Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

W moim brzuszku jest domek maluszka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Pon 2 Gru 2013, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brzuszek powoli zdradza mój stan dla niewtajemniczonych... I tak już prawie wszyscy wiedzą... I pojawiają się pytania oczywiście o płeć, imię dziecka, a nawet o to gdzie zamierzam rodzić... Do tej pory w ogóle o tym nie myślałam, ale teraz zaczęłam się zastanawiać. Trafiłam na stronę gdzierodzic.info, a tam opinie o szpitalach, opiece i warunkach... Opinie oczywiście są podzielone, nieraz nawet całkowicie skrajne...Wśród rodzących znajomych to samo, i bądź tu człowieku mądry...
Poszukałam trochę na forum ale chyba nie ma wątku zawierającego opinie o szpitalach. Tak więc pytam mamy z Wielkopolski- co polecacie? jakie są Wasze wrażenia z opieki w szpitalu w którym rodziłyście?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 2 Gru 2013, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madzia, moje zdanie jest takie, że jeśli same jesteśmy mało upierdliwe i słuchamy co do Nas mówią to położne odwzajemnią się tym samym uśmiech
Aczkolwiek z pewnością są wyjątki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 2 Gru 2013, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madziab9 napisał:
Mój brzuszek powoli zdradza mój stan dla niewtajemniczonych... I tak już prawie wszyscy wiedzą... I pojawiają się pytania oczywiście o płeć, imię dziecka, a nawet o to gdzie zamierzam rodzić... Do tej pory w ogóle o tym nie myślałam, ale teraz zaczęłam się zastanawiać. Trafiłam na stronę gdzierodzic.info, a tam opinie o szpitalach, opiece i warunkach... Opinie oczywiście są podzielone, nieraz nawet całkowicie skrajne...Wśród rodzących znajomych to samo, i bądź tu człowieku mądry...
Poszukałam trochę na forum ale chyba nie ma wątku zawierającego opinie o szpitalach. Tak więc pytam mamy z Wielkopolski- co polecacie? jakie są Wasze wrażenia z opieki w szpitalu w którym rodziłyście?


Ja odradzam Polną w Poznaniu ale nie będę opisywać dlaczego, bo historia z rodziny dość drastyczna
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Pon 2 Gru 2013, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie mój lekarz pracuje na Polnej...a słyszałam wiele negatywnych opinii, generalna opinia jest- masówka, fabryka dzieci, czy że rodzące są traktowane "jak krowy" czy "jak mięso"(liczne takie opinie)...Z drugiej strony wiele mam decyduje się na Polną ze względu na fachową aparaturę i pomoc w sytuacjach zagrażających życiu...
Osobiście do tej pory podchodziłam do tego tematu właśnie tak jak Ewa napisała, ale powoli zmieniam zdanie. 90% negatywnych opinii robi swoje... Chociaż pewnie póki samemu się nie przeżyje to się nie wie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 2 Gru 2013, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madziab9 napisał:
No właśnie mój lekarz pracuje na Polnej...a słyszałam wiele negatywnych opinii, generalna opinia jest- masówka, fabryka dzieci, czy że rodzące są traktowane "jak krowy" czy "jak mięso"(liczne takie opinie)...Z drugiej strony wiele mam decyduje się na Polną ze względu na fachową aparaturę i pomoc w sytuacjach zagrażających życiu...
Osobiście do tej pory podchodziłam do tego tematu właśnie tak jak Ewa napisała, ale powoli zmieniam zdanie. 90% negatywnych opinii robi swoje... Chociaż pewnie póki samemu się nie przeżyje to się nie wie...


Moja kuzynka po porodzie tam, spędziła 3 dni na OIOMie... Ma tak pocharataną macice, że nie może zajść w ciąże. Była traktowana jak obiekt naukowy a nie pacjent :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Pon 2 Gru 2013, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O takich historiach właśnie mówię...Strach się bać...
Raz na jakiś czas w wielkopolskich gazetach pojawiają się artykuły o kobietach rodzących "poszkodowanych" przez szpital na Polnej. I to od lat. A oni nawet nie próbują nic zmienić.
Pozostało mi tylko dowiedzieć się jak najwięcej o pozostałych szpitalach i dokładnie im się "przyjrzeć".
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli przeważają opinie negatywne na temat danego szpitala, to znaczy, że coś jest nie tak. Jeśli opinie są różne, to oznacza tylko tyle, że co rodząca, to inne wymagania - jedne potrzebują złotych klamek, a drugim wystarczy po prostu łóżko. Tak samo różny jest personel, w końcu to też ludzie i jedni są lepsi, a drudzy gorsi i można trafić tak na tych pierwszych, jak i na drugich.
U nas jest jeden szpital z tak koszmarną opinią, że dziewczyna, która ze mną leżała jak odeszły jej przedwcześnie wody to wolała sama wsiąść za kierownicę (jej narzeczony był akurat po % ) i pojechać do wybranego szpitala, niż wzywać karetkę, bo tamta by ja zabrała do tego szpitala.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esc0011
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 855
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dotarłam i do Twojego wątku uśmiech Oficjalnie gratuluję uśmiech życzę spokojnej i nudnej ciąży uśmiech

Zgadzam się, że jeśli jest większość negatywnych opinii na temat szpitala to bym do niego nie pojechała. Każda rodząca ma inne wymagania i stąd różne opinie.

Ja przeprowadziłam się do Warszawy na stałe. Nie znałam żadnego szpitala w tym mieście. Też czytałam opinie na forum, słuchałam podpowiedzi znajomych i innych ludzi. Jednak podchodziłam do tej sprawy z dystansem. Nie miałam wysokich wymagań co do szpitala. Na szczęście trafiłam na super szpital, personel tez ok (zdarzały się jakieś wyjatki ale to zawsze tak jest). Najważniejsze to, że nie zraziłam się do kolejnego porodu i do szpitala uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam trafiłam na jedną larwę co to jej się nawet nie chciało wstawać i drzwi otwierać (jak się dzwonek popsuł od wejścia na oiom i trzeba było kartą otwierać) i robiła to z taką pretensją, jak byśmy jej co najmniej w przeglądaniu facebooka przeszkadzały Rolling Eyes

A w ogóle lol W szpitalach personel przebiera się w szpitalne ciuchy, są białe a co za tym idzie lekko prześwitujące. Nawet sobie nie wyobrażacie ile czarnych stringów się przemieszcza po korytarzach, jedna panna miała też super sexi szorciki w misie lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia31
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 414
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja mam negatywne opinie o Polnej. Po wizytach mojej siostry w tym szpitalu miałam wrażenie, że idą na ilość.
_________________
Lepiej późno niż wcale Wink
Do ślubu tylko citroenem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 3 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group