Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciąża a mirena...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aga_w
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 106
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 26 Sty 2014, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, test nie zaszkodzi
Ale przyznam się, że mnie do szału doprowadza kiedy na stwierdzenie "niedobrze mi" albo "mam nudności" słyszę odpowiedź że to pewnie ciąża Rolling Eyes
_________________
Dobra Mama to Mądra Mama
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie 26 Sty 2014, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrób morfologię i żelazo.Ja też się tak ostatnio czułam i okazało się, że mam beznadziejne wyniki badań. Stawiam, że u Ciebie będzie podobnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Wto 28 Sty 2014, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie tak uśmiech a przynajmniej tej wersji się trzymam oczko wszystko przez głupie gadanie tego mojego wariata oczko

Głupio było mi dzwonić do ginekolog bo to poniekąd moja... koleżanka... wiadomo... inaczej się traktuje regularnego pacjenta a inaczej znajomych uśmiech ale zadzwoniłam i powiedziała mi, że spoko. zrobimy usg i badania - napewno prolaktynę.
Prolaktynę dlatego, że doszły mi do tego bolesne i cieknące cycki... mam do niej jechać 6.02... co do testu powiedziała, że mogę ale w sumie szkoda kaski bo jeśli coś jest na rzeczy to już powinno być widać na usg uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Wto 28 Sty 2014, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady,ależ z Ciebie cierpliwa babka,ja bym nie wytrzymała do 6 lutego i zrobiła test oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Wto 28 Sty 2014, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e-nina napisał:
Lady,ależ z Ciebie cierpliwa babka,ja bym nie wytrzymała do 6 lutego i zrobiła test oczko

Dokładnie, ja bym do tej pory z 5 testów zrobiła uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 28 Sty 2014, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czym dokładnie jest ta mirena?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Wto 28 Sty 2014, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirena to hormonalna wkładka wewnątrzmaciczna potocznie czasem nazywa się to spiralką... ma kształt literki "T" i zwykle ginekolodzy proponują to już po porodzie... działa 5 lat od założenia (przynajmniej w teorii bo oczywiście nie ma 100% sposobu "ochrony")

Troszkę wyżej zamieściłam link do ulotki... łatwiej Ci będzie poczytać bo ja mogę oczywiście coś przekręcić...


Tu nie ma nic cierpliwość do tego... nie mam czasu na bieganie do apteki po test język z oczkiem Moje dziecie pilnuje żebym miała ręce pełne roboty oczko Dziś np. wymyśliła, że nakarmi płatkami kukurydzianymi wyimaginowane ptaszki które były w salonie, więc pół opakowania najpierw pokruszyła a potem skrupulatnie rozsypała po podłodze uśmiech Na pytanie co zrobiła powiedziała "no przecież jest zima i trzeba ptaszki karmić bo nie mają co jeśćwykrzyknik" całkiem poważnym tonem Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 28 Sty 2014, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wytłumaczenie uśmiech

Też bym nie wytrzymała i zrobiła test uśmiech A mężu nie może iść Ci kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 28 Sty 2014, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z tych ulotek wyczytałam,że jak się zajdzie to ciąża jest "zagrożona" i może się coś pokomplikować, ja to tak zrozumiałam przynajmniej,
z tego względu już bym nasikała na 10 testów
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Czw 30 Sty 2014, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie... myślałam o tym co napisałyście i doszłam do wniosku, że nie ma znaczenia czy zrobię test...
Wizyty i tak nie przyśpieszyłabym, jeśli nawet wynik byłby pozytywny, i musiałabym czekać na swoją kolej.
(Przecież dla każdego jest frustrująca sytuacja gdy siedzi w poczekalni już 40 min bo lekarz ma opóźnienie, jest wieczór i chętnie chciałoby się wrócić do domu, położyć, zwłaszcza że czeka jeszcze podróż 40 min samochodem w tych beznadziejnych warunkach... nagle wychodzi lekarz i prosi kogoś z komentarzem "przepraszam przyjmę teraz tą panią, ale to zajmie tylko chwilę" po czym chwila przechodzi w kolejne 40 min....)

A i tak musiałabym pojechać, żeby dowiedzieć się jakie badania zrobić, w przypadku wyniku negatywnego, bo coś się dzieje nie dobrego i trzeba to "naprawić"...

Piersi nadal mnie bolą, a poza tym to całkiem jest normalnie... spać mi się tylko ciągle chce...

Tak na spokojnie się zastanawiając to pewnie nic się nie dzieje poza marnymi badaniami... a pomysł ciąży wyskoczył przez męża... od roku mnie namawia na wyjęcia wkładki... ale to już nie w tym wątku...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group