Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 327, 328, 329, 330  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 8 Sty 2016, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka smutny smutny okropna wiadomość na nowy rok... Trzymasz się jakoś? Okropnie mi przykro... smutny
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Sob 9 Sty 2016, 6:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka trzymaj się jakoś....mi się pięknie weekend zaczął. Od 5 się męczyłam bo jak mąż wstał do pracy to już nie mogłam zasnąć więc wstałam bo co....do tego jakieś cepy zbiły nam przednią szybę w samochodzie (zostawiamy auto na ulicy) Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sob 9 Sty 2016, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny, jakoś daję radę, ale już wiem, że to będzie bardzo ciężki pogrzeb...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Sob 9 Sty 2016, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka trzymaj się.... w pełni rozumiem mojego najlepszego przyjaciela żegnałam już kilka lat wstecz, ale do dzisiaj jakoś tak dziwnie mi gdy myślę o tym, chłopak miał21lat....
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 10 Sty 2016, 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efkalinka bardzo mi przykro! Wyrazy współczucia...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 10 Sty 2016, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efkalinka, mi też jest przykro... ja straciłam jedną z najważniejszych osób w moim życiu bo mamę i nie wiem czy to Ci pomoże ale mi pomaga jak sobie pomyślę, że z każdą śmiercią kogoś bliskiego przybywa nam kolejna osoba która czuwa nad nami... jak żyła to nie zawsze była w stanie Ci pomóc a tam na górze może o wiele więcej. W takich chwilach bardzo pomaga wiara, pamiętam jak uczyłam moją przyjaciółkę rozmawiać z jej zmarłym tragicznie facetem sama z nim rozmawiałam bo za życia bardzo go nie lubiłam więc musiałam poprosić żeby mnie nie straszył oczko A więc rozmawiaj i wierz w to że ona Cię słyszy.

Takie sytuacje zmuszają nas też do zadbania o nasze bezpieczeństwo i zakupienia czujnika czadu to nie jest drogie a może uratować życie!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Nie 10 Sty 2016, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem wierząca i ona była baaardzo wierząca. Wierzę, że jest po lepszej stronie świata i jest już spokojna.
A my na Ziemi musimy jakoś się ogarnąć.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 24 Sty 2016, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słabo mi normalnie. Mój niemowlak musi mieć zrobiony rezonans magnetyczny głowy. Dostałam skierowanie do szpitala - uwaga uwaga - pierwszy wolny termin - koniec kwietnia. Bo stan pacjenta nie zagraża bezpośrednio życiu. W związku z tym - musimy wyskoczyć z 1050zł i zrobić ten rezonans odpłatnie...szlag mnie trafia, bo składki płacimy z mężem niemałe i nic z tego nie ma. Rehabilitujemy małego też prywatnie, bo na NFZ terminy dopiero na drugą połowę roku...śmiech na sali. Ulało mi się dziś ;/
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Nie 24 Sty 2016, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka współczuję mam nadzieję, że dacie rade z bobasem. Z NFZ są zawsze problemy, mąż na badania ma termin za4miesięcy lub dłużej -w zależności, jakie skierowanie. Ja sama staram się chodzić prywatnie, bo ostatni raz przepisała mi (przy wizycie na nfz) maści do dłoni, które poparzyły mi ręce, problem z leczeniem mam do dziś a to już drugi rok...
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 24 Sty 2016, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damy, wiadomo. Darmowo to ja chodzę od wielkiego dzwonu do pediatry w przychodni. Starszak prawie nie choruje a niemowlak ma odroczone szczepienia do czasu zakończenia rehabilitacji, więc nie mam powodu bywać w przychodni. A do pediatry kontrolnie chodzimy i tak prywatnie. Szczęśliwie stać nas na prywatnych lekarzy i badania, nawet te nie należące do tanich, ale naprawdę szczerze współczuję ludziom, którzy stoją w obliczu choroby i muszą się użerać z NFZetem. Makabra.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 327, 328, 329, 330  Następny
Strona 328 z 330

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group