Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zwolnienie w ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 9 Lip 2014, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy lekarz internista może mi przedłużyć zwolnienie do czasu powrotu mojej gin z urlopu? W całym zamieszaniu wzięłam zwolnienie tylko do 11.07, a później chciałam wziąć w pracy urlop. Ale moja pani dyr sugeruje żeby urlop odpuścić, a kontynuować zwolnienie, bo musiała zorganizować zastępstwo za mnie i ze zwolnieniem to lepiej wygląda. I teraz mam dylemat..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Lip 2014, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bierz zwolnienie bezsprzecznie.


Za zwolnienie ciążowe w czerwcu- 20 dni- dostałąm 200 zł pensji WIĘCEJ niż zwykle Shocked ... dlatego też przedstawię teraz zwolnienie na dni 10-30 lipca, chociaż do szkoły niepotrzebne . Ale 200 zł piechotą nie chodzi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 9 Lip 2014, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Bierz zwolnienie bezsprzecznie.


Za zwolnienie ciążowe w czerwcu- 20 dni- dostałąm 200 zł pensji WIĘCEJ niż zwykle Shocked ... dlatego też przedstawię teraz zwolnienie na dni 10-30 lipca, chociaż do szkoły niepotrzebne . Ale 200 zł piechotą nie chodzi.


Jest taka możliwość uśmiech w zależności co miałaś wypłacane przez ostatnie12-mcy. nadgodziny, premie itp. itd. w przyrodzie nic nie ginie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Lip 2014, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaaa.... widzisz wykrzyknik to dlatego..... czyli brać zwolnienie bezsprzecznie wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 9 Lip 2014, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mam tylko nadzieję, że internista nie będzie miał jakiegoś "ale" oczko. Tez już słyszałam, że finansowo się opłaca to zwolnienie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 9 Lip 2014, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gosia86 napisał:
No to mam tylko nadzieję, że internista nie będzie miał jakiegoś "ale" oczko. Tez już słyszałam, że finansowo się opłaca to zwolnienie.


Gosiu, przecież Ty masz wszelkie wskazania do tego, żeby być na zwolnieniu, więc internista nie może być mądrzejszy od ginekologa i nie wystawić, bądź mieć jakichkolwiek wątpliwości! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Czw 21 Sie 2014, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobietki, mam zapytanie. Czy któraś pisała dla męża czy kogoś z rodziny takie upoważnienie do zanoszenia zwolnień do zusu? Ja do tej pory dawałam zwolnienie do pracy ale księgowa raz w miesiącu papciochy do zusu zawozi i czasem bywa tak, że jak się ten termin jakoś sensownie z terminem wypłaty świadczeń nie zgra to czekam na kasę i czekam w nieskończoność... Ostatnio wysłałam małża pierwszy raz to mu babeczka powiedziała, że ja mu muszę takie upoważnienie napisać, żeby mógł w moim imieniu składać, ale w drodze wyjątku OSTATNI RAZ mu przyjęła... I teraz nie wiem, czy to napisać, że upoważniam go tak ogólnie do reprezentowania mnie bla bla bla, czy w tym konkretnym temacie, czyli dostarczanie zwolnień... Rolling Eyes sama za bardzo nie chcę się tam pokazywać bo mam zwolnienia leżące i może będą na mnie krzywo patrzeć, po co się gęsto tłumaczyć...?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 21 Sie 2014, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyślij pocztą. Pani mi w zusie powiedziała, ze tak mogę wysyłać, bez żadnych upoważnień. uśmiech Wyślij list polecony priorytet.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 21 Sie 2014, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atina napisał:
Wyślij pocztą. Pani mi w zusie powiedziała, ze tak mogę wysyłać, bez żadnych upoważnień. uśmiech Wyślij list polecony priorytet.

To samo chciałam napisać, żebyś pocztą wysłała i nie będzie problemu Smile Tylko poleconym oczywiście oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pią 22 Sie 2014, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atina napisał:
Wyślij pocztą. Pani mi w zusie powiedziała, ze tak mogę wysyłać, bez żadnych upoważnień. uśmiech Wyślij list polecony priorytet.

najlepiej jeszcze za potwierdzeniem odbioru,zawsze to dodatkowe zabezpieczenie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group