Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 700, 701, 702 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 6 Wrz 2015, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dobrze że zostajecie uśmiech imię ładne a jak się komuś nie będzie podobało to już nie wasz problem. A imię Anastazja wśród wszystkich justinow i innych wymyślanych to nie jest wcale jakieś dziwne oczko nie no ja wiem że ruchy nie są regularne ale ja nawet nie wiem czy to w ogóle były ruchy. Dziwne te podrygiwania mam ale to nie ruchy bo czuje też przez skórę jak rękę położę a na to jeszcze za wcześnie. Nie wiem czy to jakieś skurcze czy nerwo- tiki.. Zajdę to go zapytam. Kurde zaś mi sie chce non stop spać. Wstałam o 8 zjadłam śniadanie i spałam do 11. Zrobiłam obiad, zjedliśmy i znów chciało mi się spać i gdybym nie musiała wyjść to bym już spała. Teraz jestem już w domu i znów ledwo patrzę smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2015, 6:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za pozytywną opinię oczko No to nie wiem może jakieś skurcze faktycznie, już jutro podpytasz doktorka. A co do spania to się nie przejmuj bo chyba większość z nas miała taki okres czasu, mi to nawet mąż jeszcze kilka tygodni mówił że straszny ze mnie śpioch bo spałam np od 22 do 9-10 następnego dnia i do tego w ciągu dnia jesze ze dwie drzemki i to nie takie na kilka minut tylko ponad godzinne. Teraz na szczęście mi się zmieniło i jak idę spać o 22-23 i obudzę się o 6 to już zasnąć nie mogę uśmiech
Dzisiaj też jestem już od ponad godziny na nogach, jem spokojnie śniadanie i o 8 zbieram się do miasta. Muszę jechać do szefowej i zusu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2015, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli musisz odwiedzić dwa najbardziej utęsknione miejsca język
Kurde podusia jak dawała radę tak teraz zaś umieram z bólu :/
Trzeba spać i korzystać póki można oczko.byle do jutra..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2015, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raz śrubowałam "rozcieńczyć" wodą wszystkie kwasy i udało się..
Nie wiem na ile u Was będzie skuteczne ale jak miałam ostrą zgagę to po prostu wypiłam tyle szklanek wody ile mi się udało i jakoś po niedługim czasie przeszło.. Tylko może wtedy nie schylaj się...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2015, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie uśmiech ale ZUS mnie już wnerwia... Dalej mi pieniędzy nie przesłali, niby jutro mija 30 dni, no ale bez kitu...

Objechałam, załatwiłam co miałam załatwić, zamówiłyśmy z koleżanką ciuszków na ponad 400 złotych Shocked ja i tak zapłaciłam tylko 140 język

Brzuch mnie coś boli no i cudowna zgaga męczy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2015, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie mów o przesyłaniu pieniędzy przez zus.. Idzie do łba dostać.. A oni liczą 30 dni od której daty? Dziewczyny czy brzuch powinien być nieco twardy? Bo tak mnie od czasu do czasu zakuje i twardawy jest :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2015, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od daty wpływu ZLA do ZUS. Naprawdę załóżcie sobie to PUE i tam wszystko jest.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2015, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Założone to mam ale tam pisze tylko kiedy juz jest przygotowane do wysyłki a ja właśnie byłam ciekawa od której daty to jest. A zus działa w cały świat.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2015, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja to mam założone, ale nie mogę się zalogować. Także jak do czwartku nie dostanę pieniędzy to i tak będę musiała jechać do nich wyjaśnić sytuację... Z tą moją koleżanką z pracy zawsze dostarczamy zwolnienie w tym samym dniu, na początku dostawałyśmy kasę w tym samym dniu a teraz już drugi miesiąc jest taka sytuacja że jej wypłacają a mi dużo później. Ona dostała już 28.08 a ja dalej nic... To chyba dlatego, że ja mam miejsce zamieszkania w innym powiecie niż pracuję i przynależę do innej placówki, no ale zobaczymy...Obym nie miała z nimi jakiś problemów znowu Confused

Chyba za długo dzisiaj spałam, jestem taka przymulona że szok...w nocy znowu mnie rwał skurcz łydki, no ale zwiększyłam dawkę magnezu od wczoraj więc może nie będzie źle.

Kasia to zależy, mi mąż mówi że brzuch od pewnego czasu bardzo mi stwardniał ale ja na to uwagi już nie zwracam bo w ciąży to raczej oczywiste. Chyba że coś Cię boli jakoś w nietypowy sposób to wtedy nie wiem... Masz dzisiaj wizytę, więc porusz każdy temat który Cię niepokoi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2015, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pati bo to trzeba jechać do placówki ZUS i to konto potwierdzić inaczej nie jest aktywne i się nie zalogujesz. No dziś się go o wszystko wypytam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 700, 701, 702 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 701 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group