Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... III
Idź do strony 1, 2, 3 ... 328, 329, 330  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pon 23 Gru 2013, 14:20    Temat postu: Pomarudźmy sobie... III Odpowiedz z cytatem

Miłego marudzenia w nowym wątku Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 23 Gru 2013, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na dzień dzisiejszy nie mam na co marudzić bo jest cudnie uśmiech ale może lepiej że tamten się zamknął oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 24 Gru 2013, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oparzyłam sobie rękę od gorącej blachy piekarnika Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 24 Gru 2013, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj siedzę w pracy do 14 smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Wto 24 Gru 2013, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spędzamy święta osobno, każde u swojej rodziny, zjedziemy się na sylwestra... oby szybko minęło, już tęsknię za moim dziczkiem... smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 25 Gru 2013, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wigilię spędziliśmy osobno,potem P przyjechał na początku wszystko było ok,a potem się popsuło...mama zaczęła odstawiać sama nie wiem co...zaczęła pytać czy jesteśmy pewni tego ślubu,tak jakby próbowała nas zniechęcić,mówiła inne różne rzeczy. Potem zaczęła się rozmowa odnośnie soboty i jak P jej uświadomił że na błogosławieństwie będzie drużba i zespół to powiedziała wprost że dla niej to jest "wieśniactwo" i ona nie chce,po prostu nas wtedy zamurowało... Shocked

Ja już nie wiem o co chodzi...myślałam że chociaż te ostatnie święta będą w miarę normalne...dzisiaj się z nią jeszcze nie widziałam ale pewnie się znowu nasłucham dziwnych rzeczy...ale postaram się rozmawiać tak żeby się nie pokłócić...

Wiadomo teściów też nie mam idealnych,teściowa też ma swoje ale jakoś w ostatnich miesiącach lepiej się dogaduję z nimi... smutny

Strasznie mi przykro że tak jest,że wszyscy z mojej rodziny nam utrudniają i patrzą na nas jak na dziwaków,no ale trudno....


Mam do Was pytanie,głupie ale mam oczko Czy wy na ślubie miałyście jaką torebkę albo coś ? Czy ktoś nosił Wasze rzeczy,chodzi mi o telefon,jakiś błyszczyk do poprawy ust itp... bo tak teraz się zastanawiam co z tym zrobić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Sro 25 Gru 2013, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed ślubem obdarowałam męża i świadka chusteczkami, a w samochodzie miałam w swojej torebce inne przydatne drobiazgi, w czasie wesela świadkowa zabrała torebkę z samochodu do naszego pokoju i jak czegoś potrzebowałam to chodziłam do pokoju

A w temacie jestem chora, kaszlę, kicham i mam katar, biorę co mogę ( a mogę niewiele) i jakoś bez wyraźnej poprawy od niedzieli smutny W tamtym roku w czasie świąt było to samo, taka świąteczna tradycja
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 25 Gru 2013, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja, mama pewnie odreagowuje stres. Uważam, że nie powinna odreagowywać go akurat na Was, bo Wy i tak macie swoje sprawy na głowie, swoje stresy czy obawy. Ale chyba trzeba to w tej chwili wziąć na przeczekanie. Mam nadzieję, że po ślubie emocje odpadną i już będzie dobrze.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 25 Gru 2013, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja , jest temat torebkowy tu :
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=3317&start=90
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 25 Gru 2013, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martylda leż i wypoczywaj! Dbajcie o siebie, a jak nie przejdzie to do lekarza, choroba jest niebezpieczniejsza od leków dla malucha. Kurujcie się przytul

Ja też miałam wszystko u świadkowej i u mamy, w sumie to miałam tylko kosmetyczkę, błyszczyk (którego i tak nie miałam czasu używać) i telefon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 328, 329, 330  Następny
Strona 1 z 330

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group