Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna na noc i podróż poślubną
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wioletta87
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sie 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pią 4 Sie 2017, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiałam bieliznę na noc poślubną w sklepie https://diores.pl/ i jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania i z materiału, z którego jest uszyta. Kupiłam sobie dwie piękne, przezroczyste haleczki na podróż poślubną, peniuar, komplet gorset + pończochy + stringi i majtki z wycięciem lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 11 Sie 2017, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że bielizna erotyczna na taką okazję to jest podstawa. Mąż na pewno będzie zachwycony uśmiech Duży wybór takiej bielizny widziałam ostatnio na stronie https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Bielizna-erotyczna-253.html. Rozejrzyj się, a na pewno wybierzesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 6 Lis 2017, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak Wam ale mi osobiście nie podobają się te wszystkie wyuzdane koszulki z sex shopów. Nie dość,że nie są wykonane z dobrej jakości materiałów to jeszcze nie prezentują się tak fajnie.

Zerknijcie sobie do Answear:
https://answear.com/p/pizamy-2535-k.html

Moim zdaniem będą tam ciekawsze propozycje.
Na przykład ta piżamka od e tam:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ygrek
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią 10 Lis 2017, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może coś stąd https://www.sisi.pl/sukienki.html ? Moim zdaniem te sukienki są niesamowicie gustowne Very Happy
_________________
Nie ma potrzeby bać się rzeczywistości. Wystarczy ją przyjąć do wiadomości i popłakać kilka dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 21

PostWysłany: Wto 19 Gru 2017, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma jakieś swoje ulubione sklepy, ja często kupuje w ekskluzywnej, ostatnio fajny roset u nich brałam ekskluzywna.pl/gorsety z firmy AVA, mam kilka ulubionych marek i zwykle od nich wybieram nowości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wera100
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 24 Sty 2018, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod sukienkę ślubną myślałam,żeby założyć bieliznę bez ramiączek , mam sukienkę bez ramion i częściowo bez pleców.
Najlepsze opinie w sieci ma ten biustonosz samonośny - https://mywonderbra.pl/
Dziewczyny piszą,że ma bardzo mocny klej i bez problemu utrzyma piersi. Ponoć nawet je wymodeluje. Hmm..ktoś miał takie cudo?
_________________
Cosmetics lover <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adrian545
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pią 9 Lut 2018, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest dużo dobrych firm, które mają bardzo dobre biustonosze w ofercie, z tymże ja zawsze wybieram polskich producentów. Wszystko zależy też od kwoty jaką zamierzasz wydać. Jeżeli większą, polecam bielizna damska (chociaż zdarza im się, że produkty nie trzymają rozmiarówki). Z tańszych opcji są biustonosze Viki. Dobra polska firma. Generalnie nie kupuj tanich w marketach, bo to najczęściej jest sprowadzane z Chin, a jak wszystkim wiadomo nie są to produkty najlepszej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mario72
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sob 24 Mar 2018, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staviori_pl napisał:
Oczywiście jest to kwestia gustu,jednak wydaje mi się że większość mężczyzn wolałaby czarny kolor bielizny,który jest po prostu sexi i przyciąga wzrok. Na pewno w takim stroju jak na powyższym zdjęciu,będziemy prezentować się bardzo efektownie oraz pociągająco:)


Z całą pewnością czarny i czerwony jest jak najbardziej mile widziany.
_________________
http://best-way.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimozza
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Kwi 2018
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon 16 Kwi 2018, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałam dla mojego mężulka sexi białą bieliznę, którą miałam przez całe wesele uśmiech bieliznę kupowałam w Vanilla body.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kk001
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 24

PostWysłany: Wto 10 Lip 2018, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten rodzaj bielizny powinien być piękny ale i uniwersalny! chodzi mi o to,że ona nie kosztuje mało a fajnie gdyby można było ją ubrać na inne okazje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 7 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group