Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 423, 424, 425 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 27 Paź 2014, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Ja w pierwszej ciąży brałam Tardyferon i źle nie wspominam, parametry mi się podniosły, organizm dobrze reagował.
Ja mam jutro wizytę, ciekawe jak tam u mnie z żelazem.


U mnie w pierwszej ciąży Tardyferon też dał radę.

Tym razem organizm nie chciał przyswajać, wyniki leciały. Lekarz zmienił na Ferrum do ssania. Wyniki ciut w górę, ale jednak to nie to :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pon 27 Paź 2014, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam buraki, tez polecam, choc pewnie dzialanie terapeutyczne ma slabsze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 27 Paź 2014, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja buraków nie znoszę, na samą myśl o takim soku niedobrze mi się robi.

Kiedy pojawiła się Wam kreska na brzuchu? Wydaje mi się, że z Adasiem już dawno ją miałam, a teraz ani śladu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
say_yes
guru
guru


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4595
Skąd: Varsovia

PostWysłany: Pon 27 Paź 2014, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie widzę u siebie jakoś szczególnie tej kreski.
Choć J. mówi, że jakaś blada jest oczko

Za to rozstępy widać bardzo dobrze Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
Zamiast łykać tardyferon czy jakieś inne tabsy to lepiej codziennie sobie rób sok z buraka - naturalnie i nie psuje zębów.


Do tej pory właśnie codziennie soczek z buraka, dużo ciemnozielonych warzyw i wyniki nawet się poprawiały z wizyty na wizytę ale przez choróbsko jakie mnie dopadło jakiś czas temu wyniki gwałtownie spadły na granicę normy a wolę łykać tabletki niż za jakiś czas dowiedzieć się, że mam anemię bo już się naczytałam o ryzyku dla dziecka Twisted Evil

agattt napisał:

Kiedy pojawiła się Wam kreska na brzuchu? Wydaje mi się, że z Adasiem już dawno ją miałam, a teraz ani śladu.


Ja też nadal nie mam żadnej kreski, co niesamowicie dziwi wszystkie kuzynki i koleżanki, które już ciąże mają za sobą lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie każda babeczka ma tę kreskę, tak jak wystający pępek? Moja siostra ani jednego ani drugiego nie miała w żadnej ciąży.

Co do proszków, mi morfologia powoli, z badania na badanie się rozjeżdżała. Ph moczu też miałam mocno za wysokie. A dietę mam dobrą i pilnuję się, żeby nie jeść byle czego. Dostałam 3 tygodnie temu kompleks witamin, do tego witaminę C na zakwaszenie moczu (żeby nie łapać infekcji) a na napinanie się brzucha małą dawkę magnezu. Morfologia zaczęła wracać do normy, nie wszystko, ale większość parametrów. Mocz też jest już ok. Brzuch się nie spina aż tak i ja się lepiej czuję. Proszki też są dla ludzi a ja, tak jak lamika, wolę nie eksperymentować i nie czekać, aż dieta zadziała albo nie. Tu chodzi o dziecko. A lekarz wie co przepisuje.

ewelajn, gratulacje! uśmiech Asiulka, dla Ciebie też równie duże uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie mam żadnej kreski, rozstępów jak na razie też nie, smaruję się masłem kakaowym i mam nadzieję że się nie pojawią (po ciąży z Kubą nie miałam ani jednego) ale teraz mam o wiele większy brzuch, maluchy rosną równo i ważą po 225g (aż lekarz był zdziwiony że takie równe) wyprzedzają o tydzień swój wiek rozwojowy i jak na razie jest ok uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też jakaś mega mocna ta kreska nie wyskoczyła. Niby coś tam jest, ale jakoś nieszczególnie. A pępek siedzi na swoim miejscu - i u nas to jest właśnie dziwne dla większości znajomych...

Co do leków... Ja też jestem zdania, że skoro lekarz przepisał to widocznie jest ku temu powód i do zaleceń trzeba się dostosować, a nie robić po swojemu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kreski nie mam i nie miałam przy Dorotce, pępek za to teraz taki bardziej rozjechany jest, ale dalej nie odstaje.
Gosia, duży brzuch? A co będzie jak będą miały po 2kg lol

Dziewczyny a ta słaba morfologia to ile?? bo w sumie wstyd się przyznać, ale nie wiem jak to w ciąży może wyglądać, bo i przy Dotce i teraz lekarz się dziwi, że mam dobrą morfologię.

Za to teraz mnie przeziębienie dopadło (z Dociaka na mnie przeszło).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekamy na info o naszej Kaczuszce i Kai:)
A ja miałam ostatnio tez juz lekko pod normą. Ale powiedziała, ze to się unormuje żeby nie pchać już teraz w siebie nic.
Ja z Szymonem miałam kreskę od połowy ciązy mniej więcej i dużo mocniejszą niż teraz, a wyskoczyła podbnie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 423, 424, 425 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 424 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group