Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 430, 431, 432 ... 434, 435, 436  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 21 Sty 2017, 5:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mademoiselle NT w normie. Powyżej 3 z kawałkiem jest chyba coś nie tak uśmiech a inne pomiary?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sob 21 Sty 2017, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie wymiary w normie, mamy narazie "średniaka" Smile choć ja utrzymuję, że miałam późną owulację, więc może być po prostu młodszy.

Kość nosowa widoczna, wszystkie przepływy w normie, serduszko ok, ideał.
Naczytałam się internetów i angielskie strony mówią w ogóle coś innego Evil or Very Mad
Że dopiero powyżej 3mm zaczyna się rozmawiać, ze do 14 tygodnia ten płyn też się wchłania, więc wcześniejsze pomiary są takie trochę naciągane, że kierują na pappa w ogóle dopiero jak coś jest nie tak (fakt - miałam to i tak w pakiecie). Ogólnie mówi się, że to koreluje z innymi złymi pomiarami, a nasz maluszek jest przecież ok.
2 tygodnie czekania teraz, trochę się uspokoiłam, w nocy jeszcze czytałam fora, że te badania są o kant d .. po co ja je w ogóle robiłam ..
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pon 23 Sty 2017, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może niekoniecznie o kant dupy chociaż fakt, że pokazują tylko prawdopodobieństwo, a nie obecność lub nieobecność choroby. Niemniej dopiero opis wraz z wynikami testu krwi daje jakiś obraz. Więc spokojnie czekaj na cały opis i nie martw się na zapas. Niepotrzebnie Cię straszy lekarz teraz :/
A nawet jeśli lekarz powie, że wyniki nie są do końca dobre (chociaż na pewno będzie u was wszystko ok, tylko mówię "gdyby"), nie trzeba od razu robić inwazyjnych. Są dostępne testy genetyczne, polegające na pobraniu krwi matki i wyodrębnieniu z niej DNA dziecka (takie testy już mówią konkretnie: jest choroba/nie ma choroby), tylko są drogie (powyżej 1500 zł) i lekarze nie zawsze o nich mówią, tylko od razu kierują na amniopunkcję...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pon 23 Sty 2017, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no czekam cierpliwie, aczkolwiek po solidnej lekturze dowiedziałam się, że te badania z krwi to też program matematyczny .. Shocked

1.02 idę na wizytę planową do gina, a 2.02 (z nadzieją, że wyniki PAPPA już będą) jesteśmy zapisani do genetyka.
No testy nieinwazyjne są, kosztują 2500zł, nie mało, ale w razie czego ..
pewnie panikuję niepotrzebnie ..
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 24 Sty 2017, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno mnie nie było u nas już po połówkowym, Helenka jest okazem zdrowia wiec bardzo się cieszymy za to ja przytyłam już 10 kg. Wczoraj byłam u lekarza kazał się nie stresować, bo ostatnio przez przytyki "znajomych " o moim dużym brzuchu troszkę się naplakalam .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Wto 24 Sty 2017, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to? Jak można w ogóle kobiecie w ciąży mówić takie rzeczy Shocked
Głowa do góry - karma wraca!
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 24 Sty 2017, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka nie przejmuj się. Jakiś czas temu kolezanka mi powiedziała, że w szkole rodzenia jakaś dziewczyna stwierdziła, że ma bardzo duży brzuch. Szczerze to nie widziałam piekniejszej kobiety w ciąży. I wcale dużego brzucha nie miała, miała piękny i zgrabny.
Nie myśl więc, że to, że ktoś tak uważa to tak jest naprawdę. Zresztą dla jednych coś jest duże, dla drugich małe. Ludzie porównują Cię może z dawną Tobą, a wiadomo, że teraz tak nie wyglądasz jak wcześniej. Poza tym to ten, kto uważa, że jesteś zbyt duża, może jeszcze nie do końca rozumieć naturę ciąży. Jesteś z natury szczuplutka, więc możesz przytyć więcej niż kobiety przy kości.
Ostatnio koleżanka wysłała mi swoje zdjęcia z różnich etapów ciąży. I zauważyłam, że koło 20 tygodnia nastąpił przełom - brzuch w krótkim czasie mega się zaokrąglił. Zastanawiam się czy to nie jest normalne.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Sob 28 Sty 2017, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas dzisiaj połowa ciąży uśmiech Chociaż połówkowe mój lekarz robi po 22 tc, więc będziemy je mieli akurat w walentynki.
Fasolek kopie mnie już porządnie, na tyle mocno, by mąż mógł to wyczuć trzymając rękę na brzuchu uśmiech Czasem też naocznie widać wybrzuszenia na skórze, więc mała/y się rozpycha.
Brzuch mi ciutkę urósł, ale generalnie jestem idealnym przypadkiem do tego, by ukrywać ciążę (gdybym nie mówiła, w życiu nikt by się nie zorientował) i pewnie jeszcze długo nie będzie jej widać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 28 Sty 2017, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lioness super, gratulujęwykrzyknik uśmiech również małego brzuszka bo na pewno łatwiej Ci będzie przez okres ciąży uśmiech

Ja jutro zaczynam 16. Tydzień ciąży uśmiech od tygodnia jestem na L4 - wg zaleceń lekarza i muszę przyznać że komfort jest o wiele lepszy i część dolegliwości ustapila np bóle podbrzusza które pracując miałam codziennie. I uważałam za w pełni normalne. Choć jeszcze trochę ciężko mi się z tym pogodzić ze tak nagle odeszlam. Ale zdrowie dziecka jest najważniejsze. uśmiech za niecałe trzy tygodnie wizyta mam nadzieję że jest i będzie wszystko dobrze a za 5 tygodni polowkowe. Czyli będę je mieć w 21. Tygodniu. Jestem mega ciekawa co z płcią dzieciaczka czy się zmieni czy zostanie taka jak podana na genetycznych.
Do tej pory nie odebrałam wyników pappy przez to że jestem na L4.

Co do brzuszka to już rano jest lekko zaokrąglony uśmiech mega się z tym czuje uśmiech jak przejade ręką po brzuchu to też czuje pod skórą zupełnie inna linię brzucha uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sob 28 Sty 2017, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś mileiśmy telefon ze szpitala - zamarłam! Mają wyniki PAPPY.

Wyniki się poprawiły! hurra
Przynajmniej to cieszy Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 430, 431, 432 ... 434, 435, 436  Następny
Strona 431 z 436

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group