Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna na noc i podróż poślubną
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 30 Mar 2017, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podobają mi się takiego typu rzeczy. Po pierwsze bielizna taka nie jest wcale seksowna.Po drugie chiński poliester nie jest wygodny w nocy. Nie dośćże drapie to jeszcze nie przepuszcza wilgoci. Unikam tego materiału z racji tego, że zupełnie się nie sprawdza.

O wiele lepiej kupić sobie jakiś elegancki komplecik w stylu:
https://www.mewa24.pl/pl/c/Peniuar/92

Nie musi być wcale bialy. Piekny jest ten delikatnie rózowy:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 30 Mar 2017, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam mnóstwo kompletów bielizny Obsessive - polecam i za jakość wykonania i za delikatność koronki. Na noc poślubną sama założyłam jedną z ich ówczesnych nowości uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja334
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią 31 Mar 2017, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje przyjaciółki ułatwiły mi sprawę, bo na wieczorze panieńskim podarowały mi komplet bielizny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Pią 31 Mar 2017, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre przyjaciółki, bardzo praktyczny prezent uśmiech Moje sprezentowały mi raczej takie śmieszne rzeczy, dlatego na noc poślubną musiałam sama kupić komplety bielizny damskiej na kinga.com.pl . Zdecydowałam się na gorsety i jeden tradycyjny zestaw. Mąż był w siódmym niebie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela677
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 40

PostWysłany: Sro 26 Kwi 2017, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja włsśnie odkryłam sklep z bielizną: http://biustyna.pl/4_bielizna-krisline-bielizna-bielizna-krisline . Mają tam przepiękną bieliznę na wszystkie okazje. Również ślubną i nocną. To nie chińszczyzna, lecz najlepsze marki. Mnie najbardziej cieszy to, że mają też biustonosze w dużych rozmiarach. I można samemu skompletować biustonosz i majtki w różnych rozmiarach i wariantach. Jak szukacie czegoś wyjątkowego, to tam zajrzyjcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pon 29 Maj 2017, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiałam bieliznę ślubną w sieci. Sklepy internetowe maa o wiele krozystniejsze ceny. Poza tym wybór jest większy. O tutaj na przykład:
https://www.hurtownia-rajstop.pl/category/bielizna-slubna?horizontal

A i jeśli mogę coś zasugerować to wybierzcie bieliznę kremową. Taką która jest w kolorze Waszej skóry. Dzieki temu nie będzie wystawała spod sukni i nie bedzie jej widać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maria.Waszk
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 14

PostWysłany: Pon 29 Maj 2017, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alicja334 napisał:
Moje przyjaciółki ułatwiły mi sprawę, bo na wieczorze panieńskim podarowały mi komplet bielizny uśmiech


Szczęściara
_________________
Ślub to wyjątkowe wydarzenie, każda z nas chce wtedy wyglądać wyjątkowo Suknie ślubne Czeladź - Po prostu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zareczona90
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sob 3 Cze 2017, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na taka okazje proponowalabym sie odpowiednio przygotowac. Po samym slubie trzeba dbac tak samo jak nie bardziej o swoja druga polowke i pokazac sie z jak najlepszej strony. Na podroz poslubna osobiscie wybralabym cos bardziej odwaznego .. bielizne odslaniajaca troszke wiecej niz zwykle, a do tego moze jakis przeswitujaca koszulke nocna. Ciekawe propozycje mozesz znalezc np. tutaj https://obsessive.com/ Moim skromnym zdaniem powinnas przez ten czas jak najwiecej czerpac z zycia i bawic sie na calego. Tego typu wydarzenie jest jedyne w swoim rodzaju, takze zycze udanej podrozy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Nie 18 Cze 2017, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na taką okazję musisz mieć koniecznie coś mega seksownego. Może koronki i kolor czerwony? Myślę, że to dość fajne zestawienie. Jeśli nie masz pomysłu na to jaki miałby być to komplet to polecałabym zajrzeć sobie do tego https://www.paryzanka.eu/kontakt sklepu bo mają dość fajny wybór, a obsługa na pewno pomoże Ci coś fajnego wybrać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pią 28 Lip 2017, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam taka bielizne <3 Ja ostatnio zamawialam bielizna erotyczna w sklepie kinga.com.pl i juz nie moge sie doczekac okazji zeby ja zalozyc:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group