Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wasze Połówki vs. Forum :>
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 22:10    Temat postu: Wasze Połówki vs. Forum :> Odpowiedz z cytatem

No właśnie, dziewczynki: jak to u Was jest z tą kwestią? Co mówią Wasi partnerzy o Waszym przesiadywaniu na forum? W ogóle o tym wiedzą? Co uważają na ten temat? Dopytują?

Bo mój Połówek się często śmieje, że jestem już uzależniona język A jak przychodzę z jakąś nową kwestią to mówi: "ooo, znowu coś wynalazłaś na forum ślubnym".
A jak widzi, że jestem na stronce to mówi: "znowu forum?" język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 22:15    Temat postu: Re: Wasze Połówki vs. Forum :> Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
Bo mój Połówek się często śmieje, że jestem już uzależniona język A jak przychodzę z jakąś nową kwestią to mówi: "ooo, znowu coś wynalazłaś na forum ślubnym".
A jak widzi, że jestem na stronce to mówi: "znowu forum?" język

U mnie zupełnie to samo uśmiech.
Ostatnio zagroził że mi zablokuje forum na swoim laptopie Evil or Very Mad Na szczęście na słowach się skończyło język.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nicki znaja?
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 23:19    Temat postu: Re: Wasze Połówki vs. Forum :> Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
A jak przychodzę z jakąś nową kwestią to mówi: "ooo, znowu coś wynalazłaś na forum ślubnym".
A jak widzi, że jestem na stronce to mówi: "znowu forum?" język

Też tak mam uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 8 Paź 2011, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śmieje sie ze mnie i w sumie jest zły, że takie idiotyzmy czytam.........staram się zwykle ukrywać z tym :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 6:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u mnie podchodzi do tego raczej normalnie. Śmieje się, że tyle czasu tu spędzam i uwierzyć nie może, że można ponad 3000 postów na jakimś forum napisac język

nika zna, więc jakby chciał może sobie poczytać co piesze, ale chyba go to nie interesuje lol czasem się pyta co tam ciekawego znowu wyczytała, czasem ja mu opwiadam o Was.

No i pyta sie czasem czy siedzę teraz na ślubnym czy dzięcięcym lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aśś
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 254

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam na tyle dobrze że gdy on siedzi na swoim forum to ja wchodzę tu uśmiech nie śmieje się bo sam potrafi godzinami przesiadywac uśmiech teraz właśnie pisząc to mój połówek się przebudzil i mówi "no ładnie zamiast się do mnie przytulić znowu na forum." hehe uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 6:53    Temat postu: Re: Wasze Połówki vs. Forum :> Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 9:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój również z uśmiechem podpytuje co tam nowego na ślubnym wyczytałam i jak np temat o welonie może mieć kilkadziesiąt stron język Ale to tylko tak w żartach, przyzwyczaił się do mojej obecności na forum, mam już jedno stare takie, na którym jestem od lat i znam się z częścią osób osobiście. P. nie ma nic przeciwko, czasem tylko coś odburknie jak za długo siedzę język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha, czyli nie jestem odosobniona w bojach o forum Very Happy Z tym, że to jest moje pierwsze, nigdy nie wsiąkłam w taką społeczność, zawsze podczytywałam blogi Twisted Evil
I ja też opowiadam Ł. o Was Embarassed . Jak się dowiedział, że forum jest też dziecięce to tylko stęknął: "o nieee, to po ślubie się nie skończy?" język
A nicku chyba nie zna, przynajmniej mu nie mówiłam. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group