Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sny ciążowe.
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 30 Sty 2014, 11:59    Temat postu: Sny ciążowe. Odpowiedz z cytatem

Skoro jest temat o snach przedślubnych, to czemu by nie zrobić takiego o snach ciążowych, a z doświadczenia i opowieści dziewczyn wiem, że zdarzają się perełki nie do ogarnięcia momentami. Very Happy

Natchnęło mnie po dzisiejszej nocy, śnił mi się synuś, już urodzony, ale ja dowiedziałam się o tym z FB mojego męża. lol Zobaczyłam zdjęcia, młody miał 3100 gramów i 51 cm Very Happy (zobaczymy czy to jakieś proroctwo), później spojrzałam na mój brzuch, okazało się, że jestem po cc. Bliznę miałam od lewego żebra do prawej kości miednicowej - na skos, przez cały brzuchol, jeszcze pępek przecinała. Shocked

Jednakże, najlepszym i jak się później okazało proroczym snem, który do tej pory miałam był sen, w którym byłam na USG i (wtedy jeszcze) Eliza okazała się chłopcem, wzięła swojego siusiaka w łapkę i zaczęła sikać (tak, tak wszystko było widać niemalże jak na żywo), po czym pokazała nam środkowy palec. głupek No i się sprawdziło po części...
Jeszcze jeden głupi sen dobrze pamiętam, karmiłam piersią (tak jakby jakieś zwierzę), a później z cycków wyciskałam sobie (jak z pastę do zębów) mleko. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Czw 30 Sty 2014, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co prawda w ciąży nie jestem, ale tyle co mi się naśniło ciąż ... od małego brzucha, po duży, po sen gdzie jestem w trakcie porodu Surprised lub właśnie idę na salę ... masakra Very Happy
Kilkanaście razy śnił mi się mój syn uśmiech Blondyn z kręconymi włosami i dużymi ustami hihi uśmiech Raz tylko śniła mi się córka uśmiech Więc jakaś nadzieja jest mruga)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 30 Sty 2014, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy, ale że co chcesz syna czy córę? uśmiech

Ja też przed ciążą miałam sny porodowe, szczególnie gdy dostawałam w nocy okresu, raz się nawet obudziłam w pozycji takiej do rodzenia, trzymając się za brzuch i parłam. lol

Jak byłam już w ciąży, ale jeszcze o tym nie wiedziałam śniło mi się, że urodziłam dwa martwe bliźnięta, to był jeden z najgorszych snów ever. Mad
Potem się troszkę bałam, po dosłownie parę dni później zobaczyłam dwie kreski na teście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Czw 30 Sty 2014, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, że chcę córę język język wesoły)) A niby się mówi, że sny to jakaś nasza podświadomość, ale ja tam pare lat temu kiedy pierwszy raz miałam sen ze swoim synem nie myślałam o dziecku w ogóle, więc skąd te sny? uśmiech Koszmarów jeszcze nie miałam i mam nadzieję, że mieć nie będę ~....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Czw 30 Sty 2014, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uuuu dobry temat ja miałam trylion snów ciążowych i porodowych przed ciążą, w ciąży jak byłam same porodowe i to jak najgorsze Shocked Teraz czasem śni mi się taki obrazek że karmie jakieś maleństwo i mój Antek wraca ze spaceru podchodzi do mnie i się przytula.
Raz po porodzie już parę dni obudziłam się rano i zapomniałam że już urodziłam język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Czw 30 Sty 2014, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż za przypadek, bo właśnie dziś miałam chory sen porodowy. Właściwie to koszmar. A w ciąży nie jestem i generalnie rzadko mi się śnią takie rzeczy.
Otóż śniło mi się, że mój poród odbywał się w moim rodzinnym domu, w pokoju, gdzie mieszkałam w dzieciństwie, na moim dziecięcym łóżku. Poród trwał kilka dni, ledwo go przeżyłam (kolejni członkowie rodziny przychodzili, żeby się ze mną na wszelki wypadek pożegnać przed śmiercią), a ja byłam tak przerażona, że lekarze musieli dawać mi bardzo silne leki na uspokojenie i (tu najgorsze) cały poród przebywałam w kaftanie bezpieczeństwa! Tak, takim białym, z zawiniętymi z tyłu rękawami, rodem ze szpitala psychiatrycznego. Masakra Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 30 Sty 2014, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lioness, chyba przebiłaś teraz wszystkie moje sny razem wzięte. lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 30 Sty 2014, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heheheh mnie dzisiaj też nawiedził bardzo realistyczny sen.
Jakimś cudem znalazłam się na fotelu porodowym, wokół mnie ze 3 lekarzy, zaglądali w mychę, najgorsze było, że złapał wargi sromowe (były jakieś gigantyczne) rozchylił na boki i pokazał pozostałym lekarzom. Zaczęli kręcić głowami, powiedzieli, że robimy cesarkę jakąś tam. Potem obudziłam się na sali poporodowej, z taką małą dziurką jak po jakiejś rurce w brzuchu. Brzuszka ciążowego nie było, po chwili młody lekarz przyniósł mi Filipa, położył się obok mnie i powiedział, że takiego romansu jeszcze nie przeżył nigdy w życiu. O co kaman?!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 30 Sty 2014, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahahahahahahaha lol ha ha
Widzę, że dzisiejsza noc ogólnie jakaś taka nawiedzona. język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Czw 30 Sty 2014, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa romans z ginekologiem na porodówce, no nieźle uśmiech

Ja w ciąży mam bardzo realistyczne, szczegółowe sny, czasami akcja rodem z filmów. Rzadko dotyczy samej ciąży czy porodu, ale mojemu mężowi ostatnio się śniło że urodziłam syna i był takim małym brzydalem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group