Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna na noc i podróż poślubną
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tą którą tu zaproponowałaś jest bardzo zmysłowa i delikatna czegoś takiego będę szukać... ale szczerze myślę , że ta noc poślubna jest troszkę przereklamowana i będziemy tacy zmęczeni , że szybko pójdziemy spać
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie sądzę, że nie zdążę się przebrać, bo przed ślubem robimy 3 miesiące wstrzemięźliwości. Także szkoda kupować :p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 napisał:
Tą którą tu zaproponowałaś jest bardzo zmysłowa i delikatna czegoś takiego będę szukać... ale szczerze myślę , że ta noc poślubna jest troszkę przereklamowana i będziemy tacy zmęczeni , że szybko pójdziemy spać


Nie zakładaj tego uśmiech My mieliśmy noc poślubną jakoś koło 10 rano, mimo zmęczenia uśmiech Ja spałam w hotelu, a Mąż pojechał jeszcze na salę i czekał na ludzi od oświetlenia, ale po Jego powrocie do mnie i tak się dało uśmiech Też się nasłuchałam o tym mega zmęczeniu itd, ale jak się chce, to wszystko się da uśmiech

Ładna koszulka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
tynka2506 napisał:
Tą którą tu zaproponowałaś jest bardzo zmysłowa i delikatna czegoś takiego będę szukać... ale szczerze myślę , że ta noc poślubna jest troszkę przereklamowana i będziemy tacy zmęczeni , że szybko pójdziemy spać


Nie zakładaj tego uśmiech My mieliśmy noc poślubną jakoś koło 10 rano, mimo zmęczenia uśmiech Ja spałam w hotelu, a Mąż pojechał jeszcze na salę i czekał na ludzi od oświetlenia, ale po Jego powrocie do mnie i tak się dało uśmiech Też się nasłuchałam o tym mega zmęczeniu itd, ale jak się chce, to wszystko się da uśmiech

Ładna koszulka uśmiech



U Was to było chyba bardzo ekscytujące bo z tego co dobrze pamiętam, wy nie sypialiście ze sobą przed ślubem ... co oczywiście bardzo podziwiam i troszkę zazdroszczęuśmiech My mieszkamy ze sobą , też się swego czasu zastanawiałam nad wstrzemięźliwością przed ślubem o np. 3 miesiące... tylko pytanie czy taka "sztuczna" wstrzemięźliwość ma jakiś sens ? no nie wiem, to nie jest odpowiedni temat ale chętnie bym poznała opinie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 my też mieszkamy razem i właśnie dlatego chcemy się wstrzymać, żeby ta noc miała jakąś magię.. ale fakt to chyba nie tutaj taki temat :p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 napisał:
Mani_ani napisał:
tynka2506 napisał:
Tą którą tu zaproponowałaś jest bardzo zmysłowa i delikatna czegoś takiego będę szukać... ale szczerze myślę , że ta noc poślubna jest troszkę przereklamowana i będziemy tacy zmęczeni , że szybko pójdziemy spać


Nie zakładaj tego uśmiech My mieliśmy noc poślubną jakoś koło 10 rano, mimo zmęczenia uśmiech Ja spałam w hotelu, a Mąż pojechał jeszcze na salę i czekał na ludzi od oświetlenia, ale po Jego powrocie do mnie i tak się dało uśmiech Też się nasłuchałam o tym mega zmęczeniu itd, ale jak się chce, to wszystko się da uśmiech

Ładna koszulka uśmiech



U Was to było chyba bardzo ekscytujące bo z tego co dobrze pamiętam, wy nie sypialiście ze sobą przed ślubem ... co oczywiście bardzo podziwiam i troszkę zazdroszczęuśmiech My mieszkamy ze sobą , też się swego czasu zastanawiałam nad wstrzemięźliwością przed ślubem o np. 3 miesiące... tylko pytanie czy taka "sztuczna" wstrzemięźliwość ma jakiś sens ? no nie wiem, to nie jest odpowiedni temat ale chętnie bym poznała opinie


Nie sypialiśmy, więc teoretycznie powinniśmy poczekać na super romantyczny wieczór ze świecami itd uśmiech Ale stwierdziłam, że to bez sensu, bo wtedy by się odciągało to wszystko w nieskończoność, szukając odpowiedniej chwili, poza tym to hasło "magia nocy poślubnej" jest prawdziwe uśmiech Uważam, że każda wstrzemięźliwość ma sens uśmiech Takie wyrzeczenie pozwala na siebie czekać z większą tęsknotą uśmiech I ma się większą radość, że ten czas oczekiwania nareszcie minął i można już robić wszystko na legalu uśmiech Także ja polecam Wam to wcielić w życie! uśmiech

PS Co do nas, z perspektywy czasu mega się cieszę, że nam się udało. Szczerze mówiąc nie wiem jakim cudem, było przecież tyle krytycznych momentów przez te lata... język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Wto 16 Gru 2014, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W większości przypadków Noc poślubna to ranek poślubny. Po weselu i tak młoda para idzie spać wczesnym lub późnym rankiem uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 16 Gru 2014, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malenka00 napisał:
W większości przypadków Noc poślubna to ranek poślubny. Po weselu i tak młoda para idzie spać wczesnym lub późnym rankiem uśmiech


No tak, wiadomo, "noc poślubna" to jak dla mnie po prostu określenie pierwszych godzin sam na sam po weselu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 17 Gru 2014, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy parę tygodni wstrzemięźliwości...ehe...może to miało sens dla mojego męża, bo ja tylko chodziłam wściekła i drażliwa...i jak dla mnie to był zamach na moje potrzeby...no ale...w końcu dla niego to było ważne, więc mam nadzieję, że jego bóg jakoś to mu wynagrodzi.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alimac
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon 5 Sty 2015, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha my też mieliśmy wstrzemięźliwość kilkutygodniową bo mąż przyleciał z zagranicy na kilka dni przed ślubem uśmiech Także noc mimo zmęczenia tak jak i poranek, popułudnie itd były.. owocne. Bieliznę szybciej ściągnęłam niż mąż zdążył się jej przyjrzeć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group