Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 688, 689, 690 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle nie rozumiem idei obnoszeni, przeważnie na końcu ciąży idzie brzuch potem dopiero kobieta. Ten brzuch się sam ze sobą obnosi Very Happy
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Very Happy

A Ty jak się czujesz??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Psychicznie trochę lepiej. Nie jestem sama cały dzień, jest mama i ciotki itp. chyba się trochę uspokoiłam i mały też jakiś spokojniejszy. Ale zdrowie mi podupadło dość konkretnie i to z mojej własnej winy- bo przez miesiąc prawie nic nie jadłam. Tylko mąż teraz jojczy, że małego nie widzi - szkoda, że go nie było jak był mi potrzebny, teraz musi przeżyć.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety coś za coś... Twoje zdrowie też jest ważne i w sumie przekłada się na stan dzieci, bo bez matki cieżko, zwłaszcza taki maluch który jest w sumie od Ciebie zależny cały czas. Musisz zregenerować organizm i koniec dyskusji. Dobrze że ma Ci kto pomóc, mąż musi jakoś jeszcze chwilę wytrzymać chociaż pewnie mu się bardzo tęskni uśmiech Wracaj szybko do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mąż się musi z pracą ogarnąć. Wychodzi właśnie 10lat pełnego poświęcenia dla biznesu - tak się wszyscy przyzwyczaili, że on zawsze jest, że problem z urlopem itp. Dla mnie to jakieś nieporozumienie. No ale nic. Byle do września. Rytm nam będzie wyznaczać plan lekcji Starszaka i wszystko się jakoś unormuje. Plus taki, że młody się przyzwyczaił do wózka - i mogę z nim na spacer dłuższy niż 20min się udać uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna*** napisał:
Będąc w ciąży albo już będąc mama inaczej się też patrzy na inne ciążowe brzuszki bo dostrzega się przede wszystkim szczęście jakie ten brzuszek nosi a nie jego estetykę.

Zapewniam, że nie będąc w ciąży ani nie będąc mamą również tak się je postrzega.

Co do obnoszenia i nieobnoszenia brzuszków - jest mi to wszystko jedno, byle by były zakryte na dworze, gdzie są narażone na takie słońce jak teraz. W domu niech sobie ciężarówka chodzi jak jej wygodnie i chłodno - nawet nago oczko Ale skręcało mnie jak nad wodą widziałam dziewczynę opalającą się z dużym brzuchem w biustonoszu i majtkach. Uwierzcie, widać było, że już ją słońce spiekło - nie tylko ręce, nogi i twarz, ale również ten biedny brzuszek był różowy, tak jak to zwykle zaraz po za długim opalaniu. A ona się wcale do domu nie wybierała wtedy... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 14 Sie 2015, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl to super uśmiech już jest jakiś postęp niby tylko 20 minut, ale na początek to i tak dobry czas. Wszystko się jakoś unormuje, mam nadzieję że Twój mąż też w miarę szybko ogarnie swoją firmę i od września będzie Ci pomagał też przy starszym synu, bo samej będzie ciężko. Trzymam kciuki żeby się Wam poukładało. A co Ci lekarz powiedział? Co masz robić żeby wrócić do normy po tej anemii?

Anna niestety niektóre panie w ciąży nie mądrzeją i szkodzą sobie i swoim nienarodzonym dzieciom... Ja na takie upały w domu jak chodzę w bluzce na szelkach, to sobie ją podnoszę i zawijam na biust, żeby trochę ochłodzić brzuch, ale jak wychodzę na podwórko nawet tylko na 5 minut zasłaniam bo nie ma co dziecka niepotrzebnie narażać. No ale niestety nie każdy tak myśli, znajoma w tamtym roku opowiadała mi że jej kuzynka będąc w 5mc chodziła na solarium żeby wyrównać opaleniznę Shocked Współczuję tylko dziecku, bo jak ktoś w ciąży robi takie rzeczy, to jak później traktuje dziecko? Szkoda słów normalnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 14 Sie 2015, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też raz widziałam dziewczynę na mieście z brzucha odsłoniętym. Patologia.. Żeby narażać dzidziusia na promienie..
Kurde jak nie urok to... Grzybica wyleczona to teraz mnie podbrzusze boli. Chyba ten pęcherz :/ we wtorek wizyta to zaś od nowa leki..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 14 Sie 2015, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia ja na szczęście odpukać nie mam tego problemu, ale dużo kobiet w ciąży ma zapalenie pęcherza moczowego, ale nie martw się jak szybko zareagujesz i się podleczysz wszystko będzie ok. Nieprzyjemny jest tylko ten ból, szczypanie no i wiadomo że martwisz się o dziecko, ale nie ma co panikować. Będzie dobrze oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 14 Sie 2015, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też tym razem nie panikuje bo wiem że to częste. uśmiech szczypać nie szcypie tylko boli mnie troche podbrzusze. Myślałam żeby kupić coś ziołowego ale nie będę ryzykować na własną rękę i grzecznie poczekam oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 688, 689, 690 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 689 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group