Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

say_yes said yes! :) 05.10.2013 r.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
say_yes
guru
guru


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4595
Skąd: Varsovia

PostWysłany: Nie 20 Paź 2013, 15:50    Temat postu: say_yes said yes! :) 05.10.2013 r. Odpowiedz z cytatem

Czas i na moją relację oczko Przyjechaliśmy tydzień przed ślubem do naszej rodzinnej miejscowości, żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Oczywiście ja miałam za mało pracy, więc postanowiłam jeszcze pomalować swój pokój Very Happy Codzienne latanie na salę, załatwianie tortu, chleba, rozmowa z zespołem, odbieranie napojów, dokupienie reszty brakujących rzeczy oczko
Aż zastał nas piątek Very Happy Wszyscy wokół mnie byli zestresowani i panowała lekko nerwowa atmosfera. Na szczęście brat rozładowywał ją żartami Very Happy. Myślałam, że to ja będę się stresować, a okazało się, że byłam oazą spokoju Very Happy Wieczorem się tylko lekko zirytowałam, bo pierwszy taniec raz nam wychodził, a raz nie. A do tego J. był czepliwy język. Stwierdziliśmy, że co będzie to będzie. Miałam cudowny plan, żeby iść wcześniej spać, ale oczywiście nie wyszło język O 1 w nocy, już półprzytomna, siedziałam z farbą na głowie Very Happy. W sen zapadłam bardzo szybko. Wydawało mi się, że tylko zamknęłam oczy, a już musiałam je otworzyć.
Pobudka była o 6.30. Zdążyłam się tylko ubrać i trzeba było jechać po kwiaty i na cmentarz. Kwiaciarnia okazało się, że dopiero czynna jest od 7.30 język No ale i tak mieliśmy jeszcze kilka rzeczy na liście, więc ruszyliśmy zapłacić za tort oczko Następnie znowu do kwiaciarni i cmentarz. W kwiaciarni mieliśmy nietęgie miny usłyszawszy cenę za wszystko, bo miało być inaczej, a okazało się dużo drożej no ale cóż zrobić. ;/ Po tym wszystkim musiałam pędzić do fryzjerki uśmiech. Fryzura wyszła tak jak było zaplanowane oczko W międzyczasie milion telefonów i każdy coś ode mnie chciał Very Happy A ja próbowałam się jakoś wyciszyć język. W międzyczasie jeszcze obtarłam sobie pięty, bo założyłam nowe buty smutny. Po fryzjerce szybciutko do domku leciałam, bo już czekała na mnie kuzynka, która mnie malowała. Wybłagałam 30 min dla siebie język Wzięłam szybki prysznic i złapałam dosłownie dwie łyżki sałatki. Wybiła 12, więc usiadłam do malowania uśmiech Wszystko trwało godzinkę. W trakcie przyjechał fotograf.
Makijaż był wg mnie śliczny! Byłam nim zachwycona  Po tym miałam wolniejsze 20 min, więc zażyczyłam sobie drinka Very Happy Co spowodowało oburzenie u niektórych język Ale wywalczyłam swoje Very Happy Świadkowa zmajstrowała drina i sączyłyśmy sobie we dwie Very Happy Musiałam ją jakoś wyluzować, bo miała stresa Very Happy Po drinkowaniu zaczęłyśmy się ubierać. Biedna zdenerwowała się, że nie mogła zawiązać mi sukienki, więc z pomocą przyszedł nam fotograf Very Happy Very Happy Very Happy Ubrana i gotowa do wyjścia kręciłam się po domu. Fotograf pojechał do Janusza, a mi zaczęła przeszkadzać halka język. Trzeba było ją przeszyć, bo się zsuwała. Świadkowa i moja przyszła bratowa opanowały sytuację. Gorzej było z założeniem halki z powrotem język, ale jakoś dałyśmy radę. Po pewnym czasie pojawili się i kamerzyści. Umówili się z J., że jak będą musieli już podjechać to do nich zadzwonią Very Happy Oczywiście my za telefon, a tam głucho język Minęło 5 min nic, 10 dalej nic Very Happy. Ani młody, ani świadek nie reagowali na telefony język Ktoś rzucił, że może się rozmyślił Very Happy Na szczęście wpadli na pomysł, że może wyciszyli telefony język. Podjechali Very Happy Very HappyVery Happy
J. był bardzo zestresowany, co było widać oczko Wyglądał świetnie! Razem ze świadkiem wręczyli mi i świadkowej bukiety, a my wpięłyśmy im w klapy kwiatki Very Happy Jeszcze trochę czekaliśmy na rodziców J., którzy się spóźniali :/ Na błogosławieństwie mojej mamie pojawiły się łzy, tacie chyba też uśmiech A moja chrzestna to już w ogóle się rozkleiła wesoły. Dostaliśmy od moich chrzestnych piękną, ręcznie malowaną ikonę, którą przywiozła chrzestna z Izraela. Po błogosławieństwie wyruszyliśmy do kościoła…
Przed kościołem czekaliśmy jeszcze chwilkę na dziewczynkę, która niosła nam obrączki. Wszyscy goście stali przed kościołem. Przed samym wejściem ogarnął mnie lekki stresik, ale jak zobaczyłam tylko naszego księdza to stres poszedł w niepamięć. Zdziwiła mnie tylko obecność proboszcza i o mało nie spytałam się go, co on tu robi język Ruszyliśmy pod ołtarz. Byłam tym tak przejęta, że nawet nie pamiętałam dekoracji w kościele! oczko Zajęliśmy miejsca i rozpoczęła się najpiękniejsza msza, w której uczestniczyłam! Kazanie było piękne! Było kierowane do nas i do każdego z osobna. Do tego oprawa muzyczna, która mnie wzruszyła. Gdy przyszedł czas na przysięgę miałam wrażenie, że nie ma nikogo innego poza nami, księdzem i Bogiem. Tak jakby inni się, gdzieś ulotnili uśmiech uśmiech uśmiech Wpatrzona w oczy J. podobno bardzo pewnie wypowiadałam słowa przysięgi Very Happy Nie pomyliliśmy się ani razu. Przy zakładaniu obrączek proboszcz nabuczał na J., że ma pocałować obrączkę język i kazał nam śpiewać już po, dyrygując nami. Na koniec jeszcze wystosował rozkaz przejścia pod ołtarze, więc posłusznie wykonaliśmy oczko.
Później były życzenia Very Happy Wszystkie bardzo piękne. Dostaliśmy dużo rzeczy szkolnych, o które prosiliśmy.( Już większość wręczyliśmy dla najbardziej potrzebujących dzieci.) Po wszystkich życzeniach udaliśmy się na salę. Mieliśmy dwie bramy po drodze, choć tylko jedna była jako tako przygotowana oczko Dostaliśmy czekoladki i wypiliśmy za nasze zdrowie oczko Na Sali już przy pytaniu „Co wybierasz…” zapomniałam jak to szło Very Happy No ale coś tam wydukałam język
Na sali J. już się uspokoił trochę, zjadł i czekaliśmy na pierwszy taniec oczko Tego się trochę obawiałam, ale suma summarum wszystko wyszło tak jak powinno Very Happy Choć ramy nie utrzymaliśmy najlepszej język
A później? Była już świetna zabawa! Very Happy Very Happy Very Happy Na oczepinach zaprezentowaliśmy nasz filmik jako podziękowania. Rodzice bardzo się wzruszyli i nie tylko oni. Później było kilka zabaw Very Happy Wszyscy byli zadowoleni, zespół spisał się na medal!
A na deser macie 3 foty i skrót z wesela oczko
Proszę oczywiście o nie cytowanie i nie kopiowanie, gdyż niedługo zdjęcia i filmik usunę oczko
_________________




Ostatnio zmieniony przez say_yes dnia Sob 26 Paź 2013, 17:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Nie 20 Paź 2013, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo ja jako pierwsza uśmiech Say serdeczne gratulacje, piekne zdjecia i super filmik Very Happy
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Nie 20 Paź 2013, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratuluję uśmiech
pięknie wyglądałaś Kasiu wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Nie 20 Paź 2013, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyglądałaś przepięknie, fryzura i makijaż mnie powaliły. Twój Mąż bardzo przypomina mi mojego znajomego heh uśmiech
Super, że jest filmik widać, że było wesoło.
Gratulacje dla Was i dużo szczęścia. Niech miłość Was nie opuszcza kwiatek kwiatek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Nie 20 Paź 2013, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję uśmiech ślicznie wyglądałaś i piękny kolor włosów uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 20 Paź 2013, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie wyglądaliście uśmiech Gratuluję! Życzę Wam samych szczęśliwych dni do końca życia oczko Jak Wy na siebie patrzycie... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Nie 20 Paź 2013, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie wyglądaliście uśmiech
Oby taki uśmiech i radość zawsze Wam towarzyszyły wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Nie 20 Paź 2013, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna relacja! Zdjęcia już wcześniej widziałam i filmik też, ale z ogromną przyjemnością obejrzałam jeszcze raz! uśmiech
Wyglądaliście pięknie, Ty - klasa, mężu - fiu fiu. I też przypomina mi naszego znajomego (Oldzia, może to ten sam... język)

Jeszcze raz życzę Wam wszystkiego co dobre i piękne na nowej drodze życia. Samych szczęśliwych dni, wypełnionych szczerą miłością i wielką radością z bycia rodziną. Gratulacje. kwiatek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Nie 20 Paź 2013, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego co najlepsze:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martens
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 748
Skąd: śląsk

PostWysłany: Nie 20 Paź 2013, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje ! Wszystkiego dobrego uśmiech
_________________
7.06.2014 ♥

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group