Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 263, 264, 265 ... 328, 329, 330  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl my mamy termin od półtora roku już zarezerwowany ..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehee półtora roku przed ślubem to ja nawet swojego męża nie znałam Very Happy Very Happy
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No różnie to bywa.. Jak się ślub planuje za dwa/trzy lata można wybierać, sprawdzać itp. Jak w pół roku, czy nawet jak niektórzy w dwa miesiące to ciężko trafić na coś fajnego - trzeba mieć szczęście, że wolne terminy. język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geoAsia napisał:
No różnie to bywa.. Jak się ślub planuje za dwa/trzy lata można wybierać, sprawdzać itp. Jak w pół roku, czy nawet jak niektórzy w dwa miesiące to ciężko trafić na coś fajnego - trzeba mieć szczęście, że wolne terminy. język


Nie zgadzam się. My mieliśmy pół roku na zorganizowanie ślubu i wesela - i miałam wszystko tak jak to sobie wymarzyłam. I DJ, i salę i polne kwiaty, i dekoracje i kieckę i wizażystkę i zaproszenia i kwiaty w kosćiele, i tort (kto pamięta mól plaster drewna? Very Happy) itp. naprawdę nie jest ciężko trafić na coś fajnego....wystarczy wiedzieć czego się chce i po prostu to zrealizować. Podczas organizacji swojego ślubu/wesela poszłam na jedno ustępstwo - zmianę ustawienia stołów - chciałam E a trzeba było zmienić na U (bo tak jednak było ergonomiczniej) poza tym - zero ugięć. Da się? Da. Tylko tak jak już wyżej pisałam - trzeba mieć jasno sprecyzowane oczekiwania i je realizować.
Doszliśmy do wniosku, że pół roku to jest idealny czas na organizację całego przedsięwzięcia i nie pomyliliśmy się. I tak praktycznie ostatni miesiąc nudziłam się i tylko dopinałam tematy. Gdybyśmy stwierdzili,że ślub za rok za dwa...co byśmy robili przez tyle czasu? Tylko bym marudziła, że jeszcze taaaaaak długo trzeba czekać.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
Doszliśmy do wniosku, że pół roku to jest idealny czas na organizację całego przedsięwzięcia i nie pomyliliśmy się. I tak praktycznie ostatni miesiąc nudziłam się i tylko dopinałam tematy. Gdybyśmy stwierdzili,że ślub za rok za dwa...co byśmy robili przez tyle czasu? Tylko bym marudziła, że jeszcze taaaaaak długo trzeba czekać.


My od maja tego roku mamy wszystko zamówione, zarezerwowane, ustalone (sala, zespół, kamera, fotograf, samochód, kościół), a ślub w sierpniu 2015 Very Happy i właśnie teraz siedzę, marudzę, oglądam w necie sto razy te same rzeczy, a to zaproszenia, a to sukienki, buty, dekoracje i non stop wybrzydzam język Wizja zmienia mi się średnio 7 dni w tygodniu język
Teraz to właściwie czekamy, aż czas przybliży się co najmniej do kwietnia/maja, bo wtedy będzie można ruszyć z zaproszeniami uśmiech, a więc jeszcze jakieś 4 miesiące nicnierobienia w kwestii ślubu.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl a ja się zgadzam z Asią... Gdybym zaczęła organizować później niż zaczęłam to bym nie miała tego co chciałam... Zespół był bardzo rozchwytywany i mieliśmy fart, że nasz termin był wolny na dwa lata przed bo cały czerwiec oprócz tego jednego terminu mieli już zajęty. Pokrowce na krzesła rok wcześniej był wolny ostatni komplet (no dobra były w innych firmach ale za dwa razy większą cenę więc to byłaby przesada trochę 7 zł płacić za jeden wypożyczony pokrowiec) o innych elementach i przygodach już nie wspominając... lol Także my przez dwa lata od zaręczyn i ustalenia daty do ślubu to może z tydzień się nudziliśmy a tak cały czas było załatwianie i planowanie i robienie elementów dekoracyjnych lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zgadzam się z Asią również - my rezerwowaliśmy 2 lata wcześniej zespół i salę. Zespół w sierpniu 2012 miał wolne 2 weekendy września, a salę sprzątnęliśmy innej parze sprzed nosa, bo pierwsi wpłaciliśmy zaliczkę... Już rok przed naszym ślubem sala miała zajęte wszystkie terminy na 2014 oprócz ostatniej soboty października... Pearl u Was jeszcze była kwestia maja, który to nie jest zbyt rozchwytywanym miesiącem na śluby w przeciwieństwie do sierpnia czy września. Ja gdybym miała czekać do pół roku prze ślubem to bym nie miała pewnie prawie nic z tego co było. Bo nawet zaproszenia czy dekoracje sali byśmy wybrali inne z braku czasu na porównania.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, ale ja chciałam ślub w maju oczko bo to piękny słoneczny miesiąc, nie jest gorąco a przesądy mam w odwłoku i data była wybrana tylko i wyłącznie pod moje widzimisię.

I tak jak już pisałam - wszystko było tak jak to sobie wymarzyłam, nie musiałam rezgnować z ani jednego mojego pomysłu (prócz tych stołów, ale jakbym się uparła to by były pewnie w E), bukiet miałam z polnych kwiatów, które na koniec maja są raczej mało dostępne...
Więc nie wiem po co miałabym to wszystko przekładać o rok czy dwa, bo inni tak robią?

Zresztą, miałam jasną wizję tego dnia i po prostu ją zrealizowałam.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ ja nie kwestionuję tego, że chciałaś ślub w maju. Mam na myśli to, że niewiele osób również tego pragnie (a przynajmniej nie tak wiele jak w niektórych innych miesiącach), więc łatwiej Ci było ogarnąć wszystko po Twojej myśli.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
Ależ ja nie kwestionuję tego, że chciałaś ślub w maju. Mam na myśli to, że niewiele osób również tego pragnie.


Ale z Twojej wypowiedzi wynika, że jakbym miała więcej czasu to bym bardziej przemyślała swoje wybory. A ja tłumaczę, że nie, bo miałam jasną wizję swojego ślubu i wesela i moje wybory od razu były takie jakie powinny być.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 263, 264, 265 ... 328, 329, 330  Następny
Strona 264 z 330

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group