Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szkoła rodzenia - potrzebna czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale 8 na pewno nie gorszy Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i tak ze wszystkich najlepszy 9 lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 4 Lip 2014, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post pod postem, ale mogę napisać, że szkoła rodzenia jest super uśmiech
Wczoraj mieliśmy pierwsze zajęcia i jestem bardzo pozytywnie naładowana dzięki nim.
Po pierwsze tam fajnie nastrajają na poród, po drugie znają wiele szpitali i zwyczajów w nich panujących, a po trzecie: dla mężów ekstra.
Bo dla mnie nowości jako tako tam nie było, niemniej mój małż słuchał i sądzę, że fajnie, jak wcześniej zostanie przygotowany na to, co się będzie działo i w trakcie porodu i w trakcie połogu, super sprawa.

Wczoraj mieliśmy o torbie do szpitala i o tym, co w niej powinno się znaleźć.

Kurczę, polecam wszystkim uśmiech
A najważniejsze, że zajęć jest dziesięć co tydzień, dzięki temu pewnie trochę szybciej ciąża będzie lecieć, jak co tydzień trzeba się spotkać w szkole rodzenia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Wto 4 Lis 2014, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, że szkoła rodzenia to super sprawa uśmiech Dzisiaj było pierwsze spotkanie w sumie będzie 12 przez 6 tygodni uśmiech Bardzo fajna położna je prowadzi, fajna atmosfera taka pozytywnie nastawiająca do porodu itd uśmiech Mąż uważnie słucha i chyba dopiero jak mu obca kobieta mówi, że jest jak jest to jej wierzy bo mi niekoniecznie i nie zawsze w to co mówiłam wierzył lol W programie jest gimnastyka, spotkanie z psychologiem i położną laktacyjną, oczywiście zajęcia teoretyczne, masa informacji o porodzie i noworodku no i różne zajęcia praktyczne np. kąpiel noworodka lol Na zajęciach jestem najstarsza stażem ciążowym a wiekowo najmłodsza lol Trochę się martwię, że jak Zuza się pospieszy to nie zdążymy na wszystkie zajęcia pójść ale póki co nie ma żadnych przesłanek że miałaby wyjść wcześniej a na ten termin szkoły rodzenia kazali mi się wpisać to na ten się wpisałam lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 4 Lis 2014, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na 2 zajęciach i po nich stwierdziłam, że to bez sensu.
Doszłam do wniosku, że przez wieki kobiety rodziły i zajmowały się dzieckiem , więc ja też dam rade.

Teraz na pewno też nigdzie nie zamierzam chodzić i mam nadzieję, że mój mąż niczego durnego nie wymyśli. Mam też nadzieję, że nie będzie chciał być przy porodzie.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Wto 4 Lis 2014, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No u nas się okazuje, że na ostatnie zajęcia w naszej sr się nie załapiemy oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Wto 4 Lis 2014, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
Ja byłam na 2 zajęciach i po nich stwierdziłam, że to bez sensu.
Doszłam do wniosku, że przez wieki kobiety rodziły i zajmowały się dzieckiem , więc ja też dam rade.

Teraz na pewno też nigdzie nie zamierzam chodzić i mam nadzieję, że mój mąż niczego durnego nie wymyśli. Mam też nadzieję, że nie będzie chciał być przy porodzie.


Dla mnie szkoła rodzenia to była porażka :/ mega nudne wyklady, stare filmiki i ćwiczenia po których bardzo źle się czułam. (i na 2 miesiące przed porodem musiałam leżec, bo szyjka mi się skróciła)

W drugiej ciąży już nie poszłam. Nic nowego bym się nie dowiedziała, męża i tak non stop nie było. Poród przeżyliśmy wspólnie i nie odczuwałam jakoś braku chodzenia do SR.

Bardo dobrze można sobie dać rade bez tego
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chodziłam i nigdy nie miałam zamiaru i potrzeby oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie chodziliśmy, czasu i potrzeby nie było, chociaż miałam za darmo w pakiecie w klinice.

Zajmowanie się noworodkiem nie było jakimś wielkim wyzwaniem, chociaż troszkę łez połknęłam w kącie, próbując przebrać takie małe cuś.
Teraz obrosło ciałkiem, więc w ogóle no stres.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zaliczyłam zajęcia zaledwie 2 razy (późno się obudziłam), ale jakoś nie żałuję, że opuściłam całą resztę, tylko kasy trochę szkoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group