Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Milenka- escowe sedruszko :)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 41, 42, 43  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
esc0011
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 855
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 1 Lis 2013, 15:27    Temat postu: Milenka- escowe sedruszko :) Odpowiedz z cytatem

Witam uśmiech

Przyszła i kolej na mnie uśmiech Nie mogłam się doczekać tego momentu a tu już nasze serduszko jest już w domku uśmiech

Tak jak pamiętacie w środę 23.10 miałam wizytę u lekarza. Ginka powiedziała, że jest główka nisko ale nic nie wskazuje na poród. W czwartek nad ranem obudziłam się z mokrą wkładką. Przestraszyłam się bo były to brązowe plamienia i dodatkowo bolało mnie podbrzusze. Od tamtego momentu bałam się co to może być. Jednak z każdym dniem plamienie robiło się jaśniejsze ale za to skurcze były bardziej intensywne i promieniowały na kręgosłup. W sobotę czekałam tylko aż mąż wróci z pracy bo bolało bardziej. Pojechaliśmy do szpitala na Izbę Przyjęć ok 20.00. Podczepili mnie pod KTG i uznali, że mam małe skurcze ale mam czekać na badanie ginekologa. Czekałam i czekałam (zbadano mnie dopiero o 23.00). Tam lekarka stwierdziła, że mam 2cm rozwarcia i mam zostać tak w razie czego, bo może coś się dziać.

Podekscytowana a jednocześnie przerażona czekam na rozwój sytuacji. Jak skurcze zaczęły się nasilać robiłam sobie kąpiele ale powoli i one nie za bardzo pomagały. Koło 3 nad ranem dowiedziałam sie, że mam już 8 cm rozwarcia. Owszem bolało, ale dałam radę jakoś (przyznam tak z kilka razy powiedziało mi się kilka niecenzuralnych słów) oczko ale mąż bardzo mi wtedy pomagał, masował, robił kąpiele, wyrzucał zakrwawione rzeczy i mówił, że jest dumny i wierzy, że dam radę. Jego słowa dodawały mi otuchy. O 4.30 rano poczułam mega skurcze parte. I się zaczęło uśmiech Instrukcje pani położnej bardzo mi pomagały, a jej słowa otuchy i pochwały dodawały sił do dalszego porodu. Przyznam szczerze, że najbardziej bolało tylko jak wychodziła główka. Reszta dało radę oczko Bolało mnie również (ale to moja wina bo zamiast przeć na chwilkę zatrzymałam akcję a mieli mi nacinać krocze). I to poczułam smutny Ale już o 5.00 rano położono mi Milenkę na piersi uśmiech Tradycyjnie powiem, że od tego momentu jak mi położono córeczkę zapomniałam o bólu i nie zwracałam uwagi na to jak mnie zszywają uśmiech

Może to dziwnie zabrzmi ale jak dostałam Milenkę to byłam w takim wielkim szoku, że nie płakałam tylko patrzyłam. Nie poczułam mega napływającego uczucia miłości tylko patrzyłam na córeczkę.
Zmieniło się to diametralnie jak tak leżąc pierwszy raz otworzyła oczy i spojrzała na mnie. Wtedy uczucia zmieniły się o 180 stopni uśmiech uśmiech

Kolejne piękny moment to jak pierwszy raz zaczęłam ją karmić uśmiech

Mąż stracił głowę dla małej uśmiech nigdy go jeszcze takiego nie widziałam uśmiech Na porodówce to chyba podmienili mi męża oczko Przez cały pobyt w szpitalu pomagał nam we wszystkim (robił prawie wszystko za mnie co mnie denerwowało, bo ja też chciałam coś zrobić) oczko a chodził dumny jak paw gdy pierwszy raz udało mu się pieluszkę zmienić uśmiech

Początkowo nie miałam dużo pokarmu i mała często się budziła. Co mnie zaskoczyło to nie miałam problemu z przystawianiem i łapaniem małej za pierś i za jedzenie uśmiech Początkowo Milence ubyło gramów ale pod koniec pobytu w szpitalu zaczęło jej się przybierać. Pani położna powiedziała, że jak na samej piersi jest dziecko to rewelacyjnie przybiera uśmiech

Od środy jesteśmy już w domku uśmiech Mleka jest teraz tak dużo że muszę odciągać bo by mi piersi wybuchły oczko oczko Przyjechała moja mama i mi pomaga razem z mężem. Dajemy sobie radę.

Jak to mały skorpionik Milenka robi po swojemu uśmiech Na dniu pięknie mi zasypia i potrafi nawet spać po 4-5 godzin ale za to w nocy budzi mi się co 2 godziny i chce jeść. Co zauważyłam nie lubi jak się ją wyciera chusteczkami nawilżającymi i smaruje kremem. Powoli zaczyna się przyzwyczajać do ubierania i nie ma już takiego pisku uśmiech Jesteśmy tacy szczęśliwi, że możemy góry przenosić uśmiech cudowne uczucie jest być rodzicem uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech


A co do zdjęcia... niestety dziewczyny mój mąż nie jest zadowolony i nie bardzo chce bym wstawiała zdjęcia Milenki. Także chwilowo nie będę tego robiła. Z czasem może jednak zmieni zdanie uśmiech Bo jak można nie chwalić się takim skarbem uśmiech


A i najwazniejsze: DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE KCIUKI, GRATULACJE uśmiech i Pauli za przekazanie informacji uśmiech :*

[/img]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pią 1 Lis 2013, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje tu na forum jużwykrzyknik Było mi bardzo miło przekazac tą radosną wiadomośc. Very Happy Piękna relacja i cieszę się, że poród przebiegł w miarę sprawnie i szybko. uśmiech
Dla męża słowa uznania, ach jak to potrafią nas zaskoczyc gdy zostają tatusiami. Samych pięknych chwil wam życzę we trójkę oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esc0011
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 855
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 1 Lis 2013, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paula bo dostałam zalecenia zapuszczania kropelki (kapsułki) na języczek wit. K i D. Czy ja mam sama to robić? Może głupie pytanie ale nie wiem uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pią 1 Lis 2013, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Tam odrywa się tą końcówkę i wypuszcza na języczek. Mała pewnie nie będzie zadowolona ale trzeba oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 1 Lis 2013, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję jeszcze raz uśmiech

A witaminki kup sobie 2w1, czyli K+D wtedy będzie tylko jedna kapsułka a nie dwie uśmiech I K należy podawać do 3 miesiąca a D do 3 roku.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pią 1 Lis 2013, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tą D to różnie bywa nam po 3cim miesiącu kazała doktor obydwie D i K odstawic. A dopiero od września znów podawac D kazała. Co lekarz to praktyka oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 535
Skąd: Sochaczew

PostWysłany: Pią 1 Lis 2013, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monisiu! GRATULACJE! :* Wspaniale że juz masz poród za sobą! uśmiech

PS. Dziewczyny! Polecam witaminki w sprayu dla dzieciaków! Kapsułki jak się otwiera, brudzą palce i są wg. mnie niewygodne. Witaminki KiD lub D są dostępne w formie sprayu - jedno psiknięcie prosto do buźki na dzień (o ile lekarz nie zaleci inaczej).

Tutaj macie link do strony www producenta: http://www.vitispharma.pl/vita_dk_aerozol__nowosc.php
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Pią 1 Lis 2013, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech

Mój Misiek pluje tymi witaminami na wszystkie strony... chętnie poczytam o tym sprayu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 1 Lis 2013, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paula_139 napisał:
Z tą D to różnie bywa nam po 3cim miesiącu kazała doktor obydwie D i K odstawic. A dopiero od września znów podawac D kazała. Co lekarz to praktyka oczko


Bo tak szczerze mówiąc, to jak jest słońce to wit. D nie ma potrzeby dodatkowo dawać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Pią 1 Lis 2013, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie wielkie gratulacje wykrzyknik uśmiech
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 1 z 43

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group