Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Niewidoczny zarodek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 152
Skąd: Koluszki

PostWysłany: Sob 26 Paź 2013, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Ja mam dużą różnicę między wiekiem z OM i USG, ok. 3 tygodnie, także na tak początkowym etapie na pewno robi to dużą różnicę. Kiedy masz kolejne USG?


Kolejne usg mam za 2tyg ale nie wiem czy dam rade wytrzymac i przejde sie chyba prywatnie do gin bo jednak martwi mnie to wszystko. A jestem osoba wrazliwa i od wczoraj ciagle wyje jak bobr Sad dzieki za slowa otuchy bardzo mi sie przydaja...
_________________


Aniołek 06.11.2013r. 10 tydz smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 26 Paź 2013, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atina spokojnie oczko Tego się robi się zaraz po porodzie język
Najpierw musisz mieć PESEL dziecka, a potem możesz składać dokumenty o becikowe. Jak już pójdziesz po druki, to oni dadzą Ci taki specjalny, który ma wypełnić lekarz do którego chodziłaś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 26 Paź 2013, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atinko takie zaświadczenie możesz wybrać od lekarza na najbliższej wizycie. Nie trzeba po porodzie dopiero Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sob 26 Paź 2013, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem tyle, że do 12mc trzeba wszystko załatwić. Od urodzenia dziecka uśmiech Najpierw się zajmę macierzyńskim i ZUSem, bo tu mam tylko 14 dni. Dziękuję za informację uśmiech

agasia to dla świętego spokoju, przejdź się do innego lekarza na usg. 2 tyg to szmat czasu. Trzymaj się cieplutko... Trzymam kciuki, żeby było wszystko w porządku :*
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sob 26 Paź 2013, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja radzę konsultację u innego lekarza,popytaj gdzie u Ciebie tzn jaki lekarz ma dobry sprzęt do usg i tam idz,.może na jakiejś słabiznie Cie badali,tak czy inaczej konsultacja nie zaszkodzi,powodzenia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 152
Skąd: Koluszki

PostWysłany: Sob 26 Paź 2013, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w przychodni usg jest w piatki a ze za tydz piatek wolny to musze 2tyg czekac ale dla pewnosci lepiej siegnac opinii innego lekarza
_________________


Aniołek 06.11.2013r. 10 tydz smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sob 26 Paź 2013, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez bym skonsultowała to z innym lekarzem tak dla własnego spokoju.
A co do becikowego to po żadne zaświadczenie do mojego lekarza nie chodziłam rzy wypisie ze szpitala dali mi papier gdzie wypisane są(na podstawie karty ciąży) wizyty w kolejnych trymestrach-w tym pierwsza w 9tyg. I to jest potrzebne do becikowego. Swoją drogą jeszcze nie załatwiliśmy tego bo jak nam Pani w okienku wypisała co musimy przedstawić to aż nam się odechciało tego ich tysiaka... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 27 Paź 2013, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agasia rozumiem Twoje przerażenie smutny trzymaj się mocno...

Sądzę tak samo jak dziewczyny, skonsultuj tą sytuację z innym lekarzem a może nie będzie powodów do zmartwień pocieszacz
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Nie 27 Paź 2013, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agasia, u mnie na pierwszym usg też był tylko pusty pęcherzyk do kolejnego usg żyłam w dużym strachu także Cię rozumiem doskonale.
Na szczęście wszystko okazało się ok i na pewno u Ciebie będzie tak samo, może rzeczywiście ciąża jest młodsza, tym bardziej jeśli masz takie długie cykle.


Co do tego becikowego, co z kobietami, które odkrywają ciąże np. dopiero w 3 miesiącu? Becikowe im przepada?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Nie 27 Paź 2013, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponoć przepada.... :/ 1000zł to jest tylko, a problemy robią, jakby ktoś miał co najmniej 6 w totka wygrać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group