Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybieramy szpital. Porady, opinie.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carla ja Ci z czystym sumieniem mogę polecic madalińskiego uśmiech Ja i mój mąż bardzo dobrze wspominamy mój pobyt tam. Fajni lekarze no i położne wykrzyknik tak samo jak lekarze pediatrzy(do dziś pamiętam oczy peditry która badała Antosia po urodzeniu na operacyjnej, potem podeszła od razu do mnie, pogratulowała powiedziała jaki jest jego stan i pogłaskała po głowie, potem też do nas przychodziła) i pielęgniarki. Naprawdę na pewno będę tam rodzic kolejne dzieci. A o żelaznej ja z kolei słyszałam, że nie taka super. Też ich rozważałam na początku. Potem jeszcze Wołoska doszła, ale jakoś ostatecznie pojechaliśmy na madalińskiego.
My mieliśmy Laura indywidualną opiekę położnej, ale ostatecznie nie skorzystaliśmy z tego bo miałam cc. To taka Twoja własna położna, na telefon i właściwie zawołanie każde jak już trafisz do szpitala. (no chyba że kończy nocny dyżur , wtedy wyznacza dla Ciebie kogoś na swoje zastępstwo)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas opieki położnej nie było dodatkowo płatnej... Wybrałam za to dopłatę do sali jednoosobowej, salą cieszyłam się jakieś 5h, bo było przepełnienie na oddziele i dostałam współlokatorkę na dostawce, szlag mnie trafiał bo chciałam być sama! Kase mi oddali, ale byłam niezadowolona. A tamta laska leżała dosłownie na pryczy i bez szafki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba sobie darujemy tą indywidualny położną. Wiem, że trzeba jeszcze płacić za ubranie dla "osoby towarzyszącej" przy porodzie.

Sale ponoć są tam w większości jednoosobowe, kilka dwuosobowych. Wszystkie pokoje z łazienkami, ale myślałam, że teraz na takich oddziałach to już standard. Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paula_139 napisał:
Carla ja Ci z czystym sumieniem mogę polecic madalińskiego uśmiech Ja i mój mąż bardzo dobrze wspominamy mój pobyt tam. Fajni lekarze no i położne wykrzyknik tak samo jak lekarze pediatrzy(do dziś pamiętam oczy peditry która badała Antosia po urodzeniu na operacyjnej, potem podeszła od razu do mnie, pogratulowała powiedziała jaki jest jego stan i pogłaskała po głowie, potem też do nas przychodziła) i pielęgniarki. Naprawdę na pewno będę tam rodzic kolejne dzieci. A o żelaznej ja z kolei słyszałam, że nie taka super. Też ich rozważałam na początku. Potem jeszcze Wołoska doszła, ale jakoś ostatecznie pojechaliśmy na madalińskiego.


Paula, dzięki! uśmiech Też rozważamy prywatną położną (a to wydatek 1500zł w tym szpitalu, więc Laura 1000zł to cena ok) albo osobny pokój... Dobrze, że teraz nie ma problemu ze znieczuleniem, nie trzeba dopłacać.
Słyszałam ogólne opinie o szpitalu MSWiA na Wołoskiej, że to 'umieralnia', więc dobrze, że tam nie pojechaliście! oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

carla ja tam(na wołoską) i tak trafiłam tydzień po porodzie z tym ciśnieniem i mam dobre zdanie na temat tego szpitala ogólnie. Poza tym pracują ze mną lekarze którzy tez tam przyjmują ( co prawda nie ginekolodzy) uśmiech
Dziewczyny a czym się kierujecie podczas wyboru szpitala??
U nas było tak:
1. Oddziały, wyposażenie.
2. Opinie o szpitalu.(czytałam głównie o lekarzach tam przyjmujących i położnych)
3. Podejście do pacjentki,to czy brany jest pod uwagę plan porodu.
4.Wygląd ogólny sal, porodówek.
5. Możliwośc posiadania własnej sali.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Opinie
2. Lokalizacja
3. Dostępność znieczulenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie chciałam mieć sama sali. Po pierwsze są małe, nabawiłabym się klaustrofobii, a po drugie, chciałam, żeby ktoś rzucił oko na moją małą, jak będę się kapać, czy wyjdę do wc. Oczywiście dziękuję Bogu, że nie trafiłam na dziewczynę, która w nocy miała przy sobie dziecko, które płacze całą noc, bo obok w pokojach tak było. Dziewczyna z którą byłam, również po cesarce, więc moim dzieckiem opiekowały się panie od noworodków, bo sama nie dałabym rady, a jej dziecko leżało na oddziale noworodkowym, bo było wcześniakiem. Tak więc noce miałyśmy spokojne.

A no i cieszę się, ze nie trafiłam na jakiegoś śmierdziela, tylko sympatyczną dziewczynę, z którą mi się miło rozmawiało uśmiech

Co do znieczuleń, u nas wszystko za darmo.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jest może jakaś mamuśka która rodziła w Lublinie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o Poznań i Wielkopolskę, to coraz więcej dobrych opinii zdobywa szpital przy Raszei. Znam kilka osób, które tam rodziły, no i w internecie też nie są zbyt obsmarowani... Poza tym mają na stronie bardzo sympatyczną informację, która brzmi jak reklama jakiegoś komfortowego ośrodka uśmiech aż chce się rodzić uśmiech

http://www.raszeja.poznan.pl/pacjentki.pdf
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madziu same ochy i achy w tym szpitalu język

Ja właśnie chciałam salę pojedynczą,bo mąż i tak był ze mną prawie cały czas, a jak chciałabym gdzieś iść, to przychodziłaby pielęgniarka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
Strona 2 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group