Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 419, 420, 421 ... 434, 435, 436  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sob 19 Lis 2016, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę chyba .. od zawsze .. może dziwnie to zabrzmi, ale jeszcze przed ślubem się nie zabezpieczaliśmy.
Fakt faktem mąż pracuje na trzy zmiany i ciężko czasem się "skoordynować", zdarza się, że przez tydzień w ogóle nie mamy na to czasu. Tym sposobem ciężko trafić ..
Od 2 miesięcy jednak wręcz stajemy na głowie, by (już szczególnie te dni) się poprzytulać.
Ciągle mam nadzieję, wmawiam sobie objawy, bo tak bardzo chcę.
Ostatnio miałam okropne kilkudniowe wzdęcia i bolały mnie piersi - zrobiłam test i I krecha.
Ostatnio 2 tygodnie po okresie (było to w zeszłym tygodniu) zostałam silnych bóli "jak na okres" (krzyż, podbrzusze), ale nic innego nie zaobserwowałam.
Tym samym chyba znów wrócił mi 1 albo 2kg, ale nie .. lepiej sobie wmówić, że może jednak to ciąża Shocked
Czekam do 1.12, okresy mam nieregularne, problemy z tarczycą .. za młodu leczona Duphastonem, ale bez skutku.
Biorę teraz luteinę od 2 miesięcy. Obecnie mam bardzo mokro TAM już długi okres czasu, nie przypominam sobie, by kiedyś tak długo trwała płodna faza.
Jeśli nic się nie zmieni to w styczniu wybieram się do Pani ginekolog Rolling Eyes
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Nie 20 Lis 2016, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani dzięki, że pytasz uśmiech

W pracy super, jestem bardzo zadowolona, mam praktycznie pewność, że przedłużą mi umowę uśmiech Ekipa świetna, aczkolwiek jak wszędzie znajdzie się ktoś z kim gorzej idzie się dogadać, ale nie przejmuję się tym uśmiech Szefostwo też fajne, ogólnie swobodna i wręcz rodzinna atmosfera uśmiech

Jeśli chodzi o starania, to niby zawieszone, ale się nie zabezpieczamy. Stwierdziliśmy, że skoro tyle czasu nic nie wyszło, to teraz musiałby stać się cud Very Happy A do tego szefowa w luźnej rozmowie powiedziała, że jedynie kiedy ona krzyczy to wtedy, gdy się powie, że zaszło się w ciążę, ale nakrzyczy i będzie się jednocześnie cieszyć Very Happy

Gratuluję tym, którym się udało uśmiech
I trzymam kciuki za te, które jeszcze się starają oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pon 21 Lis 2016, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:

U mnie kreska pod światło w ciągu niecalego tygodnia stała się gruba krecha a beta poniedzialkowa i srodowa przyrosla ponad dwukrotnie od ponad 300 do ponad 700. Jutro kończę 5. Tydzień. Za 2 tygodnie planuje isc do lekarza. Wtedy wszystko się okaże. W którym tygodniu i dniu uslyszalyscie/zobaczylyscie serduszko?

No to piękne wieści uśmiech Gratuluję, oby wszystko się dalej potoczyło pozytywnie.
U mnie pęcherzyk ciążowy był widoczny na USG już w 5tyg 2dni, więc chyba nie musisz czekać aż 2 tyg na wizytę, chyba że chcesz. Ale ja bym nie wytrzymała tyle bez zobaczenia na USG uśmiech Fakt że to tylko kropeczka bez widocznego jeszcze zarodka w środku, ale taki widok wiele zmienia w podejściu oczko
Serduszko zobaczyłam jak było 7 tyg 2 dni, zarodek miał wówczas 11mm.

U nas po ostatniej wizycie raczej ok, choć dzidzia jest trochę mniejsza niż powinna. Ale lekarz nie mówił, żeby trzeba było się martwić i że powinna później wyrównać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 21 Lis 2016, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lioness u mnie też wypadnie 7 tydzień + 2 dni uśmiech ginekolog, którego wybrałam, w tym tygodniu nie ma żadnego wolnego terminu. Dałam mu propozycję za tydzień lub 2 tygodnie i wybrał ten termin za 2 więc czekam uśmiech chciałabym zobaczyć już coś no ale cóż uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pon 21 Lis 2016, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale Wam zazdroszczę! i gratuluję!

ja wczoraj objadłam się tak, że rano obudziłam się ze zgagą .. w południe zgaga przeszła w potworne wzdęcia ..
dziś zaczynam czuć piersi, ale myślę, że to wina biustonosza, ale oczywiście mój mąż w kółko powtarza "zrób test" ja jakoś nie mam ochoty po tylu razach już, więc dalej czekam .. Confused
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 21 Lis 2016, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani takie wieści chciałam tu przeczytać bardzo się cieszę ja zibaczyma serduszko w 6+2 tygodniu. Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie i wiecie ci widziałam małego siusiaka lekarz powiedział ze na tym etapie narządu męskie i rZenskie są jeszcze do siebie podobne ale raczej chłopak za 4 tyg kolejna wizyta już będzie widać wyraźnie. Lekarz dzisiaj stwierdził ze młodzież jest bardzo ruchliwa. Jeśli chodzi o płeć ja nie wiem co bym chciała nie potrafiłabym wybrać śle mąż z racji tego ze ma 4 młodsze siostry marzył o synu choć dzisiaj był w małym szoku .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 23 Lis 2016, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny, nie było mnie tu bardzo długo...a tu takie wieści wykrzyknik
Wszystkim serdecznie gratuluję i życzę spokojnego przebiegu ciąży uśmiech
U nas w miarę dobrze, mamy już 22 tc, Ana będzie miała brata uśmiech Bardzo się cieszymy ale jestem przerażona wizją radzenia sobie z dwójką małych dzieci, no ale jakoś to będzie. Termin mamy niby na 10.03 ale pewnie pokroją mnie wcześniej bo będzie cc na 100%. Co do dolegliwości to w porównaniu do poprzedniej ciąży ani razu nie wymiotowałam ale za to biodra dają mi w d... tak czasem bolą że aż kuleję. W poprzedniej ciąży przytyłam tylko 8 kg a już teraz prawie 7 no ale takie uroki, oby tylko zdrowie było to najważniejsze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Sro 23 Lis 2016, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 napisał:
Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie i wiecie ci widziałam małego siusiaka lekarz powiedział ze na tym etapie narządu męskie i rZenskie są jeszcze do siebie podobne

I chłopca i u dziewczynki "coś" wystaje na tym etapie oczko



Ale generalnie zazdroszczę, mój ostatnio na badaniu nadal wyglądał jak bezkształtne jajeczko, nie widziałam ani rąk, ani nóg, a co dopiero takich szczegółów smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 23 Lis 2016, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czytałam ze u chłopca to coś wystajacego jest ułożone pod skosem, pod kątem względem kręgosłupa a u dziewczynki równoległe z kręgosłupem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 23 Lis 2016, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chce wierzyć w doświadczenie mojego ginekologa No mój robaczek już jest całkiem kształtny

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 419, 420, 421 ... 434, 435, 436  Następny
Strona 420 z 436

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group