Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podziękowania x4 :/ i w tym problem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roxanaa25
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1

PostWysłany: Nie 19 Sty 2014, 20:22    Temat postu: podziękowania x4 :/ i w tym problem Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem i to duży, już głowa od myślenia boli. a mianowicie moi rodzice są po rozwodzie i mam ojczyma. musialabym kazdemu osobno zrobic podziekowania bo ojczym byl przy mnie od 14 roku zycia. ale nie mam pomyslu co moge dac ojczymowi. rodzica od narzeczonego nie bedzie problemu. mojej mamie tez nie problem zeby cos kupic. no a tata no wlasnie, malo sie z nim widze, caly czas pije, nigdy sie mna szczegolnie nie interesowal i nawet niema sensu z nim gadac. ale wypada cos kupic i nie wiem co. no i ojczymowi w sumie tez nie mam pojecia, fakt ze jest bardziej uczuciowy i bedzie sie cieszyl ze wogole chce mu podziekowac. moze ktos mial taka sytuacje pytajnik pomozcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 21 Sty 2014, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ jesteś w sytuacji, w której nie ma dobrego rozwiązania musisz wybrać takie, które nie wprowadzi niezręcznej sytuacji.
Ja zrobiłbym tak:
Stojąc przed rodzicami jedno z was podziękuje we wspólnym imieniu.
na początku powiedziałbym ogólnie jak to rodzie wpłynęli na wasze osobowości i wszystko co osiągnęliście zawdzięczacie ich staraniom i wielkiemu poświęceniu i takie tam.. w tym stylu nie za długo.
Nie dziękujcie za zorganizowania wesela, tylko za trud wychowania i wyrzeczenia.
Następnie:
(zakładam, że Ty mówisz a mąż obejmuje Cię czule, gdyby mówił Twój mąż tekst trzeba zmodyfikować)
Dziękuję swojej mamie, na którą zawsze mogłaś liczyć w dobrych i złych chwilach. Dziękuję mamie (tu imię męża) za to, że wychowała syna na wspaniałego, czułego mężczyznę, (lub podobnie)
Następnie wprowadzasz element humoru:
Chcę też podziękować naszym tatom, jak wszyscy wiedzą los szczodrze obdarzył mnie ojcami. Dziękuję im za wsparcie, ... ... i ojcowską miłość.
Następnie podziękuj tacie swojego męża za ... ... oraz za ...
Zakończ, że dzięki nim jesteś szczęśliwa, podejdźcie z kwiatami i ..wszystko się uda.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group