Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna na noc i podróż poślubną
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam kilka ciekawych pomysłów:






_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda12
Gość





PostWysłany: Wto 8 Lip 2014, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widziałam chyba najlepsze na http://nevershy.pl/93-bielizna-slubna. W ogóle mają dobry wybór bielizny na każdą okazję, dlatego też często korzystam uśmiech Polecam Wam, na pewno będziecie czuć się pięknie w tym najważniejszym dniu w życiu uśmiech
Powrót do góry
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Nie 3 Sie 2014, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malenka -pierwszy komplet super!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ayame
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 28
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 5 Wrz 2014, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podejrzewam, że większość par po ślubie i weselu jest tak zmęczonych, ze idzie spać. oczko

Co do bielizny na później, to nie planuję nic ekstra, bo bym zbankrutowała. Z racji rozmiaru nie kupuję taniochy, bio się nie sprawdza. Najtaniej i najpraktyczniej - felina. (250- 300 zł sam biustonosz. Jako, ze firma niemiecka, wyroby są raczej pełne, nieszczególnie sexy... Ale jak to leży, jak trzyma! Jak się pod ubraniem prezentuje!
Bardziej wyrafinowane Lejaby, Barbara... a ostatnio trafiłam na wyrób holenderski - bardzo fikuśny, ale firmy nie pamiętam. Koszt - banalne 5 stówek... (masakra) oczko

Nie, nie kupuję bielizny co miesiąc. Ale nie żałuję kiedy już mam coś kupić. Przy moim rozmiarze (feliny F, inych firm zwykle około D) Triumpf robi się szmatą po pół roku.
Te drogie po prostu trzymają się dłużej. Nie szaleje za butami, nie wariuję na pubkcie kiecek. moim hobby jest bielizna. Tak więc po ślubie będę nosić to co zwykle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 12:32    Temat postu: Super sexi Odpowiedz z cytatem

Tu znalazłam fajną bazę z bielizną: http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/bielizna_slubna.html. Mnie podoba się na na drugim zdjęciu, super sexi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupię coś na noc poślubną ale większość proponowanych na różnych stronach internetowych "wdzianek" wydaje mi się strasznie wulgarne.
Na pewno chcę ,żeby to była biała bielizna.

A na podróż poślubną nic specjalnego nie kupuje. Ja na co dzień przywiązuje dużą wagę do bielizny... więc na pewno kupię coś nowego ale takiego co sprawdzi się również na co dzień
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak już to chyba się zdecyduję na coś w tym stylu

Co do podróży to mam zdanie jak Tynka- kupię jakąś bieliznę dzienną, taką ładniejszą i lepszą po prostu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobną mam teraz tylko nie w białym kolorze... ale jak miesiąc przed ślubem zaczne sypiać we flanelowych piżamkach to na pewno mój mężczyzna zobaczy różnicę język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 napisał:
podobną mam teraz tylko nie w białym kolorze... ale jak miesiąc przed ślubem zaczne sypiać we flanelowych piżamkach to na pewno mój mężczyzna zobaczy różnicę język

ja właśnie w domu sypiam w krókich spodenkach i koszulkach R, więc dla niego to będzie coś, a nie lubię takich wyuzdanych. Zresztą w noc poślubną można nie zdążyć się przebrać język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group