Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie buciki na ślub
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnetaAnetka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sob 28 Gru 2013, 11:30    Temat postu: Jakie buciki na ślub Odpowiedz z cytatem

a jakie na wesele dla wysokich kobiet? Mierzę 178 cm wzrostu,i choć ćzęsto zakładam szpilki//obcasy tak 6-9 cm nie wiecej (mój Narzeczony ma 190)to tyle wsród niskiej rodziny w takich wysokościach mogę czuć sie nie swojo:/.Ma ktoraś ten problem? Na wesele myśle ze białę balerinki,ale ślub w kościele?A na cywilny? 7 miesięcy do tego Dnia a ja już na taką gorączkę zachorowałam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 28 Gru 2013, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogłaś zapytać tutaj http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=10306&start=1050
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
befatka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 35
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Pon 27 Sty 2014, 21:53    Temat postu: moje ok Odpowiedz z cytatem

ja mam takie proste butki na pasek
myślałam z początki o jakichś super kolorowych itp
ale kupiłam salonie w którym kupowałam suknie proste butki 139 zł na paski na niski obcas są bardzo wygodne i mam nadzieję że będzie ok
zaszaleje innym razem:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 27 Sty 2014, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Befatko, po raz kolejny proszę: nie pisz w tematach, które są nieużywane ze względu na to, że się dublują. Szczególnie, że post powyżej kasia podała linka do tematu o butach.

Poza tym, temat o obuwiu jest raczej dosyć popularny, więc mogłaś spokojnie w nim napisać a nie odgrzebywać jakiś stary Rolling Eyes
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arletta83
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro 19 Lut 2014, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam buty firmy Menbur. ja swoje już zakupiłam są perłowe z jedwabiu, bez palcy, obcas 12cm wysadzany cały kryształkami.[/img]
_________________
Fachowa obsługa- tynki cementowo wapienne
Szybka dostawa- materiały budowlane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sro 19 Lut 2014, 14:57    Temat postu: Re: Jakie buciki na ślub Odpowiedz z cytatem

AnetaAnetka napisał:
a jakie na wesele dla wysokich kobiet? Mierzę 178 cm wzrostu,i choć ćzęsto zakładam szpilki//obcasy tak 6-9 cm nie wiecej (mój Narzeczony ma 190)to tyle wsród niskiej rodziny w takich wysokościach mogę czuć sie nie swojo:/.Ma ktoraś ten problem? Na wesele myśle ze białę balerinki,ale ślub w kościele?A na cywilny? 7 miesięcy do tego Dnia a ja już na taką gorączkę zachorowałam uśmiech


ja mam ten sam problem, Narzeczony jest wyższy ale jak założę szpile to już będę dużo wyższa. Na wesele baleriny, ale tak to max 5 cm buty
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 19 Lut 2014, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co pisać w tym temacie - nie lepiej go zamknąć? Przecież są już dwa bardzo popularne tematy dotyczące butów...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evaaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2014
Posty: 3

PostWysłany: Pią 25 Kwi 2014, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam nastawiona na buty wieczorowe bo moja sukienka była dość specyficzna ale Panie w salonie gdzie zamawiałam buty wyjaśniły mi że to nie jest 5 min przed lustrem tylko cała noc tańczenia więc buty powinny być przede wszystkim wygodne uśmiech Zamówiłam buty ślubne ale kolor, wygląd i nawet długość obcasa wybierałam sama uśmiech teraz mogę z nich korzystać na co dzień bo są niesamowicie wygodne, wytrzymałe i nie wyglądają jak typowe ślubne buty uśmiech nie wiem czy gdzieś jeszcze można zamówić w ten sposob buty ale ja polecam salon Evity w Krakowie, gdzie Panie pomogły mi z wyborem i dowiedziałam sie wielu rzeczy ktorych nie dowiedzialabym sie w normalnym salonie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka090
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 4

PostWysłany: Sob 24 Maj 2014, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na Twoim miejscu i tak założyłabym szpilki. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eckierka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 31

PostWysłany: Pią 12 Wrz 2014, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szeroki wybór butów na różne okazje znajdziesz tutaj - http://www.cozyshoes.pl/sklep/ buty są zjawiskowe oraz w niezłych cenach z pewnością znajdziesz odpowiedni model uśmiech Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group