Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 434, 435, 436  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obserwacje cyklu, badania, to się sprawdza wtedy kiedy starania trwają za długo. Nie ma co łapać się za to zbyt wcześnie bo dostanie się fiksacji na punkcie tych starań. Lepiej na luzie tak długo jak sie da.
Wiadomo, że jak już jest problem to trzeba się leczyć, obserwować, ale póki można się obyć bez tego to lepiej się za to nie łapać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że to zależy indywidualnie od osoby
niektórzy się jak to określiłaś "zafiksują" na tym punkcie inni nie
każdy powinien sam decydować bo zna siebie najlepiej uśmiech
a jeśli nie będzie wychodziło na luzie to i tak lekarz poprosi o przygotowanie wykresu dla kilku cykli więc można być przygotowanym zawczasu i oszczędzić sobie kilku miesięcy i przejść do konkretniejszych badań
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiaaa049
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2012
Posty: 588
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja testów używałam dopiero w jednym cyklu, niby z testu wynikło, że owulacja była 14 dnia cyklu, staraliśmy się w tych dniach wyjątkowo, ale i tak nic z tego więc w tym cyklu już sobie to daruje, bo tylko nakręca mnie nie potrzebnie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia 3mam kciuki za staranka i przesyłam ciążowe fluidki słonko słonko słonko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiaaa trzymam kciuki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosiula napisał:

a jeśli nie będzie wychodziło na luzie to i tak lekarz poprosi o przygotowanie wykresu dla kilku cykli więc można być przygotowanym zawczasu i oszczędzić sobie kilku miesięcy i przejść do konkretniejszych badań


Lekarze raczej nie są zainteresowani wykresami. Wykres jednak nie świadczy sam w sobie o jakimś problemie zdrowotnym, może go co najwyżej sugerować. Zwykle zaczyna się od monitoringu cykllu, żeby sprawdzić czy w ogóle jest owulacja.
Ja prowadziłam wykresy jak już się leczyłam po to, żeby wiedzieć kiedy i jak ustawić sobie monitoring cyklu, kiedy wziąć leki po owulacji np luteinę i tak dla siebie, dla własnej wiedzy. Ale generalnie lekarze radzili mi, żeby nie obserwować, nie mierzyć temperatury bo to dla mnie niepotrzebne obciążenie psychiczne. I w sumie zgadzam się z tym, to jednak trochę nakręca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój mąż jest dużo bardziej nakręcony ode mnie , twierdzi że znów za 1 razem nam się uda a ja jestem dużo bardziej sceptyczna
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosiula napisał:
mój mąż jest dużo bardziej nakręcony ode mnie , twierdzi że znów za 1 razem nam się uda a ja jestem dużo bardziej sceptyczna

Gosiula za miesiąc się okaże Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 21 Lis 2013, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do testów owulacyjnych to nimi moja koleżanka "wykryła" ciążę.
Starali się o Maleństwo ale jak przychodziło co do czego to zawsze @ była o czasie a w dniu kiedy stosowała testy wyszły ładne dwie kreski tylko, że kreski utrzymywały się kilka dni, po piątym dniu z 2 kreskami na teście owulacyjnym poszła po test ciążowy a dziś ma ślicznego Maluszka oczko

Ja osobiście też nie trafiłam w teście owulacyjnym na 2 wyraźne kreski raz jedna była blada ale była.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 21 Lis 2013, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, niektórzy mówią, że szybciej za drugi razem się zachodzi w ciążę, niektórzy, że wolniej... a to chyba sprawa indywidualna, nie ma reguły. Ja mam ten sam problem z mężem co Gosiula, jest tak pewny, że za drugim razem od razu się uda, że nie przyjmuje innych opcji do wiadomości. Ech, faceci... język.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 434, 435, 436  Następny
Strona 4 z 436

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group