Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 271, 272, 273 ... 328, 329, 330  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 30 Gru 2014, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to moja siostra pożyczyła moją sukienkę na sylwestra, o czym dowiedziałam się od mamy Rolling Eyes Nie wiem, czy być wściekłą na mamę, że pozwala jej na takie zuchwalstwo, czy na siostrę, że bierze moje rzeczy bez pytania! A jak jej zabronię założenia tej sukienki, to oczywiście ja wyjdę na złą, wredną siostrę, ehh Evil or Very Mad
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 30 Gru 2014, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam ostatni sukienkę i buty na sylwestra dzisiaj jak sobie ją przymierzyłam to nic mi się nie podoba ani sukienka ani buty a właściwie ich odcień... jestem zła nie wiem czy to hormony , że czuje się paskudnie mam nadzieje, że do jutro mi się zmieni ...
no i jeszcze nie wiem co zrobić z włosami...
A i jeszcze jedno wydałam dzisiaj troszkę na łańcuszek do sukienki którego w końcu nie założę bo po przyjściu do domu też mi się przestał podobać
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Wto 30 Gru 2014, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tez juz moja wybrana sukienka sylwestrowa nie pasuje. W sumie to odechciało mi sie wogole isc na to. Wszystko mnie irytuje. Wszedzie czuje jakis dziwny zapach podrobionego pieczywa i mnie mdli.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 2 Sty 2015, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem starszą siostrą z tym że mam brata nie siostrę, 5 lat młodszego i zawsze mi się za niego obrywało, nawet jak palcem nie tknęłam w żadnej sprawie to i tak zawsze była moja wina... Co do sylwestra my byliśmy w kinie a potem sami w domu, poszliśmy spać o 1 w nocy Very Happy

Jestem trochę zła bo nawet nie wiem czy w tym miesiącu będę pracować, w ogóle mogę zostać bez pracy bo umowa mi się skończyła w sylwestra a od szefowej nie ma odzewu. Dziś przed 9 zadzwonił "kolega" z pracy i pyta mnie na którą dziś przychodzę bo nie ma kot pracować na drugą zmianę, myślałam że mnie zagotuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 2 Sty 2015, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaS19915 napisał:
Ja też jestem starszą siostrą z tym że mam brata nie siostrę, 5 lat młodszego i zawsze mi się za niego obrywało, nawet jak palcem nie tknęłam w żadnej sprawie to i tak zawsze była moja wina... Co do sylwestra my byliśmy w kinie a potem sami w domu, poszliśmy spać o 1 w nocy Very Happy

Jestem trochę zła bo nawet nie wiem czy w tym miesiącu będę pracować, w ogóle mogę zostać bez pracy bo umowa mi się skończyła w sylwestra a od szefowej nie ma odzewu. Dziś przed 9 zadzwonił "kolega" z pracy i pyta mnie na którą dziś przychodzę bo nie ma kot pracować na drugą zmianę, myślałam że mnie zagotuje...



Może szefowa zapomniała , że Ci się kończy umowa ... warto się przypominać...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 2 Sty 2015, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiedziała mi po 20 grudnia że to czy będę pracować albo jak zależy od innego pracownika...a z tego co się dowiedziałam przyjęli go z powrotem na etat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 2 Sty 2015, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaS19915 napisał:
Nie powiedziała mi po 20 grudnia że to czy będę pracować albo jak zależy od innego pracownika...a z tego co się dowiedziałam przyjęli go z powrotem na etat

Przepraszam, ale nie mogą Cię tak trzymać w niepewności.. wóz albo przewóz. Przecież się wykończysz dziewczyno. Szukaj innej pracy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 2 Sty 2015, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaS19915 napisał:
Nie powiedziała mi po 20 grudnia że to czy będę pracować albo jak zależy od innego pracownika...a z tego co się dowiedziałam przyjęli go z powrotem na etat



Po takim tekście szefowej też bym szukała, aczkolwiek wiem , że ten okres jest ciężki na znalezienie pracy.
Mi się udało zmienić pracę w tamtym roku w lutym.

Na pewno się uda nie wiem gdzie teraz pracujesz i w jakiej branży szukasz pracy ale najważniejsze to dobre nastawienie i pewność siebie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sob 3 Sty 2015, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie nie jestem zbyt pewna siebie, bo w mojej okolicy w ogóle ciężko o pracę, a w swoim zawodzie nawet nie myślę... po drugie zaczynamy się starać o dziecko i właśnie nie wiem już sama co robić... Jestem przybita tą sytuacją smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Nie 4 Sty 2015, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Padła nam karta graficzna w laptopie świetnie wszystkie dane wszystkie notatki, zdjęcia muzyka. Nie wiadomo kiedy to naprawią i kto to wogole zrobi
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 271, 272, 273 ... 328, 329, 330  Następny
Strona 272 z 330

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group