Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 29 Paź 2013, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ja mam właśnie z takim materiałem na brzuch, bez guzików. Z boku jest regulacja gumki w pasie. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 29 Paź 2013, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to jest panel na brzuch?
Ewa, już taki duży brzuszek masz uśmiech?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Wto 29 Paź 2013, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyłączam się do pytania Ewy uśmiech Powoli rosnę, spodnie robią się niewygodne, a ceny w sklepach stacjonarnych powalają
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 29 Paź 2013, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panel na brzuch to taki elastyczny materiał, który jest przedłużeniem spodni, mniej więcej od wysokości łona aż po cycory uśmiech

Kasztanku, nie mam dużego brzuszka. Wyglądam jakbym była wzdęta po śliwkach lol Zawsze miałam natomiast taką fałdkę tłuszczyku nisko na brzuchu i teraz jak się trochę wypchnęła przez ciążę to uwiera w normalnych spodniach uśmiech Poza tym po co mam się denerwować, że się w kolejne spodnie nie dopinam. Tak mogę powiedzieć, że w jednych spodniach przechodziłam całą ciążę Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 29 Paź 2013, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa jak ja Cię dobrze rozumiem oczko uciążliwe jest rozpinanie guzika do siadania.. a później bach często zapominam zapiąć i niespodzianka... dobrze że robię tak tylko w domu oczko

Ja kupiłam na allegro, spodnie jak spodnie oczko fajne - rozciągają się, tak jak Atina napisała pod brzuszkiem mają regulację więc mogę spokojnie rosnąć.. jedynie czego żałuję to tego że nie wzięłam rurek bo z prostą nogawką są ciut za szerokie od kolan w dół ale każdy lubi co innego oczko
getry ciążowe też jedne mam i są idealne do pracy uśmiech wygoda jak w dresach z decathlonu uśmiech
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 29 Paź 2013, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę przeważnie w leginsach teraz, najwygodniej mi jest. Brzuszek już rośnie coraz szybciej, więc planuję kupić jakieś ciążowe spodnie. A w zwykłych dżinsach zakładałam gumkę recepturkę na guzik i przewlekałam przez dziurkę. Spodnie nie uciskają, a jednocześnie nie odstają od brzucha i nie zjeżdżają przy wstawaniu z odpiętym guzikiem - polecam uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 29 Paź 2013, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio nie znoszę leginsów ani podobnego typu wynalazków. Nie wiem czemu tylko w jeansach czuję się dobrze i muszą dobrze dolegać. Za luźne od razu lądują na dnie szafy.
W rurkach też lubię chodzić, mam śniegowce i w nich przechodziłam poprzednią zimową ciążę. Ale takie z prostą nogawką też muszę sobie kupić, bo czasem mnie natchnie na obcach, a nie pasują mi rurki do obcasów.

Asiuniak, a ile zapłaciłaś? Materiał cienki czy normalny jeans?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 30 Paź 2013, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam się pochwalić, że jestem po badaniach i kolejnym usg i moja dzidzia nareszcie postanowiła przejść i usadowić się wyżej. Wszystko jest w porządku, a ja się bardzo cieszę. wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Sro 30 Paź 2013, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laura super wieści.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 30 Paź 2013, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz, nie ma co się niepotrzebnie wcześniej denerwować. Wspaniała wiadomość uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 3 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group