Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjęcie weselne jaką muzykę wybrać?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nesill
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 2

PostWysłany: Sro 1 Sty 2014, 15:40    Temat postu: Przyjęcie weselne jaką muzykę wybrać? Odpowiedz z cytatem

Witam, mam taki mały problem.
Wraz z narzeczoną bierzemy ślub cywilny po którym zapraszamy gości na przyjęcie weselne które będzie trwało około 8h, będzie można pojeść pogadać. Moje narzeczona jest z innej wiary w której nie bawią się hucznie tzn. nie tańczą itd. ale mogą iść na kompromis (jej rodzice)... i teraz tak co do oprawy muzycznej czy mam szukać kogoś kto skomponuje listę utworów na taki czas żeby grała sobie w tle i kto chcę niech sobie potańczy do niej.
Czy też załatwić jakiegoś DJ, jednak nie chcemy wodzireja. Wesele jest na około 60 osób i nie chcemy robić z niego stypy. Pozdrawiam i liczę że ktoś coś podpowie lub był w podobnej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 1 Sty 2014, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat przeniosłem do właściwego działu.
A co do tematu, poczytaj w tym dziale, jest sporo na ten temat.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
djwarszawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 3 Sty 2014, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka przedewszystkim ma być dopasowana do Waszych oczekiwań. Trydno chyba być na weselu gdzie muzyka niest wogóle nie w Waszm klimacie ?

Jeśli czujecie się na siłach to stwórzcie własną listę utworów, i skoro nie ma "ciśnienia" na tańce to podłączcie sobie laptopa i niech powoli coś leci w tle (polecam F.Sinatre, R.Stewart).

Jeśli nie jesteście pewni w którą to stronę się rozwinie, to DJ będzie odpowiednią opcją. Sam grałem na kameralnych weselach dla 20-30 osób, i mała liczba uczestników nie była przeszkodą w dobrej zabawie.

Jeśli naprawdę ma być spokojnie i ze smakiem to polecam np: kwartet jazzowy. I pograją do obiadu i pograją do tańca jeśli ktoś będzie chciał.


Pozdrawiam
_________________
DJ na wesele Warszawa

Mój profil na facebooku : http://www.facebook.com/djwesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nesill
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 2

PostWysłany: Sob 4 Sty 2014, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź, załatwiliśmy już DJ i po rozmowie oraz obejrzeniu jego materiałów jesteśmy spokojni o muzykę na weselu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group