Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

KRÓTKIE fryzury ślubne
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
3dy513q
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 6

PostWysłany: Nie 8 Gru 2013, 15:30    Temat postu: KRÓTKIE fryzury ślubne Odpowiedz z cytatem

Witam forumowiczki/forómowicze.

Przygotowania, przygotowania... wszystko idzie zgodnie z planem, suknia wymyślona, czeka na uszycie, sala, orkiestra, fotografowie są. Jedyne z czym mam obecnie problem to fryzura, którą chciałabym mieć w tym ważnym dniu.
Nie byłoby żadnego problemu, gdybym miała długie włosy, byłaby to kwestia upięcia. Jednakże moje włosy są krótkie, ślub mam w sierpniu 2014, więc jest jeszcze troszkę czasu, by dodać parę centymetrów, lub by podciąć tam gdzie trzeba.
Jednego czego jestem pewna, to tego, że włosy zostaną krótkie, nie zamierzam robić z siebie kogoś, kim nie jestem, a w krótkich czuję się najlepiej. Jednak jest ograniczona ilość zdjęć w internecie, fryzur na prawdę krótkich, w większości są to włosy +/- do brody, ramion, co zupełnie mi nie pomaga.
Dlatego nie znalazłszy takiego tematu, tu na forum pytam i proszę o pomoc. Być może któraś z was może podesłać swoje krótkie fryzury ślubne, albo znalazłyście gdzieś już tego typu temat, będę bardzo wdzięczna, bo powiem szczerze, że nie mam klarownego pomysłu na fryzurę.
Dodam jeszcze, że ogólny styl sukni, butów będzie dosyć luźny, rockowy. Sukienka będzie krótka, opięta, z puszczonym luźno trenem z tyłu. Zastanawiam się też nad czymś we włosach, ale krótkie włosy wymagają minimum dodatków, jakaś mała spinka, parę iskierek wpiętych we włosy...

Pomóżcie w tych rozmyślaniach, podeślijcie jakieś pomysły uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Nie 8 Gru 2013, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Była na forum co najmniej jedna PM 2013 z krótkimi włosami i wyglądała ślicznie uśmiech Może jak tu zajrzy, to się pochwali.
Zależy jak bardzo krótkie są Twoje krótkie. Ale jest sporo inspiracji w necie:




















http://firstwedd.com/wedding-hairstyles-for-short-hair/wedding-hairstyle-short-thin-hair/ (ta z piórkiem w trzecim rzędzie najbardziej mi się podoba oczko )

Ogólnie wydaje mi się, że nie musisz się ograniczać w ozdobach tylko dlatego, że masz krótkie włosy. Wręcz przeciwnie. Skoro mówisz, że ma być na rockowo, to mogłabyś zaszaleć z jakąś woalką.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
3dy513q
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 6

PostWysłany: Pon 9 Gru 2013, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długość moich włosów, to mniej więcej taka jak na drugim, trzecim zdjęciu.
Każda z tych fryzur jest w sumie dosyć naturalnie ułożona, bez żadnych szaleństw. I pewnie w takim kierunku pójdę, choć myślałam, by ewentualnie zaczesać włosy do tyłu.

Jeżeli chodzi o dodatki, wolałabym jednak minimum na głowie oczko Choć przypuszczam, że być może babeczka od sukienki może mi coś doradzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edyta88
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 44
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 28 Gru 2013, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam krótkie włosy, ale do października chcę zapuścić. Przynajmniej do takiej długościhttp://galeria-uczesan.qever.com/fryzury-slubne/fryzura-slub126.jpg.php Fryzura na chłopczycę jakoś nie pasuje mi do Pani Młodej uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
3dy513q
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 6

PostWysłany: Wto 31 Gru 2013, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że pasuje bardzo, ale wtedy tylko, gdy pasuje do osoby i do charakteru. Ja sobie innej fryzury nie wyobrażam u siebie uśmiech
Faktem jest też to, że często Pani Młoda= księżniczka z bajki, co w moim wypadku całkowicie odpada, dlatego ja będę troszkę rockowym, luźnym wydaniem Pani Młodej oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
april06
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 959
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 31 Gru 2013, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam krótkie włosy i taką też miałam fryzurę (choć co prawda pozwoliłam włosom troszkę podrosnąć żeby było co układać), zebrałam też trochę zdjęć z krótkimi fryzurami ślubnymi. w najbliższym czasie postaram się je wkleić, jeśli nadal jesteś zainteresowana? uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beata W.
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto 28 Sty 2014, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem króa fryzurka wygląda o wiele lepiej niż długie włosy. Zależy od sukni i dodatków. Ale szczupłym dziewczynom to pasuje,nawet bardzo.
_________________
Bywam zakręcona jak makowiec na święta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbert717
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 33

PostWysłany: Czw 26 Cze 2014, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnia fryzura bardzo ładna. Myślę, że to będzie najlepsze rozwiązanie.

Pozdrawiam
Norbert - Wesele z klasą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
piotrkaczmarek01
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 4
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro 27 Sie 2014, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótkie włosy są teraz modne, w necie widziałem bardzo dużo takich fryzur, znajdź coś dla siebie, tal żeby wyglądało to ładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Sro 28 Sty 2015, 11:43    Temat postu: Fryzurka z ozdobami Odpowiedz z cytatem

A może coś takiego http://www.planowaniewesela.pl/jpg/fryzury_slubne/19_zdjecie_slubnych_wlosow.jpg , tylko ja bym dała inne ozdoby. Co Wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group