Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nietypowy problem z mężem i jego ex żoną
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
Nie rozumiem tego, w jakim celu wymyśla się takie historyjki... Z nudów?
Dziewczyna miałaby bardzo emocjonujące życie. Za dużo nieszczęść jak na jedną osobę język


A takich psycholek nie brakuje. Tu udaje mężatkę, gdzieś indziej będzie nastoletnią mamusią... Na wielu forach pojawiają się takie i szybko znikają, robiąć na krótko szum wokół własnej osoby oczko
Proponowała bym temat zamknąć, bo w sumie nic nowego nie naklepiemy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, ale telenowela mnie ominęła. smutny język

Gdyby to wszystko było prawdą, to byłoby mi szkoda autorki i tego w jakim kłamstwie i nieszczęściu żyje...
Szkoda, że nie jestem jakimś wziętym scenarzystą, wykorzystałabym motyw ślubu młodziutkiej (za młodziutkiej) dziewczyny z jej kochankiem, który po ślubie okazał się przestępcą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:

Szkoda, że nie jestem jakimś wziętym scenarzystą, wykorzystałabym motyw ślubu młodziutkiej (za młodziutkiej) dziewczyny z jej kochankiem, który po ślubie okazał się przestępcą...

Laura - musisz siedzieć w domu, masz talent do słowa pisanego i masz gotową historyjkę - aż się prosi, żeby powieść napisać Very Happy

Ale smutna prawda jest taka, że podobne historie z przemocą, nieprzemyślanym małżeństwem czy zdradami się zdarzają. Gdy ktoś naprawdę będzie miał problem i będzie potrzebował pomocy i porady, nikt mu nie uwierzy z powodu bandy trolli, która się przewinęła przez forum...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nora
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 240

PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już jak się przedstawiła wydało mi się to wszystko dziwne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama nie wiem co o tym myśleć. Zapowiadało się normalnie. Tak to jest z tym internetem - nie wiadomo co brać na poważnie, a co jest trollingiem, a życie naprawdę potrafi takie scenariusze napisać, o których nikt by nie pomyślał. Rolling Eyes
Dla mnie wychodzenie za maż w tak młodym wieku, po tak krótkiej znajomości do tego, jest oznaką braku rozsądku. Nie ma tak, że nie potrafi się kochać Shocked, z rodzicami rozumiem to inny rodzaj miłości inne uczucia, ale mężczyznę. Męża Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 17 Paź 2013, 3:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie..miłość sama przychodzi i ona akurat nie ma za bardzo nic do powiedzenia czy ona umie kochać czy nie. bo to samo przychodzi.. w ogóle dziwna dziewczyna. po co wszędzie takie tematy zakłada? musi być potężnie znudzona..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 17 Paź 2013, 5:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Była już na forum jedna dziewczyna, która pisała, że facet jej zmarł, miała dziecko z przyjacielem zmarłego, poroniła, potem znowu zaszła w ciążę i nawet dodawała zdjęcia brzucha i noworodka...

oldziiaa napisał:
Dla mnie wychodzenie za maż w tak młodym wieku, po tak krótkiej znajomości do tego, jest oznaką braku rozsądku. Nie ma tak, że nie potrafi się kochać Shocked, z rodzicami rozumiem to inny rodzaj miłości inne uczucia, ale mężczyznę. Męża

Znam jedną osobę, która po iluś latach małżeństwa, zdała sobie sprawę, że wyszła za mąż nie z miłości a z rozsądku, więc jest to możliwe...

Z tym seksem bez miłości, kwiatami, romantycznością i brakiem okazywania miłości (mówienia), to trochę zaleciało mi "Grey'em" ("50 twarzy", itd), tyle że tam, facet był bezuczuciowy słownie, a kwiatki, niespodzianki robił język

Tak więc, Laura, Twój film mógłby się jeszcze pokryć z filmem "Pięćdziesiąt twarzy Greya" język
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Czw 17 Paź 2013, 9:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 17 Paź 2013, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lioness, że też na to nie wpadałam. Very Happy Jak pozbędę się już złego samopoczucia to może powstanie jakiś bestseller język

limone, a na koniec ta dziewczyna stwierdziła, że wszystko to było jej potrzebne do pracy magisterskiej? Coś takiego tam było?

Historia o biciu, zakazie zbliżania się do byłej żony i zatajeniu tego przez męża - jest bardzo prawdopodobna, podejrzewał nawet, że prawdziwa dla kogoś, ale jakoś średnio mi się chce wierzyć, że zdradzany wcześniej mężczyzna, żeni się po raz drugi z kobietą, która też zdradza, która zdradzać potrafi, a żeni się z nią nie wiem po co i dlaczego, skoro ona go nie kocha i otwarcie mu o tym mówi?! No i przede wszystkim ledwo co osiągnęła pułap pełnoletności...
I jeszcze jedno mnie zastanawia: dlaczego spotykali się w hotelu, a nie u niego w domu - skoro już był po rozwodzie? No chyba, że wcale nie był takim świętoszkiem zdradzanym tylko przez żonę, a i on żonę zdradzał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 17 Paź 2013, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
limone, a na koniec ta dziewczyna stwierdziła, że wszystko to było jej potrzebne do pracy magisterskiej? Coś takiego tam było?



Dokładnie tak. A potem wracała jeszcze w nowych postaciach oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 17 Paź 2013, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Cytat:
limone, a na koniec ta dziewczyna stwierdziła, że wszystko to było jej potrzebne do pracy magisterskiej? Coś takiego tam było?



Dokładnie tak. A potem wracała jeszcze w nowych postaciach oczko

To może ta, postanowiła wziąć przykład?

Ale serio, jak sobie to jeszcze raz przeczytałam, to niektóre rzeczy jakby wzięte z którejś książki o Christianie Grey język

Może byłby ciąg dalszy, że np. swoją byłą zamknął w psychiatryku, bo nachodziłaby jego obecną żonę, później obecną by uderzył i Luna odeszłaby, potem mąż starałby się ją odzyskać, wróciłaby do niego, potem urodziłoby się dziecko, a żona (Luna) w końcu by mu powiedziała, że go kocha ponad wszystko i jest z nim szczęśliwa i... żyli długo i szczęśliwie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group