Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Barman na weselu
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nora
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 240

PostWysłany: Sro 9 Paź 2013, 17:01    Temat postu: Barman na weselu Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o wynajęciu barmana na wesele? Zastanawiamy się nad taką opcją.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Sro 9 Paź 2013, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas był barman (nie pokazy barmańskie), całą noc robił drinki na zamówienie uśmiech Wahaliśmy się, czy go brać, ale okazał się strzałem w dziesiątkę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nora
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 240

PostWysłany: Sro 9 Paź 2013, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No my właśnie zastanawiamy się nad barmanem, który ma w swojej ofercie robienie drinków i pokaz. Wódkę mamy kupić sami, a on w cenie ma owoce, dekoracje i likiery - chce 1800 za całą noc. Jak było u Was?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro 9 Paź 2013, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas barman będzie obowiązkowo. Mamy przy sali specjalne miejsce dla niego Very Happy
Bez pokazu, bo to jednak jest wesele a nie event, na którym gości trzeba zabawiać, ale drinki jak najbardziej. My sami jesteśmy z nie pijących czystej wódki, wiec drinole będą akurat i to właśnie nimi będziemy wznosić toasty pije drinka
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Czw 10 Paź 2013, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, nie mam szczegółowego rachunku, bo niestety został u teściowej, ale o ile dobrze pamietam barman kosztował 1100 zł plus do tego osobno alkohole w zależności od zużycia. Mąż twierdzi, że zamknęło się w 1500 zł, mi się wydaje, że nawet nieco mniej było. Tyle, że nasz barman był z restauracji, w której robiliśmy wesele, nie był 'z zewnątrz' uśmiech

oldziiaa u nas tez nie było pokazów, barman stał sobie za barem i ludzie podchodzili zamawiać drinki. Ja piłam bardzo, bardzo mało, tylko jednego drinka w tym, ale goście (zwłaszcza kobiety) bardzo sobie chwalili uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sutip
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 71

PostWysłany: Sob 12 Paź 2013, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas barman był za darmo. Bo tym "barmanem" była osoba z obsługi z restauracji więc zamawiało się u kelnerki drinka i przynosiła wtedy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwelaE
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 32

PostWysłany: Nie 15 Gru 2013, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam nad barmanem. Niby fajnie drinki itp. Ale słyszałam że im mniej różnych alkoholi tym lepiej dla gości....Mieszane mam odczucia, w sumie nigdy sama nie byłam na weselu gdzie był barman.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
say_yes
guru
guru


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4595
Skąd: Varsovia

PostWysłany: Nie 15 Gru 2013, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na sali za 2óch barmanów zapłaciliśmy 300 zł plus do tego sami wstawialiśmy alko. A bar miał spore wzięcie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolaniebieska
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2013
Posty: 13

PostWysłany: Pią 3 Sty 2014, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na weselu był barman (wliczony w cenę sali uśmiech ) i cała masa różnych drinków w kolorach tęczy. Nie stwierdzono przypadków jakiś dziwnych zachowań z tego powodu, ot normalnie, jak na weselu, jak ktoś musiał, to poszedł się przewietrzyć i było ok.

Za to byłam kiedyś na weselu, gdzie był wiejski stół z bimbrem i co tam się działo... Ścinał ludzi za koleją. Bimbru nie polecam Shocked
_________________
rolety w poznaniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Loki80
Gość





PostWysłany: Pią 10 Sty 2014, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimber jest dla ludzi z głową ale wiadomo jak to jest na weselu, ludziom włącza się małpi rozum i chleją jakby jutro miało nie nadejść
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group