocked a ja poszlam z kolezankami do kosciola zeby odreagowac porod, az mnie w koncu mama zawolala, czy juz sie czuje na silach,zeby nakarmic mala, bo od porodu, kiedy ja pierwszy raz przystawilam nic nie jadla... Rolling Eyes taka ze mnie matka język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pią 30 Maj 2014, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sanki Shocked w lipcu ha ha nie no fajna perspektywa Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group