Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybieramy szpital. Porady, opinie.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 17 Kwi 2014, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czegoś takiego to jeszcze nie słyszałam lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Czw 17 Kwi 2014, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba trochę to naciągane... W końcu każdy z nas jest ubezpieczony i jak się coś dzieje to mamy prawo jechać do szpitala. Nie jesteśmy lekarzami, więc skąd mamy wiedzieć czy to TO czy fałszywy alarm? ( w sumie kobiety w ciąży nawet nie muszą być ubezpieczone aby zostały przyjęte...)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 17 Kwi 2014, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Totalna głupota.
Po pierwsze kobiety w ciąży mają zagwarantowaną bezpłatną opiekę lekarską.
Po drugie, gdy coś się dzieje zawsze mamy prawo jechać do szpitala i sprawdzić, przecież to o życie małego człowieczka chodzi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Pią 13 Cze 2014, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuję opinii o Wołoskiej i Solcu, póki co po informacjach w necie obstawiam te dwa szpitale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 13 Cze 2014, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Betka, ostatnio rozmawiałam u mnie w poradni z dziewczyną, która miała rodzić na Madalińskiego lub Inflanckiej. Z obydwu zrezygnowała, wybrała Solec właśnie. Zdecydowała się bo tam jest kameralnie i na pewno mniej pacjentek niż w dwóch ww.
A czytałaś opinie na gdzierodzic.info ?

Ja cały czas biję się z myślami, gdzie jechać...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pią 13 Cze 2014, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wołoskiej byłam i widziałam oddział położniczy bo też się nad nim zastanawiałam. Ale w końcu cieszę się że sie nie zdecdowałam tam rodzic, głównie przez to że trafiłam na niezbyt przyjemną położną i panią doktor. Ale też jakoś tak z M. ogólnie nie czuliśmy sie tam dobrze. Shadow myślałam że ty w Madalińskiego miałaś rodzic?? Ale może mi się pomyliłopytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 13 Cze 2014, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, nic Ci się nie pomyliło Paula Smile W pierwszej kolejności jedziemy na Madalińskiego, przynajmniej taki jest plan... oczko
Mam nadzieję, że znajdzie się miejsce dla mnie...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Sob 14 Cze 2014, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shadow's, te szpitale wybrałam właśnie ze względu na opinie na gdzierodzić. Moja ginka nie pracuje w żadnym szpitalu, więc mam o tyle trudniej.

Najbliżej mam Międzylesie, ale od razu ten szpital skreślam. Potem Solec właśnie. O Madalińskiego myślałam, ale koleżanka bardzo bardzo mi go odradzała. Słyszałam kilka dobrych opinii o szpitalu na Czerniakowskiej, ale nie jestem do końca przekonana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 14 Cze 2014, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już kilka razy słyszałam opinie, że z Madalińskiego zrobiło się to samo co z Żelazną Confused Zresztą widać jak Carlę potraktowali, jak ją odsyłali ciągle bo miejsca nie było...
Gdzieś czytałam, nie wiem czy nie na stronie szpitala, że na jesieni mają otworzyć Dom Narodzin.

Ja o Czerniakowskiej słyszałam same kiepskie opinie. Natomiast już kilka osób mi powiedziało, że w Praskim kiepskie warunki ale opieka super.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Sob 14 Cze 2014, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Madalińskiego słyszałam dwie opinie (od znajomych kobiet, więc to nie miejskie legendy) o bardzo dużym nacisku na poród naturalny. Jedna z nich urodziła po kilkunastu godzinach ostrych skurczy dosłownie w ostatniej chwili, bo dziewczynka była sina, nie oddychała. Dzięki Bogu wyszła z tego bez szwanku, ale początek życia spędziła na intensywnej terapii.

O Czerniakowskim też właśnie czytałam nienajlepsze opinie, ale słyszałam całkowicie odmienne, więc dlatego nie jestem przekonana.

Nad Praskim nawet się zastanawiałam, bo pracowała tam moja ginka, ale już nie pracuje, więc nie wiem czy się skuszę. Ale podpytam ją jeszcze czy poleca.

Chciałabym w końcu wybrać szpital, żeby zapisać się tam do szkoły rodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
Strona 16 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group