Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pierścionek z brylantem czy bez ?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Pierścionek z brylantem czy bez ?
Koniecznie musi być brylant
36%
 36%  [ 13 ]
Może być z jakimkolwiek innym kamieniem
63%
 63%  [ 23 ]
Wszystkich Głosów : 36

Autor Wiadomość
Pauline
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 25
Skąd: Zagranica

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 23:21    Temat postu: Pierścionek z brylantem czy bez ? Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim.

Mój ukochany uparł się na kupno pierścionka z brylantem, ja uważam że to tylko strata kasy, w zupełności zadowala mnie pierścionek z cyrkonią oczko


a co wy o tym myślicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
o.krol80
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2014
Posty: 3

PostWysłany: Wto 18 Mar 2014, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli go na to stać, nie musi odkładać od roku żeby móc CI taki sprawić to jak najbardziej, to nie tylko radość Twoja ale także radość i duma jego. Chwaląc się znajomym on będzie miał w głowie "Tak, to ja jej go dałem, ja ją kocham i chce obdarowywać ją najszlachetniejszymi kamieniami!". Ale jeżeli prowadzicie przeciętne życie, to oczywiście że liczy się gest, liczy się fakt, liczy się to że jesteś jego narzeczoną, na palcu nosisz coś, co świadczy o tymże wybrałaś już drogę życiową i od tego momentu zaczyna się odliczanie do jednego z najpiękniejszych Waszych dni, albowiem ślubu! uśmiech
_________________
Oferuje ktoś może tanie przeprowadzki szczecin dla studentówuśmiech?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Czw 20 Mar 2014, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nie liczy się czy to brylant czy cyrkonia. Ważne, że jest dany prosto z głębi serca, uczucia.
Ale są też kobiety, które biorę pod uwagę kamienia... ja do nich nie należę oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 20 Mar 2014, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie przywiązywałam nigdy wagi do tego czy z brylantem czy z cyrkonią. Mam z brylantem i stwierdzam, że przy większym kamieniu można od razu poznać, z czym mamy do czynienia. Osobiście uważam, że brylanty są o niebo piękniejsze, inaczej odbijają światło, poza tym mają "duszę" - sam środek brylantu jest bezbarwny uśmiech Cieszę się, że dostałam taki skarb lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pią 21 Mar 2014, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie bez różnicy ;p ważne, że zaręczynowy i wybrany specjalnie dla mnie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velines19
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 229
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Pią 21 Mar 2014, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby mój ukochany chciał mi kupić pierścionek z brylantem to za nic w świecie bym go od tego nie odwlekała Very Happy ale mój pierścionek jest wyjątkowy i przepiękny choć z cyrkonią uśmiech Poza tym uważam, że powinnaś dać mu wolną rękę w tej kwestii.. w końcu to jego pieniądze uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Natkaaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 22
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro 2 Kwi 2014, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brylanty są piękne i pierścionek zaręczynowy powinien być przynajmniej z jednym, maleńkim brylancikiem. Ale przecież nie to jest najważniejsze. Same wiecie.... uśmiech
_________________
Odwiedź mój blog o darmowych próbkach kosmetyków i nie tylko KLIK...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Staviori_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 46

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2014, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobne zdanie na ten temat,uważam że pierścionek z kamieniem szlachetnym to niemal rewelacyjny pomysł,cyrkonia natomiast jest nieco sztuczna i plastikowa,nie wydaje ci się? Postaw na jakość i elegancki wygląd. Jeżeli Twój narzeczony chciałby kupić Ci taki pierścionek to tym lepiej ponieważ naprawdę pięknie się prezentują,
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, diamenty, pierścionki zaręczynowe, obrączki, złoto, srebro, perły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2014, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi nie zależało na szlachetnym kamieniu, jeszcze bardziej bałabym się że go zgubię język jak dla mnie pierścionek mógłby być nawet pozłacany ale ważne od kogo i w jakim celu go dostałam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2014, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się marzył pierścionek z fioletowym kamieniem - i taki dostałam - z ametystem, ale jak dla mnie mógłby być nawet srebrny z fioletowym szkiełkiem i też by było zaj*****ście wesoły)))
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group