Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdy marzenie staje się rzeczywistością...
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylwiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 58

PostWysłany: Sro 4 Gru 2013, 19:31    Temat postu: Gdy marzenie staje się rzeczywistością... Odpowiedz z cytatem

Chociaż nasz ślub odbył się już prawie 4 miesiące temu postanowiłam jednak i ja napisać coś o tym szczególnym dniu uśmiech Tylko ostrzegam, że będzie b. długo. Niestety mało piać nie potrafię oczko
Cała lawina przygotowań ruszyła w piątek rano, kiedy to wszyscy, którzy okazali chęci pomagali nam przy strojeniu domu i podwórka. Nie spodziewałam się, że przyjdą prawie wszystkie kuzynki, niektóre koleżanki i nawet ciocie ! Very Happy Męska część również udźwignęła zadanie- z facetami i ich sprzątaniem wiemy jak bywa ale naprawdę byłam pod wrażeniem uśmiech
Na sprzątaniu, strojeniu minął praktycznie cały dzień. Ciągle było coś jeszcze do załatwienia, kupienia czy przewiezienia na salę. Emocje i adrenalina, które udzielały się wszystkim sprawiły, że nie czułam w ogóle zmęczenia. Jakby ktoś wstrzyknął mi potrójną dawkę energii! Very Happy Przez to wszystko co się działo w ogóle nie zorientowaliśmy się, która jest godzina- a była już 18! Na 19 mieliśmy zaplanowane butelki a ja z moim D byliśmy w proszku. D szybko pojechał do domu ogarnąć się a ja w tym czasie na zmianę szykowałam się i robiłam koreczki dla gości Very Happy
Butelki się udały, goście poszli ok. 24 ale zanim wszyscy się położyliśmy to była już praktycznie 3 uśmiech Nie zasnęłam praktycznie w ogóle-w głowie szumiało mi od nadmiaru myśli Very Happy Niestety ok. 5 zaczęło padać i wtedy to tylko modliłam się żeby przestało. Obudziłam nawet siostrę, żeby coś z tym zrobiła Very Happy
Ok. 7 ja, siostra (która była świadkową) i mama ruszyłyśmy do fryzjera i makijażystki. W przeciwieństwie do dnia poprzedniego w ogóle nie czułam stresu czy lęku, że coś się nie uda. Byłam dziwnie spokojna ale podekscytowana. Fryzura wyszła o wiele ładniejsza niż próbna-wszyscy byli pod wrażeniem mojego umalowania i uczesania Very Happy
Do domu wróciłyśmy po 10. Mimo, że nadal padało nikomu uśmiech nie schodził z twarzy uśmiech Wypiłyśmy jeszcze ostatnią panieńską kawkę, pośmiałyśmy się i powspominałyśmy język
I wreszcie zaczęło pojawiać się tak długo wyczekiwane słońce! O 13 przyjechał narzeczony ze świadkiem i moim bukietem, które okazał się PIĘKNY ! Taki jaki dokładnie chciałam uśmiech Pojechaliśmy jeszcze szybko na salę ostatni raz przećwiczyć nasz taniec, który nam nie wychodził i tylko się zdenerwowałam.
Za chwilę już w naszym domu pojawił się kamerzysta i fotograf. Zrobiło się gwarno, głośno, wszyscy coś mówili, doradzali a ja nie wiedziałam kogo słuchać język Najpierw poszedł się ubierać D a ja czekałam na swoją kolej Very Happy Gdy przyszła kolej na mnie moja siostra tak się zestresowała, że nie była w stanie zapiąć mi zamka od sukienki ! Very Happy Very Happy Gdy byłam już ubrana i za chwilę miał przyjść D z bukietem serce zaczęło mi tak walić jakby miało wyskoczyć za chwilę. I Wtedy drzwi się otworzyły i zobaczyłam GO ! Jak podchodził do mnie pełen zachwytu ,uwielbienia i przejęcia. Nie musiał nic mówić-jego oczy mówiły wszystko... Mój D również wyglądał przeprzystojnie język Mogłabym wtedy na niego patrzeć godzinami. język
Potem to już wszystko potoczyło się szybko-zaczęli zjeżdżać się goście. Wszyscy życzyli nam wszystkiego najlepszego z całego serca. Potem udaliśmy się na błogosławieństwo. Wszyscy denerwowali się bardzo, nie udało się ukryć łez. Było wręcz czuć w powietrzu te wszystkie uczucia jakimi nas darzą rodzice.
Po błogosławieństwie pojechaliśmy do Kościoła. Atmosfera w samochodzie była luźna, żartowaliśmy a szampan się już chłodził Very Happy Moja kuzynka niosła nam obrączki na poduszce. Kiedy przyszedł moment składania przysięgi nogi lekko zaczęły odmawiać posłuszeństwa Very Happy Gdy tak staliśmy naprzeciwko siebie czułam coś czego nie da się opisać... Gdy patrzyłam w jego oczy a on w moje podczas wypowiadania przysięgi nic dla mnie innego nie istniało -był tylko ON i JA. To było takie piękne i wzruszające !
Po wyjściu z Kościoła zostaliśmy obsypani płatkami róż, ryżem oraz pieniędzmi oczko Po złożeniu przez wszystkich po raz kolejny życzeń ruszyliśmy na salę weselną  Nie będę już się jeszcze więcej rozpisywać; napiszę tylko, że nasz walc wiedeński udał się mimo małych problemów wspaniale. Wszyscy byli zachwyceni i pod wrażeniem  Very Happy Wesele również się bardzo udało. Ostatni goście wyszli o 5 rano  Wszystkim się podobało, wszyscy zadowoleni  Wytańczyłam się za wszystkie czasy, i skończyło się bez żadnego pęcherza Very Happy
Napiszę jeszcze, że od dziadów w prezencie dostaliśmy żywego KRÓLIKA ! język
Chciało by się przeżyć ten dzień jeszcze raz !
No i kilka zdjęć ( o które wręcz musieliśmy walczyć ale to już inna historia)


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
_________________
"Już mi niosą suknie z welonem..." wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Sro 4 Gru 2013, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna Para uśmiech Śliczne zdjęcia, gratulacje!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 4 Gru 2013, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślicznie wyglądałaś! uśmiech
Wszystkiego najlepszego Very Happy
A gdzie zdj królika? oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sro 4 Gru 2013, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ piękne zdjęcia wykrzyknik Gratulacje i wszystkiego najlepszego! Piękna z Ciebie panna młoda oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia00
maniak
maniak


Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 1211
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Sro 4 Gru 2013, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna Młoda Para uśmiech
Gratulację i wszystkiego najlepszego uśmiech
Zdjęcia cudo uśmiech
_________________
"Miłość nigdy nie ustaje..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro 4 Gru 2013, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, że zdecydowałaś się na relacje. Miło znów poczuć tą magię w czasach posuchy lol
Pięknie wyglądałaś. Bolerko nie było dopasowane do ciała tylko luźniejsze pytajnik Na pierwszej fotce wygląda to bardzo fajnie uśmiech
Zdjęcia z pleneru fantastyczne, morze buja w obłokach

I oczywiście Wszystkiego Dobrego w Waszym Nowym Życiu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 4 Gru 2013, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze uśmiech

Nie mogłam się wstrzymać z komentarzem do jutra, mimo, że nie przeczytałam relacji bo głowa mi pęka, ale obiecuję jutro wrócić i pochłonąć ją w try-migi. Very Happy ... i musiałam napisać, że śliczna z Ciebie kobieta! Chcemy więcej zdjęć! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Czw 5 Gru 2013, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Czw 5 Gru 2013, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Pięknie wyglądaliście, szczęśliwi, młodzi, zakochani......
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Czw 5 Gru 2013, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepięknie! Gratuluję uśmiech
Wyglądałaś ślicznie i suknia: miodzio uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group