Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nietypowy problem z mężem i jego ex żoną
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że ktoś nam zdezerterował oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście nas za głupie uważała język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
Dla mnie (wykrzyknik!) facet, który uderzy kobietę (nie ważne za co) jest skreślony.
I wiesz zdaje mi się, że zakazu zbliżania się nie da się uzyskać z powodu jednego uderzenia...


Chyba pierwszy raz się zgadzamy. NIGDY nie była bym z mężczyzną, który podniósł rękę na inną kobietę. Tak samo w przypadku, kiedy ją zdradzał. Jeżeli zrobił to jej, to zrobi tez tobie. :/

ruda_wiewiórka napisał:
Luna_93 napisał:
Kasiek86 napisał:
To brzmi co najmniej jak film lub jakieś dobre opowiadanie


Życie pisze najdziwniejsze historie. Ja znam dziewczynę co rodziła dziecko, a dzień wcześniej rodziła dziewczyna. I się okazało, że ojcem obydwu tych dzieci jest ten sam facet.


Błagam! Historie żywcem ściągnięte z programów typu "ukryta prawda" Rolling Eyes


No akurat znam taki przypadek oczko mój ex instruktor od prawka, poszedł do żony na porodówce z kwiatami, a ona na sali leżała z jego ex kursantką... No coż, niby akcja z serialu... Ale mnie już nic nie zdziwi oczko

Luna_93 napisał:


Ja nie wierzę w miłość, nie ma ona dla mnie żadnej wartości. Ważniejsze są inne rzeczy - stabilność materialna, szacunek, rozmowy, dogadywanie się, a nie jakieś wyimaginowane uczucie co więcej niszczy niż buduje. Mam złe wspomnienia z miłością, ci w moim otoczeniu co kiedyś deklarowali sobie miłość, dziś się wręcz nienawidzą. Według mnie to puste uczucie. Ja nie darzę miłością własnych rodziców... mam coś takiego,nawet nie wiem jak to nazwać. Nie posiadam w sobie umiejętności kochania. Zależy mi na mężu, na jego szczęściu,na naszym szczęściu, ale nie wiem czy to miłość. Bo tak na dobrą sprawę, każdy ma inną definicje miłości.


Mimo tej stabilności materialnej, jesteś uboższa od każdej z nas, która wyszła za swojego mężczyzne z czystej, nieogarnionej miłości. Uczucia cementują związek, nie pieniądze. Bo pieniądze mogą zniknąć, szacunek można stracić... A mając u boku UKOCHANĄ osobę, ma się więcej niż zer na koncie...

Historia którą piszesz miała wywołać jakiś ferment? Afere na forum? Nie wiem dziewczyno, co chciałaś osiągnąć, poszczuć pare idiotek? Niestety, w moich oczach (zapewne nie tylko), wydajesz sie nieodpowiedzialną gówniarą. Nie szanuje ludzi, którzy zdradzają i wiążą się z kimś dla korzyści materialnych. Żałosne i tyle.


Hmmmm dziewczyny... Może warto poobserwować programy typu Ukryta Prawda czy Dlaczego JA? Może stałyśmy się obiektem jakiegoś badania psychologicznego, mającego na celu sprawdzenie reakcji na przedstawioną historię, czy przyjmie się ona i w TV oczko język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet jeśli Twoja historia jest prawdziwa to mam podobne zdanie co Rashel, dużo tracisz nie będąc z mężem z miłości tylko z innych pobudek...
no ale w sumie łatwiej Ci będzie i bez emocji odejść on niego jak znajdziesz się na miejscu jego ex... tylko szkoda trochę dzieci jak w końcu się pojawią
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam kiedyś z "damskim bokserem" i jestem pewna że pod tym względem ludzie się nie zmieniają..choćby nie wiem jak zapewniał prędzej czy później ta strona tego człowieka wyjdzie..i nie ma tak jak to napisała luna że on powiedział "ona to ona a ty to ty"... to jest taki typ człowieka i on prędzej czy później uderzy..a dziewczyna takiego chłopaka długi czas wmawia sobie że on nic złego nie robi..mój były też bił dziewczyny przede mną i teraz też wcale za miły nie jest do swojej teraźniejszej.i też myślałam że skoro mnie zapewnia że mnie nie uderzy to tego nie zrobi..później dostałam raz za błahostkę drugi raz itd. aż zmądrzałam..więc NIE JEST TO PRAWDĄ ŻE SIĘ ZMIENI. a luna najpierw pyta o radę a później sama go tłumaczy więc chyba też bez sensu pytać jak się wie lepiej.. Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia_90 ja znowu byłam z kimś, kto mnie zdradzał. Później okazało się, że robił to samo poprzedniej dziewczynie, później dziewczynie z którą był po mnie. I nic sie nie zmienił.
Brzydze się zdradą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak ja..tak jak mówię. ja nie wierzę że jak ktoś raz zdradził czy uderzył to innej dziewczynie nie wyrządzi tej samej krzywdy..tak samo jak ja bym nie mogła się wbić w czyjś związek bo przecież sama nie chciałabym żeby inna dziewczyna mi się wbijała w mój.. takie dziewczyny to bym za kudły wytargała.. a wracając - ludzie się tak prędko nie zmieniają..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na innym forum nastukała tylko dwie strony a u nas aż 5. Dziewczyny, umiemy słuchać lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałam, tam też już zniknęła bo ją rozszyfrowano Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 16 Paź 2013, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem tego, w jakim celu wymyśla się takie historyjki... Z nudów?
Dziewczyna miałaby bardzo emocjonujące życie. Za dużo nieszczęść jak na jedną osobę język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group