Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciężarówki i mamy forumowych dzieciaczków zapraszam do dyskusji :)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 22 Paź 2013, 18:37    Temat postu: Ciężarówki i mamy forumowych dzieciaczków zapraszam do dyskusji :) Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, część z Was już może zauważyła- RODZINA I DZIECKO zaszły zmiany uśmiech uśmiech
Admin usunął działy, z których już nie korzystamy (Strefa mamy, Strefa taty, Nastoletnia mama), wszystkie tematy z tamtych działów znajdziecie w dziale "Pozostałe tematy rodzinne".
Podoba się Wam? Mamy nadzieję, że będzie czytelniej i łatwiej.

W różnych tematach przewijała się dyskusja o tym, że szukając konkretnej informacji o wózkach, łóżeczkach, raczkowaniu, ginekologach itp. musimy przekopywać się przez prywatne wątki ciążowe i dziecięce, bo tam najczęściej zadajemy pytania i odpowiadamy sobie.

Może jesteśmy w stanie w prywatnych wątkach skupić się na fotkach, ściśle osobistych informacjach, a wszystkie pozostałe tematy będziemy poruszać w odpowiednich tematach?

Może brakuje tu jakiś tematów? Macie jakieś propozycje?


Ostatnio zmieniony przez Elmuszka dnia Wto 22 Paź 2013, 19:06, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 22 Paź 2013, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W różnych tematach przewijała się dyskusja o tym, że szukając konkretnej informacji o wózkach, łóżeczkach, raczkowaniu, ginekologach itp. musimy przekopywać się przez prywatne wątki ciążowe i dziecięce, bo tam najczęściej zadajemy pytania i odpowiadamy sobie.


O bardzo ciekawe spostrzeżenie. Nie da się okryć, że w prywatnych tematach porusza się wszystkie możliwe dyskusje, a przecież mamy tyle tematów, w których możemy zadać pytanie i uzyskać odpowiedź.
A w prywatnych watkach umieszczać tylko fotki i osiągnięcia dzieciaczków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Wto 22 Paź 2013, 20:21    Temat postu: Re: Ciężarówki i mamy forumowych dzieciaczków zapraszam do dyskusji :) Odpowiedz z cytatem

Elmuszka napisał:


W różnych tematach przewijała się dyskusja o tym, że szukając konkretnej informacji o wózkach, łóżeczkach, raczkowaniu, ginekologach itp. musimy przekopywać się przez prywatne wątki ciążowe i dziecięce, bo tam najczęściej zadajemy pytania i odpowiadamy sobie.

Może jesteśmy w stanie w prywatnych wątkach skupić się na fotkach, ściśle osobistych informacjach, a wszystkie pozostałe tematy będziemy poruszać w odpowiednich tematach?

Może brakuje tu jakiś tematów? Macie jakieś propozycje?

Drogą sprawiedliwości, byłoby zamknąć temat z listą ciężarnych - tak jak w przypadku wykazów ślubów...
co do brakujących tematów, które często przewijały się w innych, to choćby ten o zwolniniach lekarskich w czasie ciąży i urlopy po urodzeniu, to jak ubrać dziecko na wyjście ze szpitala... a większość chyba ma swoje tematy jak te o dolegliwościach, przeprowadzanych badaniach, wózkach, nie wiem czy jest coś odnośnie wyprawki do szpitala - bo ważniejsze informacje mogłyby być zawarte w pierwszym poście...
Bo komu nowemu w temacie ciąży będzie się chciało przekopywać przez 300 stron ogólnego, albo w całości przez cudze wątki ciążowe/dzieciowe...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 22 Paź 2013, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę, ze ten temat został poruszony. Wiele razy moderatorzy zwracali uwagę na to, że 90% dyskusji toczy się w prywatnych wątkach, a w odpowiednich tematach na forum ciiiisza.
Ja ostatnio szukałam informacji o ząbkowaniu... a tam 3 strony. Wiem, że coś gdzieś u kogoś czytałam, ale teraz na pewno nie przypomnę sobie w czyim dzieciaczkowym wątku i na której stronie. To samo jest w wielu innych tematach.
Jestem baaaaardzo za tym, żeby osobiste wątki ograniczyły się do informacji o przebiegu ciąży, postępach dzieci, ewentualnie były miejscem na wklejanie fotek, a wszelkie inne tematy były poruszane w odpowiednich wątkach.
Należałoby zrobić porządek, żeby nie skończyło się tak jak z wykazami ślubów 2013 i 2014... (spoko, tutaj władzy nie posiadam, więc nie zamknę język )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 22 Paź 2013, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
O bardzo ciekawe spostrzeżenie. Nie da się okryć, że w prywatnych tematach porusza się wszystkie możliwe dyskusje, a przecież mamy tyle tematów, w których możemy zadać pytanie i uzyskać odpowiedź.
A w prywatnych watkach umieszczać tylko fotki i osiągnięcia dzieciaczków.

No właśnie!
Chodzi mi o to, że jak pojawi się tutaj nowa ciężarówka, to nie będzie mogła łatwo odnaleźć interesujących treści, bo większość tego co ważne, jest wątkach prywatnych. Ja sama nie potrafię się odnaleźć, a przecież tu zaglądam....


limone napisał:

Drogą sprawiedliwości, byłoby zamknąć temat z listą ciężarnych - tak jak w przypadku wykazów ślubów...
co do brakujących tematów, które często przewijały się w innych, to choćby ten o zwolniniach lekarskich w czasie ciąży i urlopy po urodzeniu, to jak ubrać dziecko na wyjście ze szpitala... a większość chyba ma swoje tematy jak te o dolegliwościach, przeprowadzanych badaniach, wózkach, nie wiem czy jest coś odnośnie wyprawki do szpitala - bo ważniejsze informacje mogłyby być zawarte w pierwszym poście...
Bo komu nowemu w temacie ciąży będzie się chciało przekopywać przez 300 stron ogólnego, albo w całości przez cudze wątki ciążowe/dzieciowe...

Sądzę, że "Forumowe ciężarówki" powinien zostać, ale na pewno nie w takiej formie jak obecnie. Niech będzie rzeczywiście listą, może jakieś drobne ploteczki niemieszczące się w innych tematach, może pierwsze posty zanim któraś z forumek zdecyduje się założyć własny wątek. Ale na pewno nie może zostać tam taka gadanina!


Najgorsze jest to, że nie można przenieść pojedynczych postów do nowego tematu, w innym wypadku wydzielałabym i przenosiłabym posty nie na temat.


Agattt , Marta i ja możemy zamykać tematy. Więc jak będzie bałagan, to uprzedzam- zamknę! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Wto 22 Paź 2013, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dziewczyny mam pytanie odnośnie zdjęc: Czy nie można by jakoś zablokowac żeby nie każdy miał do nich wgląd pytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 23 Paź 2013, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka, obawiam się, że aby zmienić formę tego obszernego tematu, trzeba by go czasowo zamknąć, albo zamknąć i stworzyć nowy z listą, z wyraźnymi informacjami do czego on służy i pilnować go Razz
W sumie tematy ogólne o pogaduchach/co teraz robisz/marudzenie, - ciężarne też się mogą wypowiadać.
Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 23 Paź 2013, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zostawmy forumowe ciężarówki jako wątek do dyskusji, a utwórzmy nowy wątek z listą ciężarówek, gdzie nie możemy poruszać innych tematów, jak tylko terminy porodów, płeć itp.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Sro 23 Paź 2013, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie o to chodzi, by dyskusje były w odpowiednich tematach, a w wątku ciężarówkowym jedynie lista + rozmowy forumek, które nie chcą zakładać wątku ciążowego, jakieś drobne pogaduszki, ale już wszystkie konkrety niech będą w wątkach do tego przeznaczonych.
Bo cóż, wczoraj założyłam ten temat, a w ciężarówkach i tak trwała dyskusja na temat ubrania dziecka przy wyjściu ze szpitala.
Bo skończy się znowu tak jak napisała Agattt, szukała info o ząbkowaniu, gdzieś kiedyś czytała u kogoś w temacie, ale przecież po kilku miesiącach nie pamięta gdzie to było, prawda?

Paula, ja nie mam możliwości zablokowania widoczności zdjęć. Jedyną rozsądna opcją wydaje mi się wrzucanie zdjęć na jakiś czas, albo rozsyłanie ich PW, niestety...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 23 Paź 2013, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka napisał:
Właśnie o to chodzi, by dyskusje były w odpowiednich tematach, a w wątku ciężarówkowym jedynie lista + rozmowy forumek, które nie chcą zakładać wątku ciążowego, jakieś drobne pogaduszki, ale już wszystkie konkrety niech będą w wątkach do tego przeznaczonych.

Zgadzam się w 100 %.! oczko
A jak jakiś temat będzie potrzebny to się go założy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group