Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Trochę inne zaproszenia..
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rff
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 12
Skąd: Kraków / K-ce / Gdynia

PostWysłany: Czw 16 Sty 2014, 3:44    Temat postu: Trochę inne zaproszenia.. Odpowiedz z cytatem

Witam! Tematem zaproszeń slubnych interesuję się od niedawna i zauważyłem, że te w Polsce znacznie róznią się od zaproszeń zachodnich (USA) Very Happy . Prawdę mówiąc mnie o wiele bardziej podobają sie te zagraniczne.. Very Happy Very Happy Oferowane w większości Polskich firm wydaja mi się bardzo oficjalne, powtarzalne i troszkę kiczowate...... Embarassed

Jestem grafikiem i na próbę reklama usunięta przez moderatora Co o takim projekcie myślicie? Czy taka odmienność może się podobać? Czegoś brakuje w zaproszeniu? Jest zbyt trywialne? Zbyt mało oficjalne? A może warto docenić luźniejsze podejście do tematu? Powoli zaczynam mysleć o swoim ślubie i przyznam, że z polskiej oferty jakoś nic mi nie podeszło a byłem już kilkakrotnie na targach. Confused


Proszę o dodawanie zdjęć, a nie linków. / moderator
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 16 Sty 2014, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślimy że wepchałeś się z reklamą z której na pewno nie skorzystamy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 16 Sty 2014, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem czy taka reklama, nie ma namiarów, ani nic. Sam projekt.
W każdym razie - zupełnie nie w moim stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
migo30
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 26
Skąd: Czeladź

PostWysłany: Czw 16 Sty 2014, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że kasia i koleżanka poniżej z niczego nie są zadowoleni na tym forum
_________________
Polecam się przy doradzeniu bezpłatnym wszystkim przyszłym małżonkom co do przyjęcia weselnego.


Ostatnio zmieniony przez migo30 dnia Czw 16 Sty 2014, 13:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 16 Sty 2014, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laura jesteś "kolegą" haha Jesteśmy niezadowolone jak ktoś daje reklamy widząc jaki jest regulamin forum
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 16 Sty 2014, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź się ogarnij i może czytaj ze zrozumiem, dla Ciebie to, że coś niekoniecznie jest w moim guście to od razu wiąże się z niezadowoleniem? Surprised Zadziwia mnie ten tok rozumowania. Confused
Tak, tak, jestem kolegą, pierwszym mężczyzną w ciąży, może dostanę ten milion dolarów. ha ha


Ostatnio zmieniony przez lauraire dnia Czw 16 Sty 2014, 13:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
migo30
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 26
Skąd: Czeladź

PostWysłany: Czw 16 Sty 2014, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jaki reklamy pytajnik
Co wy jesteście tacy przewrażliwieni .
Jak macie manie niższości to napiszcie żebyście mogli być Moderatorem i będziecie blokowali " REKLAMY " i forum zakończy się jak inne które wypadało bardzo dobrze a teraz nikt tam nie wchodzi bo za wszystko banowali.
W końcu nie można było wyrazić swoich opinii bo był banowany.

A naśmiewanie się z niewiedzy to też świadczy nie ładnie o tobie
_________________
Polecam się przy doradzeniu bezpłatnym wszystkim przyszłym małżonkom co do przyjęcia weselnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
migo30
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 26
Skąd: Czeladź

PostWysłany: Czw 16 Sty 2014, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tym bardziej jak jesteś w ciąży to nie możesz sie denerwować bo to źle wpływa na dziecko
_________________
Polecam się przy doradzeniu bezpłatnym wszystkim przyszłym małżonkom co do przyjęcia weselnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 16 Sty 2014, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można mieć manię wyższości, niższości to można mieć kompleks, tak gwoli jasności. Wink

Kto się naśmiewa z niewiedzy i czyjej niby?
O mnie się nie martw. Wink Przede wszystkim, nie wiem skąd pomysł, jakobym się denerwowała? uśmiech Skądże, raczej nas to bawi. wesoły

Wyrażanie opinii znacznie odbiega od reklamy, czytanie ze zrozumieniem też się przydaje na wszelkich forach, zauważ, że osobiście zaznaczyłam, że w tym temacie reklamy nie widzę, a rzeczywiście jedynie projekt graficzny, który nie uderza w moje preferencje estetyczne. Następnym razem czytaj dokładniej. Very Happy

I nie pisz posta pod postem, tylko używaj opcji "edytuj".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Czw 16 Sty 2014, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem dużo się nie różni od ''tutejszych'' zaproszeń, taki po prostu projekt
mi się średnio podoba, sama kolorystyka sprawia, że nie zatrzymałabym się na nim przeglądając jakiś katalog z zaproszeniami
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group