Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zwolnienie w ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Pią 22 Sie 2014, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie chciałam, żeby jeszcze następnym razem mąż zawiózł, bo mu babka powiedziała, że mogę założyć takie konto, dzięki któremu przez internet będę mogła sobie sprawdzać czy zwolnienie dotarło, kiedy będzie przelew i w jakiej kwocie. No ale oczywiście do tego też trzeba upoważnienie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 22 Sie 2014, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wyślesz listem poleconym to możesz śledzić przesyłkę na stronie poczty polskiej. I też będziesz wiedziała kiedy i o której dostarczono. Tylko tak jak piszę, musi być polecony, żeby nie zaginął, bo będzie las uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Pią 22 Sie 2014, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atina napisał:
Jeśli wyślesz listem poleconym to możesz śledzić przesyłkę na stronie poczty polskiej. I też będziesz wiedziała kiedy i o której dostarczono. Tylko tak jak piszę, musi być polecony, żeby nie zaginął, bo będzie las uśmiech

ale już mi to nie powie kiedy będzie przelew język zresztą przyznam szczerze, że mnie opcja z listem jakoś nie przekonuje, bo mój mąż pracuje bardzo blisko oddziału zusu i najzwyczajniej w świecie łatwiej jest mu zanieść je osobiście tam niż na pocztę, bo jest bliżej, mniejsze kolejki (co może wydaje się nieprawdopodobne, ale jednak) i przynajmniej wiadomo, że jest na miejscu, bo z pocztą różnie bywa, nawet jak jest list za pobraniem, potwierdzeniem i opriorytetowany... Jak się taki list zgubi no to wiadomo, ze świat się nie kończy i sprawa jest do załatwienia, ale to jednak spory kłopot, już nawet nie mówiąc o tym, kiedy przyszłaby kasa po takich ceregielach... A na mojej wichurze poczta jest daleeeko, więc nie ma sensu, żebym jechała specjalnie po każdej wizycie jak małż ma zus pod nosem. No ale dobra, wnioskuję, że nikt takiego upoważnienia nie pisał uśmiech w każdym razie dzięki za odpowiedzi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 22 Sie 2014, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamilka jak ja brałam bloczki zwolnień dla lekarzy to pani z zusu dala mi gotowy wzor, ktory trzeba bylo wypelnic. Ja bym napisala tak:

Ja Anna Nowak legitymujaca sie dowodem osobistym XXX upowazniam mojego meza Jana Nowaka legitymujacego sie dowodem osobistym XXX do przekazywania/dostarczania druków XXX dotyczących mojej osoby.

Cos w ten desen uśmiech Jesli potrzeba napisalabym jeszcze nr pesel i okres, w ktorym te dokumenty bedzie za Ciebie dostarczał.
Swoja droga co to za glupota, zeby na dostarczanie pisac upowaznienie, na odbieranie tak ale na dostarczanie? oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 22 Sie 2014, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, shadow's ma rację - najprostsze upoważnienie i powinno być po sprawie. A jak się nie podoba, to niech dadzą druk.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 22 Sie 2014, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze slysze zeby trzeba pisac upowaznienie jak sie idzie zaniesc l4 czyjes. Jakas durna baba w tym zusie. Ja nosilam l4 kuzynki i nikt nic ode mnie nie chcial. Pani brala i tyle. Podbijala datownikiem i nara.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 22 Sie 2014, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama mi chciała zanieść l4 i też jednorazowo się zgodziła, ale kazała następnym razem przynieść upoważnienie, albo pocztą wysłać. Musiało się pozmieniać w takim razie. W każdym ZUSie już tak pewnie jest.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pią 22 Sie 2014, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo zalezy na kogo sie trafi w okienku oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poezjii
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Cze 2014
Posty: 6
Skąd: Wierzbica

PostWysłany: Wto 26 Sie 2014, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, może osoba po drugiej stronie miała zły dzień i dlatego tak wyszło, jak ja zanosiłam l4 to też marudzili, ale się udało.

_________________
sesje elixir


Ostatnio zmieniony przez Poezjii dnia Wto 23 Cze 2015, 20:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paula_87
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 11

PostWysłany: Pon 12 Sty 2015, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny a tak wracając do sprawy L4 i w ogóle...

Jak na wieść o ciąży zareagował Wasz pracodawca, a jak współpracownicy? Jak długo pracowałyście? Jak to wszystko poukładałyście?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group