Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Barman na weselu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Staviori_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 46

PostWysłany: Pią 7 Mar 2014, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna sprawa,ale też dodatkowe koszty. Większość gości pije wódkę lub ewentualnie wino czy piwo,drinki natomiast zdecydowanie rzadziej. Mozecie napisac ile kosztuje wynajęcie barmana wesele? Tak z własnego doświadczenia.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, diamenty, pierścionki zaręczynowe, obrączki, złoto, srebro, perły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 10

PostWysłany: Sro 12 Mar 2014, 0:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na nasze wesele zorganizowaliśmy open bar z zawodowym barmanem, który będzie serwował drinki gościom. Alkohol, który wstawiamy kupujemy sami, według własnych upodobań i biorąc pod uwagę możliwość zrobienia jak najwięcej różnorodnych drinkówuśmiech
_________________
Skorzystałam i szczerze polecam - www.zaproszeniaslubne.pro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalka8
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 16
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 15 Mar 2014, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem barman na weselu to fajna rzecz:) Niestety jeszcze się nie spotkałam z tym na weselach, na których byłam. Ale to dobra alternatywa dla osób, które nie lubią wódki pić bezpośrednio z kieliszka lub wolą jakieś inne mieszanki. Pomyślę o czymś takim na swój ślub.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kafanus87
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: Zieleniec

PostWysłany: Sro 7 Maj 2014, 11:42    Temat postu: Barman na wesele Odpowiedz z cytatem

Cześć Very Happy

Ja też zastanawiam się mocno nad barmanem na swoim weselu. Byłam kiedyś na weselu na którym obsługiwali barmani z cocktailflow.pl. Mieli bardzo profesjonalne podejście do gości, smaczne koktajle, swój własny biały bar obity biała skórą. Robiło wrażenie! Very Happy
_________________
"Miłość jest zaw­sze no­wa. I bez względu na to, czy w życiu kocha­my raz, dwa, czy dziesięć ra­zy zaw­sze sta­jemy w ob­liczu niez­na­nego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 7 Maj 2014, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż tak profesjonalni byli że trzeba ich reklamować..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 8 Lip 2014, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas nie było barmana na weselu i nie żałuję,każdy świetnie sie bawił a jeżeli chciał drinka to przygotował go we własnym zakresie:) Barman to moim zdaniem dodatkowy i zbędny wydatek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niegapsię
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 55
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 26 Lip 2014, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na weselu z barmanem. Nie ukrywam że było to duże wesele. Wyszło świetnie. Fani wódki z przepita i piwa zaopatrywali się w alkohol przy stołach a pozostali w barze. Można było też zamówić drinki bez alkoholu. Była to taka dodatkowa atrakcja.

Na naszym obiedzie poślubnym wykorzystamy bar restauracji. Będziemy mieć otwarty bar. Zaproponowano nam ,że ustawimy kwotę a zanim się wyczerpie obsługa nas informuje i pyta czy zwiększamy limit. Zdecydowaliśmy się na to ponieważ trudno przewidzieć ile alkoholu "wyjdzie" na takim obiedzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pon 18 Sie 2014, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam chyba na czterech weselach i tylko na jednym był barman - to fajna opcja szczególnie dla mnie - wina nie potrafię pić przez całą imprezę, wódki nie piję a miałam na urozmaicenie bardzo dobre drinki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Wto 25 Lis 2014, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super pomysł! I jak już było napisane - braman do drinków, a wódka na stole. W ten sposób mamy atrakcję dla tych, którzy wódką sie nie raczą, a z kolei pijący wódke mogą sobie sami polewać uśmiech Wilk syta i owca cała oczko
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ladybird15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 39

PostWysłany: Nie 30 Lis 2014, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłam też na takim weselu, ale sam pomysł świetny. Nie każdy lubi wódkę albo musi miec na nią ochotę. A to doskonały pomysł. Tym bardziej, jesli na weselu jest dużo młodych osób - one chetnie skuszą się na jakiegoś drinka (zwłaszcza panie) niż na czystą wódkę uśmiech
Jak dla mnie bombowy pomysł.
_________________
Miłość jest najważniejszą wartością w życiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group