Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

"Kruszynka" Alicja :)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Pon 20 Sty 2014, 16:27    Temat postu: "Kruszynka" Alicja :) Odpowiedz z cytatem

Alicja kończy dziś dwa tygodnie więc chyba już pora żeby forumowe ciocie poznały naszą historię.
Od 4 stycznia miałam codziennie jeździć na izbę przyjęć i wykonywać ktg. Tak też zrobiłam i już 5 stycznia Pani doktor stwierdziła że mam rozwarcie na 2 cm i mam zostać w szpitalu. Przyjęli mnie do szpitala i położyli na trakcie porodowym na łóżku do rodzenia gdzie spędziłam noc bo stwierdzili że dziś nic nie będą ze mną robić. Nockę miałam z głowy bo na łóżku porodowym nie da się spać.
Następnego dnia po zmianie personelu przyszła do mnie cudowna położna która jak tylko zobaczyła mój brzuch zawołała lekarza i dosłownie kazała mu zabrać mnie na usg bo mam brzuch jak stodoła i na pewno nie kwalifikuję się do porodu naturalnego. Usg trwało pół godziny bo lekarz 3 razy oszacowywał wagę Alicji. Wyszło mu między 4200 a 4700 więc stwierdził że moje dziecko waży 4400. Dodatkowo okazało się że mam bardzo mało wód płodowych. Wróciłam na trakt porodowy i czekałam na decyzję lekarzy jak będę rodzić. Zapadła decyzja że o godzinie 13 zostanie wykonane cesarskie cięcie ponieważ dziecko jest duże a u mnie nie ma żadnej akcji porodowej. Byłam przerażona tym co mnie czeka na szczęście mam cudownego męża który bardzo mnie wspierał.
CC przesunęło się na godzinę 15. Zabieg wykonywał bardzo pozytywny zespół lekarzy, położnych i pani anestezjolog która cały czas do mnie mówiła ciepłym głosem który koił mój strach. O godzinie 15:27 urodziła się Alicja a o 15:28 wydała swój pierwszy krzyk . Alicję z brzucha wyciągało mi trzech lekarzy. Niunia miała już tam bardzo bardzo ciasno. Położna pokazała mi Alę i zobaczyłam sporego bobasa:) dałam jej buziaka i wzruszyłam się , zabrali ją na mierzenie i ważenie. Gdy byłam zszywana na salę przywędrowała wiadomość o wadze mojej córeczki ale najpierw położna kazała wszystkim obecnym na sali zgadywać. Oczywiście nikt nie trafił że noworodek waży 5130 i ma 61cm długości. Ja zaczęłam się śmiać i powiedziałam tylko „o boże” uśmiech.
Dochodzenie do siebie po cc było dla mnie istnym koszmarem a na domiar złego Ala już w pierwszej dobie życia dostała żółtaczki i była naświetlana. Na szczęście bilubiryna ładnie jej spadała i w 4 dobie życia Alicji wyszłyśmy do domu.
Życie zmieniło się o 180 stopni. Moja córeczka żyje w trybie 24 na 24 tzn. że jeden dzień i noc mało co śpi i jest marudna a później prawie cały dzień i noc śpi uśmiech. Mamy problem z karmieniem piersią bo mimo że Ala od razu pięknie ssała cyca to po dwóch dniach doprowadziła moje brodawki do tragedii. Krwawiły i strasznie bolały więc Mała dostała butlę i jak już mogłam znów karmić to Ala nie chciała ssać smutny. Wciąż próbujemy ale tylko powietrze łyka i drze się w niebogłosy. Pokarm odciągam i karmię ją z butli. AAA i muszę się pochwalićuśmiech gdy wróciłyśmy do domu na stole stała torebeczka od jubilera a w środku był prezent dla mnie od męża prześliczne złote serduszko na łańcuszku uśmiech

Alicja




_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 20 Sty 2014, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję "Kruszynki" uśmiech A jak teraz z wagą uśmiech?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia00
maniak
maniak


Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 1211
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Pon 20 Sty 2014, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz gratuluję tego Skarba uśmiech
_________________
"Miłość nigdy nie ustaje..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 20 Sty 2014, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz gratuluję uśmiech Po zdjęciach nie widać, że taka "kruszyna" z niej uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Pon 20 Sty 2014, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również jeszcze raz gratuluję tak dużego szczęścia uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Sty 2014, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również gratuluję uśmiech
Jak sobie pomyślę ,że Alicja urodziła się prawie dwa razy cięższa od Mili to jestem w szoku uśmiech hehe
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Sty 2014, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje!
Niezłą kruszynę 'wyhodowałaś' oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lemonka88
maniak
maniak


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 1075
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 20 Sty 2014, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje:) i dużo zdrówka dla małej Ali.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon 20 Sty 2014, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olu, oficjalnie gratuluję uśmiech Śliczna "Kruszynka"
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 20 Sty 2014, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja gratuluję,słodka ,mała dziewczynka,.zadbajcie z mężem o kręgosłup i ręce bo już na starcie macie co nosić oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group