Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 573, 574, 575 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 12 Mar 2015, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna - wiem, ale nie chcę się przekonywać o tym na własnej skórze. I oby mój młodzian przyhamował, bo jednak chciałabym rodzić SN.

No, to na kiedy przewidujesz akcję? Very Happy od razu? Very Happy
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Czw 12 Mar 2015, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna*** napisał:
Ja to się podniecalam co to ja nie zrobię jak wstane a jak wstałam to się okazuje, ze ledwo czlapie. W krzyzu tak boli, pachwiny ciagna, brzuch się spina


Ja za to bez problemu wytrzymalam 3 godzinne zakupy, w tym przymierzanie chyba z 10 par butow, wiec raczej z prasowaniem i ukladaniem w szafkach tez nie przewiduje wielkich trudnosci oczko Z reszta co tydzien wstaje na zajecia i tez jest ok. Akurat plecy najbardziej mnie bola jak leze, brzuch czy sie spina na stojaco czy na lezaco - jeden ciul takze dam rade. A od mycia okien i szorowania podlog to mam inne osoby xD

Nie tyje, nie puchne, czuje sie super, brzuch na tyle nieduzy, ze w niczym nie przeszkadza i nie ciąży, szkoda, ze sie te napinania przypaletaly bo naprawde ogolnie super znosze ciaze i to bylby fajny czas.. smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 12 Mar 2015, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie.

Ja mam już napuchnięte dłonie smutny ale może to nie od ciąży. No i sapię jak włażę na to 3 piętro. A niby 5kg na plus tylko. Brzuch wielki. Nie wyobrażam sobie siebie w czerwcu beczący
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Czw 12 Mar 2015, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja urodziłam dziecko z wagą 4380 sn.prawie 2 godziny partych,ale dałam radę...Mój lekarz tydzień przed porodem oszacował wagę dziecka na 4100 i zaproponował przebicie pęcherza jesli w ciagu tygodnia nie urodzę,tak tez się stało,na tydzień przed terminem z om. W szpitalu natomiast oszacowali małą na 3700 i sie później dziwili wszyscy...wszystko więc zależy od sprzętu.
Z moim podwoziem wszystko ok,nic nie wypadło,szybko się zagoiło i na żadne plastyki sie nie wybieram. Natura i fizjologia potrafią zaskoczyć uśmiech W ciąży nie jadłam prawie w ogóle słodyczy,raz na jakiś czas mialam ochotę na mcflurry...ani cukrzycy nie miałam,a młoda rosła jak szalona.
Dziewczyny nie martwcie sie na zapas,co ma być to będzie,a nie zawsze będzie tak jak sie nastawicie i sobie zaplanujecie. Najważniejsze żeby maluszek był zdrowy i silny,na to sie musicie przede wszystkim nastawić uśmiech Tak naprawde poród to Pikus po tym co nas czeka później uśmiech szybko się o nim zapomina,a jak juz dzidziuś jest na świecie to pojawiają sie nowe wyzwania i czasem trudne decyzje do podjęcia,nieprzespane noce,czasem problemy z karmieniem itd można by jeszcze dlugo wymieniać...
Da się urodzić duże dziecko sn,ale czasem są sytuacje kiedy cc jest niezbędne i nie ma na to wpływu...
Cieszcie sie ostatnimi tygodniami laby w Waszym życiu...och jak ja tęsknię do spania do południa i leniwych weekendów w łóżku z mężem uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pią 13 Mar 2015, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
pearl.jamka napisał:

ewalajn - przy pierwszym porodzie też? Omg. A potem plastyka pochwy bo macica wypada....


Ale głupota.
Ja urodziłam niemal czterokilogramowe dziecko i nic mi nie wypada. Akurat waga do wypchania dziecka ma tyle wspólnego, co nic. Moja siostra urodziła synka 640 gramów, a parła niemal pół godziny, jak czytam takie bzdury, to mnie krew chce zalać :/

Ja miałam 4950 i mama urodziła mnie sn, 10pkt, nawet sina nie byłam, pomimo że kloc.
Nie straszcie dziewczyn takimi historiami z dupy o niedotlenieniach i wypadających macicach.
IMO, jak już coś ma wypadać, to pochwa prędzej.

ewelajno, Ty się nic nie bój uśmiech
Moje dziecko miało być niewielkie, niby mało przybierała itd język
Usg się czasem myli, ja w szpitalu wielokrotnie to widziałam, że nawet o 500 gramów się myliło uśmiech



Oj zgadzam się. Po co od razu mówić o wypadającej macicy Surprised nie wiem, jak bardzo trzeba by sie zaniedbać, aby do tego doszło.

Co do pomyłek usg - ok, rozumiem 500 g. Ale mój lekarz, dzien przed przyjęciem mnie na oddział, wystraszył się, jak obmierzył małą u siebie na 4160. M.in. to plus wielowodzie było powodem skierowania mie na wywoływanie.

Ale pan ordynator wielowodzie potwierdził, a małą obmierzył na usg na 3300... No to coś chyba jednak jest nie halo!! A usg robił mi dłużej niż ginekolog w gabinecie. Wina sprzetu? Ok, 500 g. Kilogram już mi się nie widzi....

Urodziłam, 4210, 61 długa. Macica mi nie wypadła, ma się wręcz znakomicie. Sex jest też ok. (mimo, że przy pierwszy razie si eporyczałam bo nie czułam nic. Mąż wtedy strzelił o plastyce, co wywołału u mnie jeszcze większą fale płaczu)

Fakt, pediatra była wściekła, bo przy gabarytach małej powinnam mieć cesarkę (tego dnia, na 5 porodów, tylko ja rodzilam SN, reszta CC. A dzieci w okolicach 3900-4100 - gdzie 4100 powodem cesarki była duża waga dziecka). Mała na dodatek pępowine miała przecinaną zaraz jak wyszła główka, bo była nią owinięta...


EDIT: bo nie dokończyłam.

Nie nalezy patrzeć na historie porodowe innych. Kurde, każda z nas jest inna. Inaczej zbudowana, inaczej na poród zareaguje jej organizm. Inne wymiary dzieci, inne przebiegi porodu.

Najlepiej przygotowac się na własną historię. Nie wazne jaka ma być. Czy CC czy SN, poród lekki i szybki, czy długi i ciezki. Finał najwazniejszy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 13 Mar 2015, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel każda ciąża jest też inna, ale mądrze mówisz.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pią 13 Mar 2015, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
Rashel każda ciąża jest też inna, ale mądrze mówisz.


Właśnie uśmiech skupiłam się na kwestii samego porodu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaarotkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 833
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

PostWysłany: Pią 13 Mar 2015, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy Was też tak męczy zgaga? smutny
_________________
Bo to On odkrył we mnie to co najlepsze :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Pią 13 Mar 2015, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dziecko będzie bardzo duże to na bank będzie CC...
Wagę Alicji szacowali na 4200-4700 więc spora różnica a wyszło każdy wie ile język
5130g
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pią 13 Mar 2015, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaarotkaa,co do zgagi to ja miałam przeokropną smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 573, 574, 575 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 574 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group