Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Milenka- escowe sedruszko :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego dla Milci uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego dla Milenki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze my,jeszcze my oczko wszystkiego najlepszego Miluniu uśmiech samych radosnych chwil uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 6 Lis 2014, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milciu pochwalisz się zdjęciami z imprezy? prosi
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esc0011
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 855
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 7 Lis 2014, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gaja_85 napisał:
Milciu pochwalisz się zdjęciami z imprezy? prosi



Milenka bardzo chętnie pochwali się zdjęciami ale mama ma za dużo na głowie, bo dopadło Milkę zapalenie oskrzeli smutny i walczymy z choróbskiem smutny

Jak znajdę dłuższą chwilę to coś skrobnę i wstawię. Obiecuję uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią 7 Lis 2014, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej smutny to duzo zdrowka dla Milci!
Mama tez niech skrobnie jak tam w nowej pracy i jak Mila znosi zlobek oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esc0011
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 855
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 7 Lis 2014, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milenka zasnęła to mam chwilę by coś napisać co u nas uśmiech

Jak napisałam wyżej Milenkę dopadło zapalenie oskrzeli (z podejrzeniem zapalenia płuc) ale na szczęście zapalenia płuc nie ma. Mieliśmy prześwietlenie klatki piersiowej. Nie dostaliśmy antybiotyków (moja pediatra nie lubi dawać antybiotyków i jak jest to dopiero konieczne to je przepisuje) a tak to stara się leczyć innymi sposobami. Także mamy inhalację i syropek na kaszel.
Na szczęście już jest osłuchowo lepiej, uszka też są ok tylko gardło jest czerwone i ten brzydki kaszel. W domku Milcia siedzi już drugi tydzień. Widać, że brakuje jej spacerów, dzieci.

W żłobku... teraz super uśmiech Milenka na samym początku jak tylko mnie zobaczyła jak gdzieś przechodziłam to płakała i chciała do mnie. Teraz jak mnie widzi gdzieś obok to nadal siedzi z ciociami, coś mi pokazuje ale bawi się dalej. Wie, że ciocie się nią zajmują a mama ją weźmie w odpowiednim czasie. Dzięki temu, że bawi się z dziećmi, jest wśród dorosłych to stała się małą towarzyską gadułą. Wie, że ciocia od kuchni jak tylko do niej pójdzie i posiedzi to dostanie od niej ciacho uśmiech Wszystkie dzieci z przedszkola "opiekują" się Milenką, więc moja mała nie ma odpoczynku od dzieci uśmiech

Na dwa dni przed jej pierwszymi urodzinami wyszły jej w jednym momencie 4 zęby. Także mamy już 6 ząbków (górne i dolne jedynki i górne dwójki) uśmiech Na urodzinki dostała jeździk-pchacz ale nie używa go do chodzenia a tylko do puszczania piosenek i tańczenia przy nim uśmiech do chodzenia bierze sobie krzesło i pcha go po całym pokoju. Dobrze że mieszkamy na parterze bo sąsiedzi mieliby dosyć szurania oczko Milenka ładnie chodzi jak podtrzymuje się ją za rączki, przy meblach śmiga jak szalona uśmiech całymi dniami mówi takie dziwne wyrazy, że nie jestem w stanie ich powtórzyć uśmiech ostatnio upodobała sobie słowo DACHA oczko powiedziałam jej żeby mówiła DYCHA DYCHA to wtedy inni zrozumieją o co jej chodzi oczko
Na urodzinki urządziliśmy jej własny pokoik, więc od 27 października śpi już u siebie uśmiech nadal pięknie przesypia całe noce i na dniu ma drzemki.

A co w pracy... jak mówiłam wpadłam z deszczu pod rynnę. Dostałam przedłużenie umowy do końca czerwca i z końcem tego czerwca opuszczam pracę razem z Milcią. Ogólnie atmosfera wśród dziewczyn super i właśnie dlatego z jednej strony szkoda mi opuszczać pracę. W lipcu planuję miesięczną przerwę i wyjazd na wakacje a od sierpnia zaczynam szukać innej pracy. Zaczęłam podyplomówkę więc mam mniej czasu dla córeczki jak wcześniej nad czym ubolewam. Staram się spędzać z nią każdą wolną chwilę mimo braku totalnie sił.

zdjęcia z urodzin uśmiech




wg tradycji Milenka miała wybrać...siedzi i się zastanawiała uśmiech myślałam ze wybierze tak jak mama- KSIĄŻKĘ a tu niespodzianka ... uśmiech


niespodzianka bo wybrała kieliszek oczko i jeszcze hops do buzi uśmiech bidulka nie wiedziała co się dzieje, gdy dorośli zaczęli się śmiać uśmiech jej zachciało się pić uśmiech





a teraz kilka zdjęć z przedszkola



biorę pilnie udział z zajęciach plastycznych uśmiech




_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 7 Lis 2014, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tak rozkoszna, że można się rozpłynąć patrząc na nią zakochany
Dużo zdrówka Milenko buziak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pią 7 Lis 2014, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejku ale ona jest śliczna:) No nie mogę się napatrzeć. Gratuluję postępów i tak mądrej córci Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Pią 7 Lis 2014, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesliczna dziewczynka!! uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Następny
Strona 41 z 43

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group