Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Strach, obawy, rozmyślenia - ciąża
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hitynia
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 11

PostWysłany: Wto 7 Sty 2014, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy masz w sumie komfortową sytuację - możesz nie musisz.
Nie ma co się spieszyc, choć z drugiej strony jeśli dobrze żyje Ci się u teściów to przecież łatwiej jest wychowywać dziecko z nimi.
A instynkt często pojawia sie po porodzie uśmiech
_________________
Miłość jest mgłą, która wyt­warza się w głowie. Jeśli owa mgła opa­da na dół - na ser­ce - następu­je po­goda życia; jeśli po­zos­ta­je w głowie - pa­da deszcz łez.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 7 Sty 2014, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
Ewelajna, ja również nie czułam takiego pragnienia, nadal nie czuję i abstrakcją jest dla mnie takie "chcenie" jak w przypadku niektórych dziewczyn na forum. Ale wiesz... kocham tego mojego Potwora i nie wyobrażam sobie życia bez niego....

Mam dokładnie tak samo jak Kasiek. Zdecydowaliśmy się na dziecko nie z przeogromnej chęci jego posiadania, ale bardziej ze względów praktycznych. Bo rodzice są obok i mają jeszcze siły, żeby pomóc, bo jak urodzę na wiosnę to zdąrzę wrócić do formy i będę mogła dalej prowadzić sezonowy biznes, bo w sumie zegar biologiczny tyka i mając 40stkę na karku chciałabym już, aby dzieci były samodzielne, a żebyśmy my mogli się cieszyć życiem we dwójkę, bo już coraz mniej mi się chce i robimy się egoistami.
Teraz jak patrzę na Kubę to nie umiem sobie wyobrazić co miałabym robić gdyby jego nie było na świecie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 8 Sty 2014, 8:07    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

hitynia napisał:
Kithy masz w sumie komfortową sytuację - możesz nie musisz.
Nie ma co się spieszyc, choć z drugiej strony jeśli dobrze żyje Ci się u teściów to przecież łatwiej jest wychowywać dziecko z nimi.
A instynkt często pojawia sie po porodzie uśmiech


Akurat temat teściów już na tym forum przerabiałam Very Happy i od 27.12 nie mieszkam z nimi i w życiu nie dałabym im dziecka na przechowanie Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Ale racja mogę nie muszę uśmiech ostatnio nawet idziemy na żywioł oczko Chociaż mam czasami takie myśli - chociażby wczoraj - że byłam anty na zbliżenie i jak pomyślałam, że może z tego być dziecko to mnie to jakoś ... odrzuciło Shocked mam jakieś huśtawki widzę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 8 Sty 2014, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Huśtawki nastrojów to jeden z symptomów ciąży język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 8 Sty 2014, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo, że jeszcze nie planuję ciąży przez najbliższe 2-3 lata, to przywróciłyście mi dziewczyny wiarę uśmiech Wszędzie zauważam dziewczyny, które mają ogromny instynkt, nie mogą doczekać się dziecka, uwielbiają przebywać z dziećmi itp. Ja jestem w pewnym sensie przeciwieństwem - nie mam do dzieci podejścia, nie umiem z nimi przebywać, nie mam instynktu, jak widzę dziecko, to nie zazdroszczę jego rodzicom, nie chciałabym go ukraść Very Happy a jednocześnie chciałabym mieć 2-3 i to w sumie do 30. z racji tego, że nie chcę ich skrzywdzić tym, by w latach młodości miały podstarzałych rodziców. Też podchodzę bardziej praktycznie do tego, moja przyszła teściowa powiedziała mi też ostatnio, że instynkt pojawi mi się po urodzeniu dziecka, mam nadzieję uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 8 Sty 2014, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
Huśtawki nastrojów to jeden z symptomów ciąży język


Ty nie czaruj czarownico przecież dopiero zaczęliśmy działać i już bym miała mieć jakieś symptomy język pytajnikpytajnik Ogólnie teraz jestem chora idę do lekarza dziś bo nie wiem czy oskrzela nie dostają w kość i mam obawy brania jakichkolwiek leków bo mam wrażenie, że mogę już zaszkodzić sobie i komuś tam jeszcze we mnie może ;D wiem, że to irracjonalne ale taka już jestem język

Mani_ani ja też nie jestem typem zakochiwania się w dzieciakach i piszczenia na widok małych bobo język Instynktu też nie mam :p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Sro 8 Sty 2014, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaa kithy czyli podświadomość już jakaś jest język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 8 Sty 2014, 13:34    Temat postu: ;p;p Odpowiedz z cytatem

pluszak napisał:
Aaa kithy czyli podświadomość już jakaś jest język


no skoro przestaliśmy się zabezpieczać to muszę się jakoś do tego przyzwyczaić ;D ale strach minął uśmiech myślałam, że będzie gorzej a tu jak się człowiek nastawi, że w sumie można by już działać to jakoś łatwiej oczkooczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Sro 8 Sty 2014, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy, to właściwie jaka jest u Was motywacja do starań, skoro się jeszcze obawiasz? Ty chcesz czy mąż?

Chęć posiadania dziecka nie łączy się automatycznie z chęcią kradzieży innych dzieci Wink To nie jest tak, że jeśli chce się mieć własne dziecko to uwielbia się wszystkie inne. Ja tam się wcale nie garnę do podcierania pupci innych dzieci język

A podejście do dzieci nie każdy przecież ma. Wielu rodziców uczy się tego dopiero kiedy posiada już własne dziecko albo jak jakieś dziecko się pojawi w najbliższej rodzinie. Albo wcale.

A instynkt? Moim zdaniem kiedy pojawia się potrzeba posiadania dziecka, większa czy mniejsza, budzi się instynkt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro 8 Sty 2014, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się boję, bardzo się boję. Nie wiem czy dorosłam do tego, ale podejrzewam, że nigdy tego nie zrobię. Oboje jednak chcemy założyć rodzinę i kiedyś to nastąpić musi, a zegar biologiczny tyka. Nie będzie to łatwe, ale damy rade, musimy dać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group