Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Strach, obawy, rozmyślenia - ciąża
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 8 Sty 2014, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się z tego cieszę, że mam rocznikowo 23 lata, więc u mnie ten zegar jeszcze nie tyka, mam czas, żeby pocieszyć się małżeństwem we dwójkę i spokojnie przejść do etapu pełnej rodziny uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 8 Sty 2014, 15:17    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Justyna*** to takie skomplikowane troszkę, bo chcemy oboje uśmiech ale ja jak już pisałam kiedyś gdzieś, mam jakaś taką obawę psychiczną uśmiech mam wrażenie, że jestem jeszcze dzieciak sama w sobie - co oczywiście nie znaczy, że nie jestem odpowiedzialna itp. takie mam właśnie i chcę i nie chcę. Niektóre dziewczyny z forum też nie są osobami, które miały mega mega potrzebę bycia mamą a jednak zaszły w ciążę i mają swoje pociechy, które są dla nimi centrum wszechświata oczkooczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Sro 8 Sty 2014, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Kithy, ja myślę, że nie ma sensu porównywać się z innymi. Może to patetycznie zabrzmi, ale trzeba się wsłuchać w głos swojego serca.

My w sumie staramy się od paru lat ale też trochę żałuję, że wystartowaliśmy tak wcześnie. Za dużo tego seksu obarczonego staraniami i całym tym stresem.

oldziiaa, uwierz, ja parę lat temu też nie myślałam o dziecku. To była ostatnia rzecz potrzebna mi w życiu. Myślałam sobie - kiedyś będę miała, jak prawie wszyscy. trzeba tylko zaczekać, aż te "kiedyś" nastąpi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro 8 Sty 2014, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani ja mam 25 lat i też jakoś za specjalnie ten zegar nie tyka, ale nie mam pewności czy będziemy starać się rok, czy może trzy lata, a może osiem lat, a może nawet i nigdy... tego nie wiem. I to właśnie to kiedyś o, którym Justyno piszesz.
Tego właśnie bym nie chciała seksem opartym na zasadzie wcelowania i zajścia w ciąże. Jak będzie to super, a jak nie będzie trudno..a może później jak nie będzie chciało się udać ten instynkt nastąpi i wtedy będę myśleć inaczej. Wszystko jest niewiadomą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 8 Sty 2014, 15:51    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że nie ma sensu porównywać się z innymi, nie zamierzałam, chyba tak napisałam, żeby się tłumaczyć przed Tobą język
Ale masz rację - trzeba się wsłuchać w głos serca i czuję, że ten głos wygrywa nad moimi obawami i irracjonalnym strachem uśmiech

U nas właśnie nie ma czegoś takiego jak starania i stres, będzie co ma być - jednak skoro koniec z zabezpieczaniem to dlatego mam lekkie obawy co do tych lekarstw na grypę uśmiechuśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 21 Sty 2014, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy idealny temat bo właśnie mam obawy co do ciąży,rozpisałam się dokładnie w temacie o NPR ale kurczak no... Mam objawy które są dwojakie bo równie dobrze mogą oznaczać przyjście @ ale podobno często myli się je z objawami ciążowymi,do tego niesamowicie skoczyła mi temp i już sama nie wiem...szczerze to jak rano zobaczyłam taką wysoką temp aż wyskoczyłam z łóżka i zaczęłam panikować... Embarassed Bo ciąża w tej chwili bardzo skomplikowała by nam życie,wiadomo że zawsze komplikuje bo wszystko obraca się o 180 jak nie 360 stopni,ale jakoś spanikowałam... a to wszystko przez moją głupią pracę,a raczej jej brak od jutra... wiecie jak to jest jak zajdę faktycznie to nikt mnie nigdzie nie przyjmie,nie będę miała ani macierzyńskiego ani nic i tak nie fajnie...Kobiety to mają przegwizdane pod tym względem... smutny

Nie oceniajcie mnie źle przez to że tak piszę,dużo kobiet ma takie obawy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Wto 21 Sty 2014, 9:40    Temat postu: hugugu Odpowiedz z cytatem

Pati ale właśnie po to jest ten temat uśmiech ja akurat mam sytuację idealną ale pewnie jakby tak nie było np. brak pracy to też bym się zastanawiała. Każdy ma jakieś wątpliwości, ja to teraz w ogóle załapałam jakąś infekcję tam na dole i już się wściekam bo ja do jakichkolwiek tabletek jestem zawsze anty a teraz jak przestaliśmy się zabezpieczać to nagle miałam mega przeziębienie, teraz ta infekcja, co chwila coś ;/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 21 Sty 2014, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jednak fałszywy alarm,ale to się okaże dopiero uśmiech

W każdym razie mam cudownego męża,powiedziałam mu co myślę i czuję - powiedział że absolutnie nie powinnam negatywnie myśleć o ciąży bo przecież się kochamy,po to założyliśmy rodzinę i że jakoś sobie poradzimy,że praca to nie wszystko a z jego pensji damy radę się utrzymać zwłaszcza że przecież mamy gdzie mieszkać,zaczął się śmiać że zamiast umeblowania będziemy po prostu kupować wyprawkę dla dziecka uśmiech

Bardzo poprawił mi się humor po rozmowie z nim uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Wto 21 Sty 2014, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja masz bardzo mądrego męża uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2015, 6:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej czy uwazacie ze ten test jest miarodajny http://www.bdsklep.pl/pink-test-eco-1szt-ciazowy-test-plytkowy,id-43597 pytajnik
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group