Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka biżuteria do sukni?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
seriea
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro 21 Sie 2019, 12:30    Temat postu: Jaka biżuteria do sukni? Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi przede wszystkim o materiał, kruszec z którego ma być wykonana. Polecacie złoto czy srebro? Mnie tak szczerze podobają się srebrne delikatne łańcuszki: https://www.murrano.pl/srebro/bizuteria-srebrna/lancuszki-srebrne/, ale nie wiem czy to nie za mało strojna biżuteria do sukni ślubnej... a moze jednak wybrać kolię... Co mi radzicie?

Ostatnio zmieniony przez seriea dnia Wto 27 Sie 2019, 12:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bota6
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 161

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że coraz więcej Panien Młodych decyduje się na coś bardziej nowoczesnego, szuka ciekawej i lekkiej biżuterii, która będzie uzupełnieniem stylu. Warto szukać też rzeczy wykonywanych ręcznie, które będą odzwierciedleniem tego, czego aktualnie potrzebujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Pią 30 Sie 2019, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie takie naszyjniki https://zielinskiart.pl/naszyjniki/ będą świetnie pasowały do sukni. Zobacz sama i się przekonaj. Przepięknie się prezentują.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naomi
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 31 Sie 2019, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłabym na biżuterie ze stali chirurgicznej pozłacaną, sama taką miałam i dobrze się sprawowała. https://xuping.pl/ tutaj są ciekawe propozycje, biżuteria pozłacana czy biżuteria rodowana. Pozłacana stal chirurgiczna ładnie imituje złoto, a cenowo jest bardziej dostępna dla każdego, także na wesele będzie super rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
judd.willms
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 8 Wrz 2019, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś delikatnego, postawiłabym przede wszystkim na delikatny naszyjnik i kolczyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Sro 23 Paź 2019, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładne dodatki do sukni ślubnej znajdziesz też w sklepie Apartu https://www.apart.pl/bizuteria/okazje/bizuteria-slubna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 31 Gru 2020, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie sprawa jest prosta - naturalne kamienie pasują do wszystkiego. Jeśli chcesz coś uniwersalnego, to pewnie pierścionki z bursztynem mogą się świetnie sprawdzić uśmiech Zerknij do sklepu Gentarus.com - mają duży wybór i z pewnością coś dla siebie znajdziesz.
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sro 20 Sty 2021, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz ładnej i nie drogiej biżuterii to na pewno ją znajdziesz w sklepie https://edibazzar.pl/ jest w nim naprawdę spory wybór fajnych dodatków. Osobiście uwielbiam ten sklep i mam z niego naprawdę sporo rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Czw 25 Mar 2021, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam czy zestaw biżuterii weselnej lepiej będzie wyglądać w srebrze czy w złocie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jupil
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 6

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2021, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na sój rozum jednak polecam srebro ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group