Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 328, 329, 330
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 18 Kwi 2016, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za to zaczynam unikać dzieci.... bo się rozklejam. Sytuacja z wczoraj jesteśmy w kościele w okół pełno małych dzieci a to jedno gaworzy w wózku drugie dopiero co zaczęło chodzić i akurat lgnie to nas... na początku się uśmiechałam nie umiałam oderwać wzroku a później płacz no i beczałam w tym kościele jak idiotka.
Mam nadzieje że to kwestia hormonów i wszystko przejdzie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 16 Lut 2017, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu męczy mnie biegunka. Biorę stoperan. pomaga. Ale potem znowu powraca. Co robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 16 Lut 2017, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biegunka pojawia się jedynie na krótki okres. Po kilku dniach leczenia powinna ustać. Jeśli często się to u Ciebie powtarza to najlepiej jakbyś wybrała sie do lekarza oraz z nim to skonsultowała:
http://biegunka.net.pl/czeste-biegunki/

Powodów może być wiele.Czasami ejst to na przykład nadwrażliwe jelito ( choroba wbrew pozorom nie taka rzadka w społeczeństwie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
domi.nika
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 113

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magda87 napisał:
Coś się ze mną dzieje - w miesiąc schudłam jakieś 2 kg (zależy na której wadze...), a nie mam żadnych stresów, jem normalnie, więc nie wiem o co chodzi...
Jutro idę na morfologie, jakieś hormony i glukozę. I przy wolnym dniu pójdę na przegląd do ginekologa.
Przydałoby się przytyć zamiast chudnąć, skoro chce zajść w ciążę...



warto skonsultowac wszystko z lekarzem uśmiech przegląd zawsze wskazany


_________________
https://www.czarnykot.com.pl/szczecin-przeglad-samochodu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 328, 329, 330
Strona 330 z 330

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group